Автоматичний обмін вебмані. Де вигідно обміняти?

автоматичний обмін вебманіРобота в інтернеті, як правило, оплачується так само за допомогою «інтернет-грошей». Щоб вивести гроші з найпопулярніших систем Вебмані, Яндекс-гроші або Биткоин, слід знати деякі загальні правила.
Варто відзначити, що обміняти гроші в певній валюті можна і на самому сайті Вебмані, наприклад. Однак, враховуйте, що обмінник вебмані набагато менш вигідний, ніж аналогічні обмінники, яких можна знайти масу в інтернеті. Крім того, практично всі вони працюють в автоматичному режимі. Тобто виведення вебмані-валюти здійснюється в ту ж секунду, як ви оформили заявку на висновок. Причому, автоматичний обмін вебмані доступний в будь-який зручний час.
Комісія в обмінниках інтернет-валюти, як правило, вже включена в обмін відображається ще на стадії оформлення заявки. Тобто не варто побоюватися прихованих платежів.
В якості прикладу розглянемо процедуру обміну wmu на wmr (вебмані в гривнях на рублі). Для цього зайдіть на будь-який із запропонованих нижче обмінників і виберіть валюти введення і виведення у відповідних вікнах. Вас попросять вказати номер гаманця вебмані, з якого ви плануєте списати грошові кошти. Тут же ви зможете побачити комісію вебмані. Відзначимо, що при проведенні цієї операції у вас повинен бути запущений вебмані кіпер. Таким чином, через кілька секунд обмін валют вебмані буде завершений і ви отримаєте гроші на ваш електронний гаманець.
Як вивести вебманіТакож не складе труднощів зробити висновок вебмані на карту Приватбанку. Перед тим, як вивести гроші з вебмані, вам потрібно зареєструвати картку в системі і пов'язати зі своїм електронним гаманцем. Допоможе це зробити вебмані кіпер. Після цього вивести гроші через обмінник займе не більше пари хвилин. Процедура аналогічна обміну.
Щоб вивести або обміняти гроші з інших електронних платіжних систем, Яндекс або Биткоин, наприклад, виконати ту ж покрокову процедуру також не складе труднощів.
Далі ми відібрали обмінники електронних валют за найбільш вигідним курсом:

logo-CS2 Майже завжди найвигідніший курс, але працюють тільки з Вебмані і Ківі. Миттєвий автоматичний обмін між WebMoney WMR, WMZ, WME, WMU, WMB і QIWI.
logo-ed Підтримується обмін таких електронних валют Webmoney і Яндекс-Гроші. Можна вивести їх на карту Приватбанку або поповнити свій гаманець.
wmbox Дуже широкий спектр послуг. Висновок Вебмані на карту Приватбанку карти Visa / MasterCard будь-якого банку світу. Обмін вебмані на Ощадбанк і інші банки України. Поповнення Вебмані через приват24 або оплативши карткою Віза та Мастеркард. Обмін Вебмані, Яндекс.Гроші і Okpay.
robo Обмінник працює з Privat 24 UAH, Yandex Money, OKPAY, Paxum, PerfectMoney і Bitcoin.
belka Крім Вебмані і Яндекс Грошей система працює з такими електронними валютами як Perfect Money, OKPAY, Lavapay, Payeer і Биткоин
.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Автоматичний обмін вебмані. Де вигідно обміняти?