Загальна характеристика і ключові переваги Credit365

Онлайн кредит на вашу картку за 15 хвилин

ключові переваги Credit365

Credit365 – це перший цілодобовий онлайн-сервіс кредитування на території України, що надає послуги, її громадянам і кращий, згідно досліджень незалежної аналітичної компанії Gemius Україна. Ключові переваги Credit365 включають в себе:

 • оперативне оформлення кредитної позики – 15 хвилин;
 • низький рівень процентної ставки – від 0,8% в день;
 • У нас 30% знижка на перший кредит!
 • сума кредиту 10 000 грн (максимальна);
 • відсутність прихованих платежів та комісій;
 • оформлення кредиту без надання довідки про доходи і пред'явлення поручителя при наявності паспорта, ідентифікаційного коду та банківської карти;
 • наявність можливості відстрочки виплати кредиту без штрафів;
 • можливість оформлення заявки та отримання кредитних коштів 24 години на добу;
 • відсутність територіальної прив'язки;
 • наявність персонального захисту даних;
 • Credit365 «Кращий сервіс онлайн-кредитування» в 2016 році.

Процедура оформлення заявки на видачу кредитної позики

Для оформлення моментального кредиту від Credit365 необхідно бути громадянином України (без винятків) старше 18 років і мати банківську картку, мобільний телефон, комп'ютер і доступ в інтернет.

Онлайн кредит на Вашу картку за 15 хвилин

Акція! Для нових клієнтів знижка на кредит 30%

Отримати кредит

Для отримання кредиту потрібно визначитися із загальною сумою кредиту і планованого періоду його повного погашення, внести анкетні дані і погодитися з умовами сервісу. Позитивну або негативну відповідь кожен потенційний позичальник отримає протягом 15 хвилин. У разі надання кредитних коштів вони автоматично будуть зараховані на вказану в анкеті банківську карту.

Погашення кредиту

Для погашення кредитної позики відповідно до умов договору, необхідно переказати кошти на банківський рахунок. Здійснити цю процедуру можна такими способами:

1. використовуючи особистий кабінет " на офіційному сайті або в мобільному додатку;
2. через платіжні термінали iBox, EasyPay, Приватбанк;
3. через касу будь-якого банку України.

Сервіс компанії

Для зручності потенційних споживачів на офіційному сайті Credit365 в будь-який час доби готовий провести консультацію оператор. Він зможе надати відповіді на всі запитання. Щоб уникнути дублювання найчастіше задаються спеціально створена інформаційна вкладка, де можна ознайомитися з кваліфікованими відповідями спеціалістів компанії.

В цілях здійснення управління кредитами та оперування кредитною історією на цьому сервісі можна пройти реєстрацію в особистому кабінеті.
Акції, бонуси і спеціальні пропозиції від Credit365

Бонусна програма від Credit365 ефективно функціонує, адже була розроблена спеціально для постійних клієнтів та дає унікальну можливість скористатися заробленими бонуснимикоштами для часткового погашення кредитної позики. Заробити бонуси досить просто: варто лише залишати відгуки про компанії і запрошувати своїх друзів до переходу в статус клієнтів компанії.

Для нових споживачів на постійній основі практикується надання знижок на кредит й інші цікаві пропозиції, які максимального зможуть зацікавити потенційного позичальника.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Кредити » Загальна характеристика і ключові переваги Credit365