Pokemon Go йде в бізнес: у магазинах і кафе аншлаг

Цього літа увагу геймерів прикута до мобільної гри Pokemon Go з елементами доповненої реальності. Підприємці вже знайшли спосіб побудувати бізнес на новому захоплення молоді

pokemon go

Офіційно завантажити гру можна лише в декількох країнах — США, Австралії та Нової Зеландії. Фото: rusjev.net

Сюжет гри заснований на пошуку покемонів в реальному світі з допомогою мобільного додатку. Гравцям пропонують ловити кишенькових монстрів, тренувати їх, а потім влаштовувати битви з іншими гравцями.

Новою грою зацікавилися не тільки геймери. У Pokemon Go прихований величезний потенціал для бізнесу. Вже зараз є два способи збільшити потік відвідувачів у кафе і магазини. Власник торгової точки може запропонувати знижки гравцям Pokemon Go, в залежності від рівня, якого вони досягли в грі. Або залучити до свого магазину покемонів, за якими практично відразу підуть мисливці. Обов'язкова умова – розташування магазину поблизу з ігровими локаціями PokeStop і готовність заплатити за додаток символічну суму (близько $1) за залучення віртуальних істот.

Ці нехитрі бізнес-прийоми призводять до магазини небачена досі кількість покупців. Наприклад, власник піцерії у Нью-Йорку повідомив, що його бізнес виріс на 75% завдяки грі Pokemon Go. Редакція PaySpace Magazine зібрала найяскравіші приклади залучення любителів гри в кафе і магазини.

Незважаючи на те, що гра поки недоступна в Україні, місцеві геймери знайшли спосіб завантажити додаток і відправитися на пошуки покемонів. А вітчизняні компанії вже анонсують, що біля їхніх офісів можна буде зустріти чергового пікачу.

Наприклад, на сайті Приват24 з'явилося коротке відео, повідомляє місцезнаходження покемонів. Якщо вірити відео — отримати бонус у грі про покемона можна біля будь-якого відділення Приватбанку. Однак не поспішайте вирушати на полювання. Поки офіційного підтвердження того, що на ганку відділення вас буде чекати віртуальний монстр, або який-небудь інший бонус, немає.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

Популярність гри Pokemon GO призвела до зростання цін на акції компанії-розробника Nintendo. Після виходу гри 7 липня, ринкова вартість компанії зросла на $10 млрд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ — Як Інтернет речей змінить наші купівлі — ІНФОГРАФІКА


» » » Pokemon Go йде в бізнес: у магазинах і кафе аншлаг