Forbes назвав найбагатших людей США

У цьому році загальний стан 400 найбагатших американців досягла 2,4 трлн доларів

Forbes

Forbes назвав найбагатших людей США

400 найбагатших людей США багатшими, ніж коли-небудь. Їх загальний статок оцінюється в рекордні 2,4 трлн доларів. В середньому кожен з них володіє капіталом у 6 млрд доларів. В список були включені тільки ті багатії, чий капітал становить не менше 1,7 млрд доларів. 153 американським мільярдерам не пощастило потрапити в ексклюзивний клуб. Більше 10% мільярдерів в списку свого часу емігрували в США з 21 країни, включаючи Ізраїль, Індію, Угорщину, Тайвань і .

Ось так виглядає перша десятка списку Forbes 400:

 

bill-gates23

Перше місце

Частка акцій Білла Гейтса компанії "Майкрософт", співзасновником якої він став в 1975 році, становить 13% його капіталу. Гейтс також є власником акцій Deer & Co., Canadian National Railway, AutoNation і ще ряду компаній.

Вартість активів Гейтса досягла 0,5% ВВП США. Підприємець є співзасновником благодійного фонду Білла і Мелінди Гейтс.

 

jeff-bezos23

Друге місце

За останній рік статки глави Amazon Джеффа Безоса збільшилася на $20 млрд, що є рекордом серед всіх підприємців в списку Forbes 400. Безос наростив капітал в основному завдяки стрімко розвивається хмарного проекту Amazon Web Services. На зборах акціонерів Amazon підприємець повідомив, що компанія стала першою в світі, яка прибутку в 100 млрд доларів від річних продажів. Показник був зафіксований у 2015 році.

 

warren-buffett

Третє місце

Голова ради директорів і виконавчий директор холдингової компанії Berkshire Hathaway Уоррен Баффет посідав друге місце в Forbes 400 протягом 15 років. У вересні 2016 року його випередив глава Amazon, незважаючи на те, що капітал Баффета збільшився на 3,5 млрд доларів.

 

mark-zuckerberg

Четверте місце

Засновник соцмережі Facebook Марк Цукерберг і його дружина Прісцилла Чан пообіцяли віддати 3 млрд доларів свого стану протягом найближчих десяти років, щоб вилікувати і запобігти всі хвороби людства до кінця цього століття. Раніше пара прийняла рішення пожертвувати 99% своїх акцій Facebook – а це близько 45 млрд доларів — на благодійність, зокрема, на «підвищення людського потенціалу». Благодійні ініціативи пари пішли незадовго після того, як акції Facebook зросли на 40%.

 

larry-ellison

П'яте місце

Глава компанії-виробника програмного забезпечення Oracle Ларрі Еллісон вибув з топ-3 Forbes 400 вперше з 2007 року. За останній рік його статок зріс на 1,8 млрд доларів. Зараз компанія Еллісона займається розробкою власного хмарного проекту, яка стане гідним конкурентом аналогічного проекту Amazon Web Services.

 

michael-bloomberg

Шосте місце

Майкл Блумберг — колишній 108-й мер Нью-Йорка і засновник Bloomberg LP — компанії, яка займається збором, аналізом і продажем інформації про стан фінансових ринків. Імперія Блумберга складається з телестанції, радіоканалів і всесвітньо відомої комп'ютерної мережі фінансових новин.

 

charles-koch-david

Сьоме і восьме місце

Разом зі своїм старшим братом Чарльзом Девід Кох є співвласником Koch Industries – другий за величиною приватної компанії в США. Їх батько Фред Кох заснував сімейний бізнес в 1940 році. Чарльз став керівником компанії після смерті батька в 1967 році і розширив її в конгломерат з обсягом продажів в 100 млрд доларів.

 

larry-page

Дев'яте місце

Ларрі Пейдж спільно з Сергієм Бріном є розробником пошукової системи і співзасновником компанії Google. Зараз Пейдж — CEO Alphabet – материнської компанії Google і ще ряду компаній — Nest, Google Fiber і Verily. У 2015 році сукупна виручка цих компаній становила 448 млн доларів. Для порівняння, виручка Google досягає 74,5 млрд доларів.

 

sergey-brin

Десяте місце

Син двох академіків Сергій Брін переїхав до США з у віці 6 років на хвилі антисемітських настроїв проти його родини. Зараз Брін — найбагатший іммігрант в США. Після декількох років роботи над технологією доповненої реальності Google зараз Брін — президент Alphabet – материнської компанії Google.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Проблеми багатих: як мільярдери втрачають стан за один день

За матеріалами forbes.com


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Різне » Forbes назвав найбагатших людей США