Новинки Apple: iPhone 7, нові смарт-години і більше країн для Apple Pay (оновлено)

Що представив відомий бренд на презентації 7 вересня, а також коментарі експертів — читайте в статті

apple presentation

7 вересня відбулася довгоочікувана презентація компанії Apple. Фото: Yahoo Finance

Вчора, 7 вересня, відбулася довгоочікувана презентація Apple. На своєму традиційному щорічному заході в Сан-Франциско компанія презентувала смартфони iPhone 7 і iPhone 7 Plus, смарт-Apple Watch 2 і інші новинки.

Що нового в iPhone 7

Зовні iPhone 7 і iPhone 7 Plus схожі на попередників і отримали лише незначні зміни в частині дизайну. Нова лінійка телефонів Apple буде представлена в двох чорних кольорах — матовому і дзеркальному, а також в сріблястому, золотом і рожевому кольорах. Кнопка Home в нових iPhone стала сенсорної. Крім того, телефон є водо - і пилонепроникним.

iphone 7

iPhone 7 Plus буде оснащений двома камерами. Фото: The Wall Street Journal

Особливу увагу приділили презентації нових можливостей камери та обробки фотографій. Новий iPhone 7 має вбудовану можливість стабілізації зображення, більш світлочутливу камеру з шістьма лінзами, зменшує кількість «шуму» і багато іншого. А ось iPhone 7 Plus буде оснащений двома камерами. В Apple обіцяють, що це ще більше розширить можливості фотографії.

Всередині iPhone 7 — новий чіп. Завдяки цьому, як стверджують розробники, нові смартфони будуть працювати швидше і довше.

Найбільш очікуваною новинкою стало те, що Apple прибрав з телефонів роз'єм для навушників. Компанія також презентувала бездротові навушники Apple AirPods. Для тих, хто поки не планує купувати, передбачені адаптери. Вони будуть продаватися в комплекті з iPhone 7.

навушники apple

Компанія також презентувала бездротові навушники Apple AirPods. Фото: Newsday

Ціна нового iPhone 7 стартує з 649 доларів, в залежності від обсягу вбудованої пам'яті, iPhone 7 Plus — від 769 доларів.

iOS 10

Через кілька днів користувачам буде доступна і нова операційна система iOS 10. Вона буде мати оновлені вбудовані карти, «розумний» набір тексту, а також додаток для дому — Home Kit, який синхронізується з різними домашніми гаджетами. Новий інтерфейс отримає також вбудована програма обміну миттєвими повідомленнями — iMessage.

Новий Apple Watch

Друге покоління «розумних» годин Apple стало водонепроникним, як і iPhone 7. Також пристрій має додатки для медитації і планування походів, оновлене додаток для бігу Nike+. Слід також відзначити запуск на Apple Watch 2 додатка популярної гри Pokemon Go. Розробники обіцяють, що тепер ловити покемонів стане легше. Користувачеві більше не потрібно постійно стежити за екраном смартфона — програма буде відправляти повідомлення відразу на годинник.

apple watch 2

Apple презентувала нову модель своїх «розумних» годин. Фото: New York Times

Apple Watch 2 в США буде коштувати 369 доларів. Стара модель Apple Watch з деякими оновленнями — 269 доларів.

Новини Apple Pay

На вчорашній презентації Apple анонсувала запуск своєї платіжної системи Apple Pay в Японії. Сервіс буде сумісний з іншого безконтактною технологією — FeliCa. Розроблені компанією Sony, чіпи FeliCa активно використовуються користувачами смартфонів в Японії для оплати проїзду в автобусах і поїздах. Також японські власники iPhone 7 зможуть здійснювати платежі в магазинах, інтернеті та додатках завдяки підтримці найбільших фінансових компаній Японії.

apple pay

Apple запускає свою платіжну систему в трьох країнах. Фото: The Wall Street Journal

Також офіційно стало відомо про запуск своєї платіжної системи в Новій Зеландії і цієї осені. Враховуючи недавній старт роботи Apple Pay у Франції, Швейцарії та Гонконгу, система доступна на дев'яти країнах. Більше половини транзакцій в платіжній системі здійснюються за межами США.

Редакція Payspace Magazine попросила експертів ринку фінансових технологій та інновацій прокоментувати новинки Apple. Більшість з них зійшлися на думці, що Apple варто відкрити доступ стороннім розробникам до NFC-модулем. Саме це стане драйвером інновацій.

Іван Істомін

Михайло Чобанян

скабелкин сергій

Юрій Чайка

Максим Роньшин

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Apple Pay – лідер серед безконтактних систем платежів


» » » Новинки Apple: iPhone 7, нові смарт-години і більше країн для Apple Pay (оновлено)