Pepperstone (Форекс брокер): відгуки клієнтів, огляд компанії

pepperstone forexPepperstone відноситься до категорії онлайн-брокерів, які забезпечують клієнтами якісними Форекс послугами, здійснюючи посередницьку діяльність між приватними трейдерами і постачальниками ліквідності. Сама компанія існує відносно недовго – з 2010 року, проте вже зуміла завоювати увагу багатьох трейдерів, отримати престижні нагороди і зараз активно розширює зону свого географічного впливу.

Забігаючи трохи наперед, можна сказати, що це їй вдається досить легко, враховуючи ті переваги, які вона готова запропонувати своїм клієнтам. Ознайомившись з ними, буде легко зрозуміти, чому все більше трейдерів вступають в армію шанувальників цього Австралійського брокера, чий головний офіс розмістився в місті Мельбурн.

Нагороди Пепперстоун

Пропрацювавши на ринку Форекс послуг всього два роки Pepperstone отримав свою першу престижну нагороду, яка дозволила компанії присвоїти собі звання кращого ECN-брокера Азії 2012 року. У тому ж році компанія отримала ще приз за кращі інтелектуальні платформи, короткий розгляд яких буде зроблено нижче.

У наступному 2013 і далі в 2014 році Форекс брокер ще отримав нагороди від поважних фінансових видань Австралії, які визнавали заслуги Pepperstone. Форекс компанії, на думку аналітиків, поповнилися одним з найбільш швидко розвиваються брокерів, які ще й активно впроваджував інноваційні підходи до отримання прибутків, сприяючи розвитку індустрії.

Крім того Pepperstone фінанс був номінований як кращий австралійський і кращий Retail FX брокер, а окремої уваги двічі удостоювалася ECN-платформа.

Переваги Pepperstone

1. Безпека і надійність компанії. Хоча нагороди побічно вказують на вкрай серйозний підхід Форекс брокера до роботи, трейдерам завжди хочеться мати більше впевненості у компанії, якій вони довіряють свої кошти. Тому слід звернути увагу ще на деякі фактори:

– реєстрація та діяльність компанії в Австралії, де здійснюється державне регулювання, а не в офшорних зонах, як у більшості брокерів;

– участь у Financial Ombudsman Service – організації, яка забезпечує захист інтересів трейдера;

– сегреговані клієнтські рахунки;

– страховка від Lloyds of London для фінансової відповідальності.

Не зайвим буде додати, що залишаються про Pepperstone відгуки клієнтів в переважній числі носять позитивний характер.

2. Торгові умови – одні з кращих на ринку, а виконання угод за STP-протоколу забезпечує виведення всіх транзакцій на міжбанківський ринок, де, завдяки співпраці з 22 великими банками і електронними системами, клієнти отримують доступ до кращих постачальників ліквідності.

Для відкриття рахунку знадобиться всього 200$, при цьому в якості базової валюти можна використовувати 1 з 9 на вибір. При цьому заохочуються всі стилі торгівлі, а для реалізації окремих з них можна використовувати маленький крок (від 0,01 лота) та кредитне плече до 1:400. Окремої уваги заслуговують низькі плаваючі спреди (від 0,1 пункту), завдяки яким трейдери можуть залишати більшу частину прибутку собі. Для торгівлі пропонуються в Pepperstone Форекс інструменти у кількості 60 валютних пар.

3. Комфорт роботи забезпечує широкий вибір торгових платформ, серед яких є класичний MT4, новий MT5, їх мобільні версії, а, крім того, присутні інноваційні розробки – cTrader, представлена у версії Web, mobile і classic.

4. Актуальна аналітика Pepperstone Фінанс дозволяє завжди бути в курсі подій, що забезпечується детальним аналізом ринку експертами Форекс брокера, які використовують для цього методи технічного і фундаментального аналізу.

Вивчивши огляд компанії і розміщуються про Pepperstone відгуки на незалежних форумах, можна бачити, що Форекс брокер дорожить своєю репутацією, забезпечує якісні послуги і самою структурою побудови бізнес-моделі гарантує збереження клієнтських коштів. Тому при виборі брокера трейдерам слід звернути пильну увагу на цього вельми гідного кандидата, разом з яким можна вибудовувати взаємовигідне співробітництво на шляху до фінансового успіху.

.

» » » Pepperstone (Форекс брокер): відгуки клієнтів, огляд компанії