Топ-10 iPhone-додатків для бізнесу

Мобільні бізнес-додатки iPhone стають все більш затребуваними, адже допомагають ефективно управляти процесами в компанії, контролювати роботу та обмінюватися документами між партнерами. Топ-10 найбільш ефективних і адаптованих програмних веб рішень для малого бізнесу описує Prostoweb

На жаль, новопридбаний смартфон, не володіє потрібними бізнес-додатками. Тому для розширення його функціональності, ви можете використовувати  Itunes Market  (сервіс призначений для власників ряду гаджетів від Apple – iPad, iPod, iPhone, Mac). Чим більше девайсів у вашому розпорядженні, тим більше користі отримаєте від додатків, адже після того, як ви купуєте потрібний бізнес-додаток, воно відразу з'являється на всіх доступних користувачеві пристроях.

Але що качати? Для початку – антивірусний пакет, а також набір стандартних програм для користувачів: пошта - iPhone Mail, Месенджер і VoIP – Skype. Що стосується iPhone-додатків, ми проаналізували відгуки користувачів і сформували топ-10, які дозволяють оптимізувати корпоративні рішення, створювати спільні з партнерами проекти в режимі онлайн і Prosto управляти своїм часом. Всі вони розділені і описані в логічних функціональних блоках.

То-10 iPhone-додатків для бізнесу сформували як платні, так і безкоштовні сервіси, більшість з них - це хмарні додатки, призначені для налагодження зв'язків між настільним комп'ютером і телефоном.

1 блок. Синхронізація: зберігання, обмін і управління доступом до інформації

Box.net , який представляє собою віртуальний жорсткий диск для зберігання інформації, спільної роботи над спільними документами. Реалізована можливість відкриття доступу до спільних файлів, а також можливість прив'язувати до них завдання. Останні можна призначати як собі, так і іншим користувачам. Серед іншого функціоналу: прокоментувати файл і відправити коментар на сервер, відправити на друк через AirPrint і відкрити у зовнішній програмі. Серед недоліків iPhone-додатки слід виділити неможливість завантажити файл на сервер, а також відсутність російської локалізації.

Що відрізняє Box.net від аналогічних програм? Власні онлайн-редактори, наприклад, для файлів Microsoft Word, які можна редагувати, не виходячи з браузера.

Вартість бізнес-додатки. Безкоштовно виділяється 1 Гб для зберігання даних. Якщо ж ви потребуєте у великих обсягах пам'яті, є можливість купувати місце: абонплата 9,95 доларів в місяць за 10 Гб. Процес реєстрації можна спростити, скориставшись вже існуючої обліковим записом Google.

У цілому, оцінка незалежних користувачів iPhone-додатки (враховуючи критерії «юзабіліті», «інтерфейс» і «функціональність») дорівнює 3 з 5.

Dropbox  –система зберігання і синхронизирования файлів, за своїм функціоналом аналогічна Box.net.

В 2013 році була запущена нова версія, більше орієнтована на бізнес-сегмент. Зміни торкнулися, в основному, заходів безпеки. Тепер адмін має можливість:

 • бачити всі девайси, на яких користувач використовують Dropbox / відключати їх;
 • бачити останні дії користувача в системі;
 • бачити, хто і кому відправив запрошення;
 • дозволяти/забороняти розшарювати файли стороннім користувачам;
 • встановити обов'язкову SMS-авторизацію. 

Джерело: http://www.onlineprojects.ru/

Крім цього, у новій версії  оновлено переглядач PDF, який дозволяє переглядати документ у вигляді списку сторінок.

Вартість бізнес-додатки.Як і у випадку з Box.net з створенням аккаунта вам дається 2 Гб вільного простору, а починаючи з 50 Гб стягується абонентна плата у розмірі 9,99 доларів в місяць або 99 доларів в рік.

У цілому, оцінка незалежних користувачів iPhone-додатки (враховуючи критерії «юзабіліті», «інтерфейс» і «функціональність») дорівнює 4 з 5.

2 блок. Органайзер: «мозковий штурм», візуалізація ідей

iThoughts : за допомогою цього інструменту візуалізації ви можете малювати в телефоні «карти думок» (mindmaps), вибудовувати ієрархію будь-якого рівня складності. Результат можна зберегти у форматах PDF або PNG, а потім експортувати друзям/колегам по e-mail.

Вартість бізнес-програми в ITunes 7,99 доларів.

Джерело: http://mac.net.ua/

3 блок. «Офісний» пакет в смартфоні

Quickoffice Connect Mobile Suite , який визнаний кращим бізнес-додатком більш ніж в 35 країнах світу. Що ж може дозволити собі власник:

 • редагувати всі файли Microsoft Office;
 • переглядати презентації PowerPoint, а також інших документів форматів: PPT, PPTX, PDF, iWork, HTML, PNG, JPG, GIF, SVG, TIF, MP3, і т. д.;
 • мати віддалений доступ до документів з комп'ютера.

Вартість iPhone-додатки 11,99 доларів, є також безкоштовна його версія Quickoffice Connect, але вона не може зберігати файли у форматах: Pdf, Power Point, Word, Excel.

4 блок. Тайм-менеджмент

Rememberthemilk iPhone app  - поєднання неймовірно гнучких можливостей з зрозумілим інтерфейсом. Тут знайдете все, що треба: нагадування, помітки завдань тегами, групова робота над завданнями, гео-привзяка завдань, пошук з можливістю створення "розумних" груп, і багато іншого.

Источник: http://macosworld.ru/

Стоимость бизнес-приложения: 10 доларів в Itunes. Безкоштовна версія torrent не встановлюється на iPhone.

5 блок. Робота в команді

Huddle  представляє собойсетевой сервіс для роботи над великими проектами або документами в команді. Крім стандартних функцій, які представлені, наприклад, в Dropbox, додаток дає можливість обговорювати документи за допомогою вебінару. Ви зможете переглядати всі типи файлів у веб-переглядачі або запускати Media Viewer для перегляду слайд-шоу.

Вартість iPhone-додаткипочинається від 8 доларів на місяць з 1 Гб робочого простору.

6 блок. Тримати все під контролем

Бізнес-додаток Yaware  допоможе дізнатися, наскільки продуктивно співробітники проводять робочий час, а саме:

 • час початку/закінчення робочого дня;
 • загальний відпрацьований час;
 • характер їх роботи (які програми і сайти відкривали, скільки часу витратили на наради, перерви та інше).

7 блок. Всього потрошку

CamCard Business Card Reader  - швидкий і простий спосіб отримати дані візитної картки в адресну книгу вашого смартфона. Вартість програми 2,99 доларів.

Flight Status  – додаток, що дозволяє швидко орієнтуватися в авіарейси: відслідковувати в реальному часі статус вашого польоту, дізнаватися номер терміналу та інформацію про вихід на посадку, а також статус видачі багажу.

Yammer  – бізнес-додаток для систем корпоративного мікроблогінгу. Вартість 3 долара в місяць з абонента.

Актуально до новорічних свят: робимо подарунок через iTunes

Ви стали перед вибором новорічного подарунка для співробітника? Магазин iTunes пропонує своїм клієнтам подарункові карти. Їх продажем займаються офіційні представники Apple – «Зв'язковий», re:Store, «Медиамаркет».

.

» » » Топ-10 iPhone-додатків для бізнесу