Взяти кредит в Україні онлайн

Як отримати гроші і не залишитися без автомобіля

Кредит під заставу авто

Кредит під заставу авто

Кожен українець в умовах останніх подій в країні так чи інакше відчував на собі необхідність позичити гроші. Але якщо необхідна досить велика сума і в стислі строки, в банках вас чекає затягнутий бюрократично процес і всілякі зволікання. Що ж робити в цьому випадку?

Вихід з скрутного фінансового становища — кредит під заставу авто

Людям, у яких є автомобіль, пощастило. Вони можуть без проблем оформити кредит під заставу авто.

Основна маса банків та кредитно-фінансових установ України пропонують такий вид кредитування. Для оформлення такого кредиту вам не знадобиться довідка про доходи і залучення поручителів, адже ризики кредитора застраховані вашим автомобілем. Складання договору на кредит під заставу авто займає зовсім небагато часу, на відміну від випадку, якщо заставою виступає нерухомість.

Кредит під заставу авто почав набувати популярності років десять тому і досі залишається одним з найбільш прийнятних варіантів вирішення тимчасових грошових труднощів. Перш ніж отримати гроші на руки або на банківський рахунок, вам належить процедура оцінки вашого транспортного засобу. Звичайно ніхто не запропонує вам 100% від оціночної вартості у вигляді позички, максимум на що варто розраховувати це 60%-80%.

Так само можливо отримати гроші під заставу ПТС (паспорт транспортного засобу), при цьому автомобіль знаходиться у Вас, на весь строк погашення кредиту.

Якщо ваш автомобіль ви купували у кредит і ще не повністю його погасили, то треба переконатися в тому, що більше половини суми вже погашено. Кредит під заставу авто видається у разі якщо вашій машині не більше восьми років.

Оціночна вартість Вашого автомобіля, безпосередньо залежить від його стану і віку!

Одним з популярних рішень, якщо небажання звертатися в банк, є автоломбард. Кредит під заставу авто можна отримати в таких місцях набагато швидше, але і на менш вигідних умовах в більшості випадків. Так що завжди, перед прийняттям остаточного рішення, зважте всі за і проти і зробіть свій правильний вибір.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Кредити » Взяти кредит в Україні онлайн