Партнерська програма АлиЭкспресс — як користуватися партнеркою ePN AliExpress: покрокова інструкція для новачків + 5 рад по заробітку на AliExpress

Що таке партнерка Алиэкспресс і як з нею працювати? Як працює партнерська програма Алиэкспресс і скільки на ній можна заробити? Як користуватися партнерською програмою ePN AliExpress?

Здрастуйте, шановні читачі! Хотіли б ви мати пасивний дохід, не чекаючи пенсійного віку і не сподіваючись на спадщину від невідомого закордонного родича?

Будьте впевнені, що така можливість існує! І навіть не одна. Всесвітня мережа надає безліч варіантів. Один з них   китайська торгова майданчик Алиэкспресс.

Цей ресурс допоможе вам не тільки робити вигідні покупки, але і мати заробіток певного обсягу і різного рівня стабільності. З чого починати і як заробляти багато і постійно?

Онлайн-журнал і я, Ганна Медведєва, раді допомогти своїм читачам розібратися з цією темою в нашій статті.

У статті ви знайдете не тільки покрокову інструкцію роботи на Алиэкспресс, але й практичні поради для новачків.

Читайте публікацію до кінця і освоюйте новий вид заробітку!

Алиэкспресс партнерська програма

Зміст
 1. Як працює партнерська програма AliExpress і скільки на ній можна заробити
 2. Що дає партнерська програма AliExpress   огляд основних можливостей
 3. Які бувають види партнерських програм AliExpress — 3 популярні програми
 4. Як користуватися партнерською програмою ePN AliExpress   покрокова інструкція для новачків
 5. Як заробити на партнерській програмі AliExpress — 5 практичних порад
 6. Професійна допомога в залученні користувачів на сайт   огляд ТОП-3 сео-компаній
 7. Висновок

1. Як працює партнерська програма AliExpress і скільки на ній можна заробити

Для тих, хто зовсім не знайомий з цією областю роботи в інтернеті, розкриємо суть і сенс партнерських програм.

Загальне визначення звучить наступним чином.

Партнерська програма — це форма ділового співробітництва між продавцем і партнерами. Затребуваний цей вид спільної роботи в сфері продажів або надання послуг. Він дозволяє продавцям значно скорочувати витрати на пошук і залучення клієнтів.

Партнерська програма сайту AliExpress (ми будемо говорити про майданчику ePN) дає можливість заробляти на найпопулярнішому в світі китайському інтернет-магазині шляхом залучення клієнтів.

Асортимент майданчики безмежний   тут можна знайти все що завгодно. Відповідно, це робить необмеженим і коло потенційних покупців.

Велика перевага роботи з Алиэкспресс в тому, що для отримання доходу не потрібно мати початковий капітал. Якщо ви знайдете час, щоб розібратися з принципом цієї роботи, і будете виділяти його регулярно, ви досягнете значних результатів.

Скільки можна заробити на партнерській програмі Алиэкспресс? Ваш заробіток на Алиэкспресс повністю залежить від відвідуваності вашої майданчика та кількості зареєстрованих замовлень. Тому відповісти на питання однозначно не можна. Хтось отримує гроші, яких не вистачає на кишенькові витрати, а хтось уже вийшов на рівень 1000 доларів в день.

2. Що дає партнерська програма AliExpress   огляд основних можливостей

Сайт Алиэкспресс надає хороші можливості як покупцям, так і партнерам. Співпрацювати з ресурсом можна абсолютно всім. Головне — це розібратися в принципі роботи і використовувати всі варіанти, передбачені системою.

Подивимося, у чому вигоди заробітку на Алиэкспресс по партнерській програмі.

Можливість 1. Заробіток без вкладень

Найбільш істотні витрати, які вас чекають, — це ваш особистий час. Умовно такий вид заробітку називається пасивним, але все ж і тут доведеться трохи постаратися, щоб створити платформу для роботи.

Оскільки працювати ви будете як посередник, грошових вкладень не потрібно. Хоча є варіант і з фінансовими витратами.

Приклад

Ви замовляєте певні товари, а потім реалізовуєте їх.

Є категорія дуже недовірливих покупців, які не тільки не будуть робити передоплату, але взагалі воліють платити за фактом і відразу. Класичний варіант торгівлі. Для таких і ви створите свій магазин.

Тут потрібно буде вкласти деяку суму і бути готовим до того, що продасться не все.

Однак це далеко не найпоширеніший спосіб роботи, і більшість інтернет-користувачів співпрацюють з Алиэкспресс, просто поширюючи інформацію. Ви вкладаєте свій час і невеликі зусилля і отримуєте винагороду.

Можливість 2. Пасивний заробіток

Така перевага у партнерки Алиэкспресс теж є.

Щоб отримувати пасивний дохід, треба його організувати:

 1. Створити реферальні посилання на товари. За ним покупці будуть заходити на Алиэкспресс і робити замовлення, а ви   отримувати свій відсоток за рекламу.
 2. Створити реферальне посилання на мобільний додаток. Винагорода ви будете отримувати кожен раз, коли додаток встановлюватимуть за ваше посилання.
 3. Написати відгуки на товари. Якісні і позитивні відгуки звертають увагу на товар і мотивують людей замовляти саме ці речі.

Сума заробітку на Алиэкспресс і його стабільність залежать від того, скільки часу ви готові приділяти цьому заняттю.

Можливість 3. Повернення частини грошей за куплений товар

Ця функція називається кэшбэк. Вона доступна як звичайним покупцям, так і партнерам сайту. Кэшбэки виставляються практично на всі товари. Виняток становлять лише позиції з розділу «Молл».

Повернення частини грошей за куплений товар

Якщо ви   просто покупець, ви теж можете скористатися цією функцією, щоб отримувати повернення коштів за свої покупки. Якщо ж ви прийшли на Алиэкспресс заробляти, то отримаєте кэшбэки з усіх замовлень, які оформлять за вашим реферальним посиланням.

3. Які бувають види партнерських програм AliExpress — 3 популярні програми

У цьому розділі ми розглянемо найвідоміші і рекомендовані способи роботи з партнерськими програмами.

Наша справа   розповісти, а ваше   вибрати найбільш підходящий для себе варіант.

Програма 1. Офіційна партнерка AliExpress

Офіційна партнерська програма Portals.aliexpress.com   прекрасна можливість працювати безпосередньо з сайтом.

Але у неї є два суттєвих недоліки:

 1. офіційної партнерки немає російськомовного інтерфейсу. Все англійською. Якщо ви знаєте цю мову, працювати з нею буде нескладно. Але, як показує досвід, більшість українських інтернет-користувачів не в ладах з іноземними мовами, тому такий варіант неприйнятний для багатьох.
 2. За кожен виведення коштів доводиться віддавати 10 доларів. Якщо ви вже вийшли на хороший рівень доходу, ці витрати не надто вплинуть на дохід. Але новачків з мінімальним заробітком, погодьтеся, це зовсім не приваблює.

Програма 2. ePN

Партнерська програма AliExpress ePN — це як раз російськомовний варіант, адаптований спеціально для роботи в країнах СНД. Працювати з нею зручно і просто. Крім того, що тут всі рідною російською, перелік функцій і можливостей у ePN набагато ширше, ніж в офіційній партнерці Алиэкспресс.

Реєстрація в ePN   процедура проста і швидка. За партнерці ePN отримують від 8,5% від вартості кожної проданої одиниці товару. А функція кэшбэк гарантує 7-14% повернення від суми товару.

Програма 3. Admitad

Ще одна популярна партнерська мережа. Працює з провідними світовими магазинами і вважається однією з найбільших у світі. В партнерській програмі Admitad відсоток з кожного проданого товару досить привабливий   іноді він доходить до 45.

Але істотний недолік цієї програми   занадто довгий виведення коштів. За умовами для переказу грошей на ваш рахунок відводиться 70 днів, але за фактом ця цифра нерідко збільшується мало не втричі.

4. Як користуватися партнерською програмою ePN AliExpress   покрокова інструкція для новачків

Будучи CPA-платформою, ePN AliExppress поєднує в собі дві важливі функції   партнерські програми відомих інтернет-магазинів для веб-майстрів і сервіс з кэшбэком для покупців.

У цьому розділі ми розглянемо, як працювати з партнерською програмою Алиэкспресс, найбільш зручною в нашому регіоні.

Крок 1. Реєструємося в партнерській програмі

Реєстрація починається з сайту epn.bz. Ми радимо добре подумати, вибираючи собі логін, так як системою не передбачено його зміну.

Також при реєстрації не варто вносити в таблицю даних вигадані ім'я і прізвище. Згодом ви будете прикріплювати до свого особистого кабінету електронний гаманець, і якщо ПІБ будуть відрізнятися, у вас виникнуть проблеми з ідентифікацією.

Крок 2. Переходимо в особистий кабінет

Зайшовши в особистий кабінет, вивчіть всі розділи, які там представлені. У правому верхньому куті ви знайдете «Мій профіль» — це перший розділ, куди варто заглянути.

У налаштуваннях повідомлень поставте галочки, щоб отримувати новини і бути в курсі змін в програмі.

Тут же внизу сторінки є звіт про виплати, які ви будете отримувати, а також історія вашої активності на сайті.

У правому верхньому куті є ще одне важливе поле   там вказаний ваш баланс та сума, яка знаходиться в обробці. Там же є рядок виводу грошей на електронний гаманець, де вам потрібно виставити зручний для вас спосіб   Вебмані, Ківі, ЯндексДеньги і т. д. Щоб вивести кошти на рахунку у вас повинно бути не менше 10 доларів.

Завершує цей розділ кнопка «брати Участь у розіграші подарунків». Якщо на вашому рахунку хоча б 1 цент, є надія на виграш.

Крок 3. Вибираємо і додаємо майданчик

Тут необхідно зробити деякі налаштування, незалежно від того, чи будете ви працювати або просто станете активним покупцем.

У розділі «Мої майданчики» потрібно в посиланнях ввести свій сайт, акаунти в соцмережах, на YouTube, блогах і т. д. Модератор розгляне ваші майданчики і затвердить їх. Зробити це потрібно обов'язково, так як якщо ви не внесете адреси своїх майданчиків, посилання працювати не будуть.

Крок 4. Створюємо посилання

Тепер переходимо до розділу «Інструменти».

Тут дається на вибір три варіанти:

Функція Опис
1 «Партнерська посилання» Дозволяє створити посилання на певний товар
2 «DeepLink» - Це розширена можливість, так як за допомогою неї створюються посилання на категорію товарів або весь магазин
3 «Банер» Створюється шляхом простого додавання картинки (це трохи застарілий інструмент роботи, так як багато програми типу Adblock блокують банери)

Коли ви отримаєте готову посилання, скоротіть її, щоб надати читається вигляд. Для цього на сайті є спеціальний сокращатель. Після чого посилання розміщуйте на своєму ресурсі.

Крок 5. Розміщуємо посилання на товар

Як ми вже говорили, для цього створюються групи в соцмережах, блоги, навіть окремі сайти. Тут доведеться трохи попрацювати і підкоригувати дані про товари.

При завантаженні файлів у вас будуть тільки: його назву, зображення, вартість і посилання. Щоб зацікавити потенційних покупців, зробіть якісні описи товарів і відкоригуйте назви, так як часто вони виглядають безграмотними, оскільки робляться електронними перекладачами.

Крок 6. Очікуємо покупців

Отримувати комісію ви будете кожен раз, коли покупець заходить на сайт Алиэкспресс через вашу реферальне посилання. Навіть якщо покупку зробили не відразу, а протягом 30 днів з моменту першого відвідування сайту, свій відсоток ви все одно отримаєте.

Щоб відвідувань на вашому ресурсі було більше, займайтеся рекламою. Наприклад, у своїх групах постійно виставляйте пости про новинки та знижки   завдяки такому прийому ваш група завжди буде привертати увагу у стрічці новин, і її помітять потенційні покупці.

Крок 7. Отримуємо дохід і виводимо кошти

Всі гроші, які ви заробили, надходять спочатку на ваш рахунок в системі. Звідти їх потрібно перевести на будь-який ресурс, з якого згодом можна буде перевести в готівку кошти   електронний гаманець Вебмані, Ківі, ЯндексДеньги та ін.

Якщо у вас ще немає гаманця ні в одній системі, радимо спочатку вивчити правила, а потім вибрати підходящий — у всіх різні умови, відсотки за виведення і швидкість роботи. Майже будь-який вид фріланса неможливий без електронного гаманця.

Є ще один варіант   відкрити рахунок в ePayments.com. Там можна замовити дебетову карту Mastercard. Цей спосіб дуже зручний тим, що знімати гроші з картки можна в будь-якій точці світу. Правда, комісії теж будуть відповідні.

Виплати, незалежно від прикріпленого до вашого аккаунту ресурсу, проводяться 2 рази на місяць   1-3 і 16-18 числа.

Про те, які маленькі хитрощі допомагають отримати підвищений кэшбэк, ви дізнаєтеся з відеоролика.

5. Як заробити на партнерській програмі AliExpress — 5 практичних порад

Дамо ще кілька порад, з якими робота в партнерській програмі Алиэкспресс буде простіше.

Ці рекомендації як для тих, хто ще не працював з партнерками, так і для тих, хто взагалі не має ніякого досвіду торгівлі.

Порада 1. Використовуйте посилання

Використання посилань   найбільш ефективний прийом роботи. Посилання викликають більше довіри і їх сприймають їх цілком адекватно. Банери ж багатьма інтернет-користувачами відверто ігноруються.

І, як ми вже говорили, банери просто блокуються багатьма програмами.

Порада 2. Створюйте сайт

За велику кількість розсилаємих повідомлень і запрошень у групи в соцмережах можуть запросто забанити. Тому створення свого сайту або інтернет-магазину   самий надійний і грунтовний підхід до справи.

Єдиний мінус такої організації бізнесу в інтернеті — це витрати на створення сайту. Хоча якщо ви вмієте робити це самі, то фінансовий питання відпадає.

Порада 3. Не рекламуйте товари з розділу Молл

У цьому розділі зібрані товари з російських магазинів з доставкою з . Безсумнівний плюс Молла — це гарантія якості і достовірності брендових товарів. А знайти якісну продукцію на сайті, де багато дешевого ширвжитку, погодьтеся, дуже навіть непогано.

Але це вигідно лише покупцям. Якщо ви прийшли на Алиэкспресс заробляти, не працюйте з товарами з цього розділу   кэшбэк там не передбачено.

Порада 4. Вибирайте найбільш ходові товари

Як вгадати, які товари користуються попитом, а які ні? У цьому вам допоможе сам сайт.

У підрозділі «Товари» виставлений рейтинг ходових товарів за даними партнерської мережі. Всі товари там діляться на дві категорії: по покупкам і комісії. Так ви зможете безпомилково визначити, на що варто робити ставки, а з чим працювати немає сенсу.

Вибирайте найбільш ходові товари

Дуже зручно і те, що в цьому розділі відразу можна створювати партнерські посилання і додавати їх на ваш ресурс.

Порада 5. Залучайте рефералів

Залучення партнерів   теж перспективний вид заробітку. Вивчіть підрозділ «Реферальная система». Там є посилання для залучення рефералів-вебмайстрів та кэшбэк-рефералів. Якщо через ваше посилання на сайт прийшов вебмастер, Алиэкспресс буде платити вам 5% від його заробітку.

За залучення кэшбэк-рефералів система нарахування відсотків трохи інша. У перші 30 днів ваш дохід буде становити 20% від кешбека рефералів, а по закінченні цього терміну — до 30%.

Якщо вас серйозно зацікавив фріланс, і ви прагнете підходити до роботи творчо, пропонуємо вивчити публікацію «Коворкінг».

6. Професійна допомога в залученні користувачів на сайт   огляд ТОП-3 сео-компаній

Якщо ви вирішили працювати в партнерській програмі професійно і створили для цього свій сайт, справу треба поставити на потік і залучити максимальну кількість відвідувачів. Адже кожен відвідувач — це потенційний покупець. Як збільшити відвідуваність сайту?

Тут вам знадобиться допомога професійних seo-компаній.

1) Okeone

OkeoneКомпанія займається створенням і просуванням сайтів. Не пізніше, ніж через 30 днів, у вас буде свій інтернет-магазин, корпоративний сайт або лэндинг. Скористайтеся безкоштовною консультацією, щоб обговорити всі нюанси майбутнього проекту.

Фахівці Okeone застосовують тільки актуальні ліцензійні програми. Завдяки цьому вам будуть доступні оновлення та підтримка розробників, а ваш сайт завжди буде в числі перших в пошукових системах. Підтвердження цьому ви знайдете в розділі відгуків.

Сайт, створений у компанії Okeone, — це гарантований імідж, надійне збереження старих зв'язків і пошук нових, вихід на нові ринки збуту та нових партнерів, прекрасна можливість обмінюватися інформацією з клієнтами і співробітниками, а також відмінні комерційні перспективи.

2) Adster

AdsterПартнерська мережа пропонує безліч варіантів заробітку в інтернеті навіть за відсутності власного сайту. Після реєстрації вибирайте одну або кілька партнерських програм, найбільш підходящих для вас.

Якщо ж у вас є свій сайт, то після нескладної реєстрації і перевірки на відповідність вимогам ви можете починати роботу. Навіть якщо ваш веб-ресурс не проходить модерацію, тут же ви знайдете рекомендації по його поліпшенню.

На сайті ви також знайдете корисні поради щодо поліпшення роботи вашого ресурсу і підвищення відвідуваності, аналіз причин і шляхи вирішення проблеми. Служба підтримки працює через скайп, в онлайн-чаті і по електронній пошті.

3) Seohome.pro

Seohome.proКомпанія пропонує різні послуги по збільшенню продажів. Це створення сайтів, e-mail маркетинг, контекстна реклама, професійний копірайтинг та наповнення сайтів, ведення та розкрутка груп в соцмережах, а також просування сайтів шляхом залучення цільової аудиторії.

Seohome.pro існує всього три роки, але чітко виконує поставлене мета   збільшувати продажі у своїх клієнтів. Завдяки комплексному підходу до управління продажами в мережі, компанія завоювала собі статус надійного та затребуваного партнера.

7. Висновок

Тепер ви знаєте, що співпрацювати з сайтом Алиэкспресс по партнерській програмі доступна кожному бажаючому. Зареєструвавшись в партнерській програмі AliExpress ePN, ви будете отримувати свій відсоток від покупок і заохочення за залучення інших покупців та партнерів.

Питання до читача

Що ще ви хотіли б дізнатися про співпрацю з сайтом Алиэкспресс?

Дорогі друзі! Діліться своїм досвідом — це допомагає іншим читачам і дозволяє нам визначати коло інтересів наших передплатників. Не забувайте про оцінки і лайки в соцмережах. І будьте успішні!


» » » Партнерська програма АлиЭкспресс — як користуватися партнеркою ePN AliExpress: покрокова інструкція для новачків + 5 рад по заробітку на AliExpress