Які банки дають кредити готівкою в Києві і по Україні

kredity-nalichnimiДля вирішення багатьох проблем, від покупки дрібної побутової техніки до придбання жилого будинку, у випадку нестачі власних коштів можна отримати кредити в українських банках. Кількість таких фінансових установ на сьогодні досить велика, всі вони пропонують видачу грошових коштів за спеціально розробленими програмами, серед яких:

· іпотека,
· споживчий кредит,
· автокредит
· бізнес-експрес,
· агрокредит,
· кредит на освіту

Іпотечний кредит

Іпотека – вид кредитування, коли банк здійснює видачу необхідної суми грошей для купівлі житла. Актуально для тих, хто бажає змінити квартиру на краще житло, людей, зовсім не мають свого будинку або змушені знімати житло і обтяжених великий орендною платою.

У цьому виді фінансування готівкові кредити видаються під заставу або наявної у клієнта нерухомості, або сама квартира, що купується буде служити такою заставою. Умовою отримання грошей за такою програмою кредитування є наявність суми початкового внеску позичальника для внесення за куповану житлову нерухомість, а також підтвердження своєї платоспроможності. Сума першого внеску може становити в різних банках 10-35 % від повної вартості придбаного житлового будови. Для підтвердження здатності погашати щомісячну суму платежу потрібно здати пакет документів, який складається з копії паспорта, довідки з місця роботи про заробітну плату за останні місяці. Відразу треба сказати, що для позитивного рішення про видачу готівки на купівлю житла позичальник повинен мати високий рівень доходу. У деяких випадках потрібен поручитель.

Підібрати найбільш вигідні умови для отримання іпотечного кредиту можна, зайшовши на сайт українського банку і зробивши необхідні розрахунки за пропонованим калькулятору. Ввівши дані про вартість житлового будинку, суми першого внеску за нього, строк кредиту, щомісячному доході, протягом хвилини ви отримаєте розрахунок необхідного розміру щомісячного погашення і процентну ставку.

В нинішньому році в проведеному рейтингу банків України найбільш привабливими пропозиціями в категорії «Іпотека» визнані умови іпотечного кредитування ПАТ «Укрсоцбанк». Видається їм кредит на нерухомість (не важливо, первинного або вторинного ринку) під ефективну процентну ставку, що становить 19 % річних, строком на 10 років дійсно заслуговує уваги позичальників. Крім того, разова комісія за видачу готівки становить всього 1,25 %, а сума початкового внеску – 30 % від вартості нерухомості. Великою перевагою є відсутність щомісячної комісії в порівнянні з іншими аналогічними установами.

Вибравши відразу кілька банків, заповнивши необхідну ними форму онлайн-заявки, можна дочекатися їх рішення і вибрати найбільш підходящу за основними параметрами програму фінансування банку.

Споживчий кредит

Отримати швидко кредити готівкою можна, оформивши споживчий кредит, який видається на будь-які цілі – від ремонту квартири або будинку до покупки дорогої побутової техніки. Є можливість отримати споживчі кредити готівкою в банках України без застави, зібравши необхідний пакет документів. Сума такого виду фінансування невелика, в межах 25 тисяч гривень.

більші суми видаються під заставу нерухомості: так, «Кліринговий Дім» готовий надати під 21 % більшу суму кредиту терміном на 10 років під відповідний заставу і при підтвердженні доходу. Інші банки пропонують наступні умови:

Кредитор – Процентна ставка – Сума – Термін – Комісія – Підтвердження доходу
Всеукраїнський Банк Розвитку – 18% – до 100000 – до 36 місяців – є – потрібно;
Райффайзен банк Аваль – 18% – до 100000 – до 48 місяців – є – потрібно;
ПУМБ – 17% – до 80000 – до 36 місяців – є – потрібно.

На прийняття рішення про видачу грошей відводиться 1 день.

У разі потреби невеликого розміру кредиту, до 25000 гривень, краще всього звернутися в ПАТ «Укрсоцбанк», де найбільш вигідні умови отримання готівкового кредиту. А отримати 15000 гривень, не пред'являючи довідки про доходи, дозволяє банк «Ренесанс Капітал».

Майже всі фінансові установи для прийняття рішення про видачу готівкового кредиту вимагають наявність українського громадянства, крім того, необхідно пред'явити та заповнити наступні документи:

· паспорт;
· заяву про надання кредиту;
· довідку про доходи за останні 6-12 місяців;
· довідку, що підтверджує присвоєння ідентифікаційного номера.

Після порівняння більшості кредитних установ напрошується наступний висновок: можна отримати кредити готівкою в Кредитпромбанку і Креді Агріколь Банк, здавши мінімальний пакет документів. Якщо інтерес викликає більший термін кредитування, варто звернутися в ВТБ і Альфа-Банк. В останньому банку до того ж ще і найнижча процентна ставка. Проте слід врахувати, що поряд з цим вони стягують з клієнтів щомісячну комісію в розмірі 2,3 % від виданої суми кредиту.

Кредит на купівлю автомобіля

Охоче і дуже швидко банки видають автокредити. Якщо здійснюється купівля нового авто, то жодних перешкод для отримання кредиту в українських банках не передбачається. Але можна отримати кредити готівкою в Києві для покупки вживаного автомобіля. Для цього потрібно мати на руках суму, що становить приблизно 15% від усієї вартості купованого транспорту, і зробити його обов'язкову страховку. Ще однією умовою отримання грошей є купівля автомобіля не у приватних осіб, а в автосалоні.

Так само, як і в разі отримання кредиту на споживчі цілі, дана програма кредитування передбачає стягнення разової комісії, розмір якої може коливатися в межах від 1 до 1,5 % від необхідної суми кредиту. У деяких банках це може бути фіксована сума.

Бізнес-експрес і агрокредит припускають наявність у позичальника, який бажає розвинути власний бізнес, відповідного проекту. В іншому умови отримання схожі з програмою споживчого кредитування.

Кредит на освіту

Категорія молоді, яка бажає здобути вищу освіту, має можливість отримання освітнього кредиту. З його допомогою можна придбати необхідні знання і диплом для подальшого влаштування на роботу, а для деяких це шанс отримати другу спеціальність. Умовою є навчання в Україні, максимальна сума складає 5000 доларів, термін кредиту досягає 5 років.

Отримати заповітну суму необхідної готівки можна швидше, якщо прийняти участь у зарплатному проекті банку. В цьому випадку можна отримати вигідні умови кредитування, виражені в значно низьких процентних ставках. До того ж потрібно мінімальний пакет документів для пред'явлення в банк.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Які банки дають кредити готівкою в Києві і по Україні