Терміновий експрес кредит готівкою в Києві

експрес кредит готівкоюНа сьогоднішній день банки пропонують таку величезну різноманітність способів кредитування, що звичайній людині буває не так просто розібратися у всіх термінах і особливості. Якщо про позику на навчання хоч щось зрозуміло, то що таке експрес кредит і на кого він орієнтований, з назви відразу неясно.

ОСОБЛИВОСТІ ЕКСПРЕС-КРЕДИТУВАННЯ

Експрес кредит готівкою представляє собою різновид споживчої форми кредитування. Головна особливість такого продукту полягає в тому, що в разі схвалення анкети позичальника гроші можна отримати в цей же день, іноді навіть протягом 15 хвилин. Оперативність забезпечується особливим способом перевірки потенційних клієнтів — кредитним скорингом, який, завдяки своїй системі аналізу, дозволяє збільшити швидкість розгляду заявки.

Метод такої перевірки носить поверхневий характер, тому розраховувати на великі суми не варто: як правило, за строковим кредитування видають до 100 000 рублів, що в принципі зможе задовольнити нагальні потреби: придбання техніки чи подарунок другові. Гроші видають на термін до 12 місяців, що цілком зручно, враховуючи розмір кредиту. Завдяки оперативності процедури і мінімального пакету документів терміновий кредит готівкою в останні роки знаходиться на піку популярності.

ХТО І ЯК ВИДАЄ СТРОКОВІ КРЕДИТИ?

Якщо мова йде про кредити готівкою, то оформлення в більшості випадків відбувається в офісах організації. У державних банках з-за ретельної перевірки неможливо отримати строковий кредит. Київ може похвалитися великою кількістю комерційних фінансових організацій, які не вимагають звіту про те, для чого потрібні кошти, і готові надати швидкий кредит. До речі, у таких продуктів є і другорядне призначення. Вони призначені для тих, хто отримав відмову в державних установах на отримання кредиту з якої-небудь причини. Фінансові організації найчастіше готові піти на ризик і видати кредит людям, чия співпраця з банками держави не задалося.

Список банків, які видають експрес кредити як у Києві, так і по всій Україні:

— Дельта Банк
— Платинум Банк
— Ренесанс Кредит
— Банк Російський Стандарт
— OTP bank
— Банк Михайлівський

Щоб отримати експрес-кредит, потрібно заповнити анкету-заявку на бажану суму і надати потрібні документи. Для оформлення, як правило, необхідний один паспорт. Але можуть бути і винятки, коли необхідно надати другий документ, крім того, банк може зажадати в індивідуальному порядку додаткові довідки.

Організація, що пропонує послугу з оформлення термінових позик, на основі наданої інформації мають право на свій розсуд видати готівку або зменшити суму кредиту, а також і зовсім відмовити, не пояснюючи причини.

ЯКИЙ ВІН – ІДЕАЛЬНИЙ ПОЗИЧАЛЬНИК?

Як вже було сказано вище, розраховувати на отримання експрес-кредиту може практично будь-яка людина, але все ж варто вивчити питання, на які кредитор звертає пильну увагу.

Вік. Для банківської системи характерна вікове обмеження в діапазоні 18 – 60 років. На практиці банки мають право змінювати вікові умови, нижня межа в основному підвищується до 23 років, при цьому максимальний вік збільшується іноді навіть до 75. Пов'язано це із зростанням тривалості життя та відповідальністю пенсіонерів, але їм не варто сподіватися на великі суми. Для кредитування найвдаліший вік від 30 до 45 років, саме на цьому життєвому етапі людина трудиться, використовуючи свою освіту, і менше всього хворіє.

Статус. Банки віддають перевагу позичальникам, які офіційно працевлаштовані на одному місці більше двох років. Мінімальна кількість записів у трудовій книжці повідомляє кредитора про стабільність клієнта в плані роботи. Величезним плюсом послужить хорошу освіту або вчений ступінь, що забезпечують кар'єрне зростання. Чимало уваги приділяється не тільки соціального, але і сімейного статусу. Довіра до людей, які перебувають в офіційному шлюбі, набагато більше, ніж до одиноким клієнтам.

Дохід. Хороша матеріальна забезпеченість – самий головний і важливий критерій довіри. Доходом вважається не тільки зарплата, але і пенсія, допомога, відсотки від вкладів і багато іншого. Офіційна заробітна плата підтверджується довідкою за формою 2-ПДФО, виданої за місцем роботи – цей документ особливо любимо банками. Якщо гроші видаються " в конверті, то довести свою здатність платити можна за допомогою наступних документів:

  • договір найму, якщо чорна зарплата або працевлаштування неофіційно;
  • виписка з банківського рахунку, на який надходять гроші, неважливо за що;
  • квитанції оплати комунальних послуг, що підтверджують відсутність заборгованості;
  • свідоцтво про володіння майном: квартирою, дачею, машиною;

Доказом матеріального благополуччя для деяких банків може служити і закордонний паспорт. Варто уточнити, що вищевказані документи найчастіше запитують при сумі кредиту понад 50 000 грн.

Крім основного документа – паспорта, кредитор для оформлення експрес-кредиту має право вимагати деякі з цих документів:

  • копію трудової;
  • копію документа, що підтверджує отримання освіти;
  • копію свідоцтва про шлюб та про народження дітей;
  • пенсійне посвідчення;
  • військовий квиток;
  • водійські права.

Якщо у найкоротші терміни необхідно отримати суму понад 100 000 грн, то можуть знадобитися порука або застава. У разі застави майна необхідно провести його оцінку.

Для пенсіонерів у більшості випадків висувається окрема умова — оформити страховку життя.

ЦІНА ПИТАННЯ

При взятті кредиту будь-якого хвилює питання, скільки складе переплата по кредиту. Звичайно, будь-який банківський агент повідомить вам всі необхідні цифри, але розібратися в них ось так з ходу напевно не вийде. У результаті В більшості випадків договори кредитування підписуються невивченими.

Щоб хоч якось прояснити ситуацію, можна скористатися цікавою табличкою.

експрес кредит київ

Дана таблиця орієнтована саме на ставки по експрес-кредитуванню.

У лівому стовпці вказана загальна переплата по кредиту за весь час (це обов'язково буде зазначено в кредитному договорі), у верхньому рядку вказано кількість місяців, на які оформляється продукт. В інших комірках розкидані значення річної процентної ставки (її розмір також буде прописано в договорі).

Наприклад, банк пропонує експрес-кредит на 8 місяців із загальною переплатою 15 %. В лівій колонці потрібно знайти 15, у верхньому рядку 8. У клітці на їх перетині варто ставка, яка відповідає обраним умовам. Для даних умов ставка дорівнює 40 %, ця клітина знаходиться дуже близько до «жовтого» значення. Жовтим виділені найбільш оптимальні відсотки, такі ставки зустрічаються рідко. Але вибираючи продукт, краще спробувати, наскільки це можливо, наблизитися до цього значення. Отже, ідеальна для термінового кредиту на 8 місяців ставка 27 %. Щоб зменшити (в даному випадку від 40 до 27 %) ставку, можна спробувати запропонувати додаткові документи.

Якщо гроші знадобилися дуже терміново, тоді така форма кредитування, як терміновий кредит, ідеально підійде. Краще всього брати невеликі суми на півроку або рік, тоді переплата в середньому складе від 10 до 30 %, що цілком прийнятно.

.

» » » Терміновий експрес кредит готівкою в Києві