Де можна отримати кредит готівкою під заставу нерухомості?

Неприємно, коли фінансові проблеми застають нас зненацька. Ми любимо, коли все йде за планом, а гроші на покриття дрібних поточних витрат завжди знаходяться. Але трапляються події, яких ми не можемо…

Кредит готівкою під заставу нерухомості

Неприємно, коли фінансові проблеми застають нас зненацька. Ми любимо, коли все йде за планом, а гроші на покриття дрібних поточних витрат завжди знаходяться. Але трапляються події, які ми не можемо передбачити, коли гроші потрібні терміново і в солідних розмірах. Почавши обдзвонювати рідних і друзів, багато хто приходять до висновку, що краще і швидше подати заявку на кредит готівкою під заставу нерухомості.

Кредит готівкою під заставу нерухомості

Отримати кредит

Саме кредит готівкою під заставу нерухомості дасть вам можливість швидко дістати велику суму. Звичайно з назви цього кредитного продукту стає зрозуміло, що заставою виступає ваша нерухомість. До речі, якщо ви всього лише співвласник, то щоб оформити кредит, вам необхідно згода всіх власників.

Якщо ви закладаєте своє житло, то врахуйте, що в разі, якщо там прописані діти до 18 років, інваліди або пенсіонери, цілком можливо, що вам в ньому відмовлять. Банки не хочуть зв'язуватися з таким житлом, адже у разі не погашення кредиту у них буде менше шансів відсудити житло. Для застави також підходить комерційна нерухомість, виробничі приміщення, цехи тощо.

В якій формі вам видадуть кредит готівкою під заставу нерухомості? У цьому питанні краще всього орієнтуватися на умови конкретного кредитора і вашого з ним договору. Але взагалі існує 2 варіанти: готівковий і безготівковий розрахунок. Кредит готівкою видають в основному ломбарди та інші фінансові організації в залежності від суми кредиту. Банки воліють безготівковий вид позики: або вам відкривають кредитну лінію, або рахунок, або переводять гроші на карту. До речі, якщо у вас є лише кімната в гуртожитку або комунальній квартирі, ви також маєте можливість взяти кредит готівкою під заставу нерухомості. Просто його сума буде меншою, ніж якщо ви володієте квартирою.

Отримати кредит
.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Кредити » Де можна отримати кредит готівкою під заставу нерухомості?