Отримати позику від приватної особи в Україні: оцінка варіанту

Кредит від приватних осіб плюси і мінуси даного заходу

Фонд гарантування вкладів: в боргах, як в шовках

Стан економіки на сьогоднішній день, збільшені ціни на товари першої необхідності і відносно маленькі заробітні плати, змушують простих людей шукати вихід зі складної фінансової ситуації будь-якими способами. На превеликий полегшенню населення фінансові організації пропонують безліч програм кредитування. Поряд з офіційними компаніями набирає популярність, і можливість взяти гроші у приватного особи.

Звертатися до приватників змушує ряд несприятливих обставин, за яких неможливо довести свою благонадійність в більш перевірених і вигідних банківських установах. Причина криється в кризових ситуація в минулому нашої країни, в ті періоди, коли позичальник був змушений порушувати умови кредитного договору і став володарем негативної кредитної історії.

Вийде взяти гроші в борг від приватного особи маючи погану кредитну історію?

Бюро кредитних історій заснована відносно недавно і зберігає дані про позичальника та всіх його договорах, включаючи порушення, протягом 10 — 15 років. Перш ніж впадати у відчай і вбивати в пошуковик запит — візьму гроші в борг у приватної особи, варто дізнатися свій кредитний рейтинг і причину відмови.

Це легко зробити, так як інформація офіційно належить позичальнику відкривається стороннім установам, тільки з його особистої згоди, що банки автоматично отримують при оформленні дозволу на отримання позики. Звертатися необхідно безпосередньо в архів, треба зазначити їх не мало, або скористатися альтернативними способами перевірки в інтернеті.

Послуга платна, але дасть можливість зрозуміти в якому стані знаходиться особиста справа. При не значних погрішностей, існує можливість опротестувати рецензію або спробувати виправити погану кредитну історію.

Для цього достатньо знайти один банк або МФО, будь офіційне фінансова установа, яка співпрацює з УБКІ і видасть дрібний позику. Виконуючи умови договору позики до позикою, вийде поліпшити кредитну історію і користуватися більш надійними послугами банків без обмежень.

Не маючи часу на виправлення історії або відсутність можливості довести свою платоспроможність (отримуючи, наприклад, зарплату в «конверті»), варто намагатися зайняти гроші у приватного особи. Умови кредитування обіцяють позбавити від додаткових перевірок, однак варто враховувати, що це найдорожчий спосіб з усіх можливих в країні.

Умови отримання термінового позики у приватної особи та особливості

Не завжди даний вид вирішення фінансових проблем є швидким, як заявлено, і часто не обходиться без надання всього переліку документації за типом банків. На відміну від банківських та мікрофінансових організацій, дані угоди є угодами між фізичними особами і не контролюються законодавством або реєстрацією в державі. Що відкриває можливості для шахрайства та грошових афер.

Гроші в борг від приватного особи надаються на цілком відмінних умовах порівняно з організаціями. Можлива зміна умов в процесі угоди: вимоги повернути всю суму до закінчення кінцевих термінів, зміни процентної ставки на розсуд фізичної особи і так далі. Так само даний вид кредитування передбачає участь колекторів, при будь-яких порушеннях з боку позичальника.

Звертаючись з проханням терміново позичити гроші у приватного особи, позичальник дає зрозуміти кредитору, що перебуває у відчаї, а дана можливість одна з останніх. На підставі лише цієї інформації лихвар може завищувати процентну ставку або скорочувати терміни виплат. Кожен окремий випадок має свої особливості та вимоги.

Гроші від приватних осіб під заставу нерухомості

Якими б позитивними умовами та перевагами не володіло пропозицію з боку приватної особи, варто розуміти, що кредитор не стане ризикувати своїми заощадженнями. Великі позики видаються виключно під заставу нерухомості і ні як інакше.

Якщо надходить пропозиція отримати гроші в кредит від приватного особи в особливо великих сумах, без застави і при мінімальних відсотках, варто поставитися з обережністю. Серйозний кредитор неодмінно зажадає наявність хорошої кредитної історії і довідки про доходи, з уточненням місця роботи і так далі. Існує кілька варіантів угод.

1. У деяких випадках складається договір, в якому прописані комісії, страховки та штрафні санкції. Дана угода фіксується нотаріусом в присутності обох сторін.

Варто звернути увагу на таку вимогу лихваря, як передоплата. Це основний спосіб шахрайства у цій сфері. Перераховуючи передоплату до підписання договору, позичальник часто не отримує коштів і позбавляється своїх вкладень.

Незважаючи на всі ризики, знайти порядного кредитора можна, серйозно підійдемо до цього питання і вивчаючи документи, які ви підписуєте.

2. Більш популярним видом операції з питання приватні гроші в борг, є видача коштів під розписку. Цим методом користуються як при великих, так і дрібних позиках. Кредитор дійсно не вимагає додаткових перевірок і докази платоспроможності. Основою для видачі позики є нерухомість позичальника.

Варто підійти з обережністю до такого способу оформлення угоди і намагатися убезпечити себе на випадок проблем. Ні в якому разі не можна допускати ситуацію, коли розписка потрапляє в руки лихваря до перерахування коштів.

Позичальник ризикує залишитися без обіцяного позики, але із зобов'язаннями по виплатах, які неодмінно будуть стягнуті через суд. Адже розписка, навіть не зареєстрована нотаріально має юридичну силу.

За умови дотримання заходів безпеки, вибираючи кредитора гідного довіри, цілком можна взяти гроші в борг у приватної особи піддаючись мінімальному ризику.

Термінові позики на карту онлайн

Часто в житті виникають ситуації, які вимагають швидкого рішення і не припускають тривалого оформлення позики у відділеннях банку. Цілком вийде скористатися послугами фізичних осіб, вивчаючи дошки оголошень або залишаючи на них же свої прохання про допомогу.

Проте альтернативою цього, варто зауважити ризикового підприємства, стане звернення до мікрофінансові організації (МФО). Не рідкісні випадки, коли пропозиції у відповідь на оголошення про позику надходить саме від них.

Чим же відрізняється даний спосіб від запропонованого вище?

  • МФО – це аналог банківської установи. Часто онлайн – сервіси є новими проектами вже достатньо стабільних і відомих банківських установ, змушені пропонувати послуги неблагонадійним позичальникам (на думку архівів кредитних історій). Заходи перевірки, треба відзначити, більш жорсткі, але процентна ставка буде менше.
  • Гроші у приватного особи (організації в даному випадку), вийде взяти з мінімальними ризиками, витративши 15 хвилин роботи в інтернеті. Онлайн – сервіси не видають великі позики, а терміни обмежені до одного місяця. Однак є можливість продовжувати заборгованість необмежену кількість разів, надавши з документів лише паспорт, в окремих випадках іпн.
  • Онлайн – сервіси лояльно ставляться до проблем з кредитною історією і надають кошти клієнтам від 18 до 75 років. Перерахування виробляються на будь-яку банківську карту країни, протягом максимум години. Умови угоди, строки, а також процентну ставку можливо побачити моментально, скориставшись зручним калькулятором або зайшовши в особистий кабінет.

Даний спосіб популярний із-за відсутності необхідності особистої присутності та залучення поручителів. Для вирішення термінових фінансових проблем і задаючись питанням – де дають гроші в борг? — неодмінно варто звернути увагу саме на цей спосіб позики.

Підведемо підсумки, всі за і проти кредиту від частих осіб

Є свої позитивні і негативні сторони даного виду кредитування. Користуватися можливістю отримати гроші в борг у приватної особи терміново чи ні, варто зваживши свої можливості та потреби. Необхідно серйозно підійти до цього речення, щоб захистити себе і свої кошти.

Плюси

  • Не доведеться (у випадках дрібних позик) пред'являти довідку про доходи, залучати поручителів.
  • Отримати гроші в кредит у приватних осіб, можна не виходячи з дому, значно заощаджуючи час.
  • Можливість вибирати суму, строки і процентну ставку, забезпечуючи прийнятні умови.

Мінуси

  • Великі ризики і шахрайство.
  • Високі відсотки і можливість змін в поточній операції (процентна ставка, терміни і так далі).
  • Методи стягнення. Отримуючи гроші від приватних осіб, варто бути готовими до зустрічі з колекторами.

Маючи часом і не маючи значні погрішності і порушення в кредитній історії, неодмінно варто намагатися взяти позику в організаціях, паралельно отримуючи можливість підняти кредитний рейтинг (за умови дотримання всіх умов договору). Значно тим самим скорочуючи ризики і знижуючи вартість послуги.

При відсутності можливості обслуговування в банках і МФО, беріть гроші в борг у приватних осіб з обережністю, ретельно вибираючи кредитора. Існують спеціалізовані сервіси, які пропонують перевірених лихварів, забезпечуючи інтерактивне оновлення кредитних оголошень.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Кредити » Отримати позику від приватної особи в Україні: оцінка варіанту