Кредит готівкою без поручителів і довідки про доходи (Україна)

кредит без поручителів українаЧасто виникає необхідність терміново дістати певну суму грошей. Не завжди є можливість позичити в друзів. А вагома частина зарплати, що припадає на нелегальні виплати, заважає звернутися в банк. В цьому випадку отримати довідку, що підтверджує реальні доходи, неможливо. Так як же вийти з цієї ситуації?

Є багато фінансових організацій, в яких можна взяти кредит без поручителів, Україна не є винятком – в країні величезний вибір подібних пропозицій. Десятки банків йдуть назустріч своїм клієнтам і видають таку позику. Позика без довідки про доходи та поручителів має свої плюси і мінуси.

Що варто знати?

Потрібно розуміти, що такий кредит недешевий. Щоб огородити себе від можливих ризиків несплати позичальником боргу, банки підвищують процентну ставку. Звичайно, у всіх фінансових організаціях вона різна, тому варто вибрати відповідні умови кредитування та оформити позику.

Кредит без довідки про доходи та поручителів рідко видають готівкою. Зазвичай кошти переводять на карту, яку оформляють після схвалення кредиту.

Не потрібно розраховувати на велику суму грошей. Зазвичай банки видають клієнтам, які не надали довідку про доходи, не більше 50 000 гривень.

Оформлення кредиту готівкою без поручительства

У багатьох українських банків провідним напрямком є споживче кредитування. Широкий асортимент кредитних програм дозволяє кожному підібрати для себе найбільш вигідний фінансовий варіант.

Майже всі банки пред'являють до потенційним клієнтам певні вимоги. В основному це:

 • вік від 21 року до 55-65 років;
 • громадянство;
 • реєстрація в регіоні присутності філії банку;
 • позитивна кредитна історія.

Умови надання позики відрізняються в залежності від суми, яка потрібна позичальнику. Потрібно звернути увагу на те, що якщо клієнт може надати додаткові гарантії погашення заборгованості, то він може отримати позику без проблем. Таким чином кредитор убезпечить себе у разі неповернення коштів. Поручителі несуть фінансову відповідальність перед банком. Якщо позичальник не буде виконувати свої кредитні зобов'язання, поручитель повинен буде вносити платежі по позиці.

Ще одне надійне забезпечення кредиту – застава. тобто майно позичальника. При підписанні договору воно передається банку – стає його власністю у випадку, якщо клієнт не буде вносити платежі по кредиту.

Як видно, отримати кредит готівкою без поручителів дуже складно. Однак можливо, але доведеться вибрати програми з високою процентною ставкою.

Як отримати кредит готівкою в Україні?

Щоб отримати споживчий кредит без довідок та поручителів, потрібно відправитися в банк і там заповнити заяву. Необхідно взяти з собою мінімальний пакет документів (паспорт і будь-другий документ, що підтверджує особу). Експрес-кредит оформляється дуже швидко – зазвичай на це йде не більше години.

Оформлення експрес-кредиту готівкою в онлайн-режимі

Як ми вже з'ясували, оформлення споживчого кредиту вимагає певного часу, хай і невеликого. Банки враховують не тільки потреби споживачів, але і терміновість у необхідності грошей. Фінансові організації спростили процедуру оформлення позики – вони пропонують своїм клієнтам кредити готівкою в режимі онлайн.

Звичайно, ступінь ризику для кредитора при видачі такої позички висока. Незважаючи на це, багато банків пропонують таку послугу своїм клієнтам. Фінансові організації здійснюють перевірку даних потенційних позичальників дистанційно і направляють їм повідомлення про те, яке рішення прийнято, на електронну пошту.

Після того як претендент отримає попереднє схвалення заявки на кредит, він повинен відправитися з необхідними документами в банк для підписання з ним кредитного договору. Це дуже зручно, адже в банк потрібно буде прийти тільки за тим, щоб забрати свої гроші. Документи позичальника відправляються фінансової організації заздалегідь по електронній пошті, анкета заповнюється в режимі онлайн, кандидата фахівці перевіряють дистанційно.

Банки, які надають кредит готівкою без довідки про доходи та поручителів:

 • Альфа Банк видає до 200 000 гривень по програмі «Кредит готівкою»;
 • Правекс-Банк – тільки найманим працівникам і пенсіонерам, які працюють, за програмою «Кредит готівкою»;
 • Банк «Київська Русь» приймає рішення про видачу до 5 днів про програму «Споживчий кредит»;
 • ВТБ Банк видає кошти готівкою зі страховкою по програмі «Перший крок»;
 • Імексбанк Кредит готівкою на різні цілі;
 • Universal Bank видає кредит готівкою на будь-які цілі й за програмою «Школа» – для тих батьків, які збирають в школу своїх дітей;
 • Всеукраїнський Банк Розвитку надає позичку за програмою «Кредит готівкою»
 • Креді Агріколь Банк – за програмою «Свобода»;
 • Фидокомбанк (Ерсте Банк пропонує кредит «Можливість є — оптимальний».

Що таке кредитний брокер?

Людині, який не знайомий з банківською системою, складно розібратися в широкому асортименті умов, які пропонують різноманітні фінансові організації. З цієї причини буде досить нелегко підшукати для себе підходящий варіант отримання кредиту. У цьому випадку можна (і навіть потрібно) звернутися до кредитного брокера. У чому ж полягає його робота? Брокерське агентство надає допомогу клієнту при виборі найбільш вигідних умов отримання позики.

Його працівники консультують людей, орієнтують їх. Умови надання позики різноманітні, допомога брокера може виявитися дуже до речі – фахівець підбере клієнта кредитний продукт, врахувавши всі побажання потенційного позичальника.

У кредитного брокера є необхідні знання, які стосуються банківської сфери, допомагають клієнту не допустити помилок з вибором позики. При необхідності він може провести розрахунки по погашенню заборгованості, вказати, де є приховані платежі і відсотки – все це допоможе уникнути несподіваних додаткових витрат, пов'язаних з отриманням грошових коштів.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Кредит готівкою без поручителів і довідки про доходи (Україна)