Як створити гаманець Google - покрокове керівництво

Не знаєте як завести гаманець Гугл? Це просто. Особливо якщо у вас вже є пошта Gmail.

googleGoogle Wallet – це електронний гаманець, який дозволяє оплачувати покупки на майданчиках компанії. Наприклад, в Google Play, YouTube, Google Express, на Диску Google. Створення такого гаманця не займе багато часу. Але значно розширить доступ до контенту і корисних сервісів.

Як створити гаманець Гугл: покрокова інструкція

#1

Якщо у вас вже є пошта в сервісі Google — просто зайдіть на сайт https://wallet.google.com. Якщо ж ні — заведіть аккаунт і повертайтеся до цього пункту. Без електронної пошти у Gmail завести гаманець Гугл не вийде.

#2

Перед тим як перейти на сторінку реєстрації, потрібно ввести логін і пароль від Google-аккаунта.

Як створити гаманець Гугл

#3

Ви потрапили на сторінку реєстрації. Тут вам потрібно вказати свої персональні дані, включаючи адресу і телефон, вибрати країну мешкання і прив'язати до акаунта платіжну картку. Втім додати платіжні реквізити можна і після реєстрації.

google1 google2

#4

Прив'язуйте до електронного гаманця Google тільки активну карту. При реєстрації з неї буде списано 6 гривень, щоб переконатися, що картка діє. Через кілька хвилин гроші повернуться на рахунок.

Як створити гаманець Гугл

Після того, як ви ввели реквізити своєї платіжної картки — вона з'явиться в розділі «Способи оплати» вашого Google-гаманця.

Тепер ви можете здійснювати платежі в сервісах Google.

Як здійснювати платежі в Google Play:

Для початку виберіть додаток, або інший контент, який вас зацікавив. І натисніть кнопку «придбати». З обраної карти спишеться сума покупки без комісії. Квитанція про оплату прийде на e-mail. Історію своїх покупок можна відслідковувати в розділі «Транзакції».

Як створити гаманець Гугл

 

В Україні функціонал Google-гаманця сильно обмежений. Ми не можемо перекладати гроші на інші google-аккаунти і отримувати перекази. Тим не менш, гаманець гугл дозволяє придбати контент в найбільшому магазині додатків, а також користуватися іншими платними сервісами компанії.

З повним функціоналом Google Wallet можна ознайомитися на відео.

Читайте також:

Як здійснювати платежі через PayPal — покрокове керівництво

Як створити гаманець WebMoney — покрокове керівництво


» » » Як створити гаманець Google - покрокове керівництво