Соціальні мережі в 2016: факти, тенденції, прогнози

Як розвивалися соцмережі в 2016 році і на що варто звернути увагу, плануючи активності в мережах на наступний рік?

social-media

Соціальні мережі відіграють важливу роль у сучасному суспільстві. Фото: marketingland.com

Соціальні мережі вже багато років грають важливу роль в житті сучасної людини. Вони також використовуються в якості інструменту для просування компаній, брендів, товарів і послуг. Експерти одного з провідних гравців вітчизняного ринку e-commerce EVO.Company озвучили основні прогнози щодо розвитку бізнесу в соцмережах в 2017 році на основі звітів Socailbakers.

  • Популярність онлайн-продажів у соціальних мережах буде продовжувати рости.

Близько 2 мільярдів людей використовують соціальні мережі, і з кожним місяцем ці показники зростають. За даними Socailbakers, найпопулярніша галузь українського бізнесу в Facebook — e-commerce. Таким чином, такий канал залучення клієнтів для компаній дійсно є ефективним.

top5

найпопулярніша галузь українського бізнесу в Facebook — e-commerce. Джерело: Socailbakers

  • Компаніям необхідно йти туди, де є аудиторія. При цьому бажано таргетувати ваш контент для тих, кому він цікавий.

найпопулярнішою і відвідуваною соцмережею залишається Facebook з мільярдом реєстрацій і 1,712 млрд активних користувачів на місяць. Нарощує число користувачів та Instagram — їх вже більше, ніж півмільярда. Також ця соцмережа постійно покращує свої бізнес-можливості. VK і Telegram мають по 100 мільйонів активних користувачів щомісяця.

most-famous-social-network-sites-2016-by-active-users

найпопулярнішою і відвідуваною соцмережею залишається Facebook. Джерело: Socailbakers

  • Просування відеоконтенту як і раніше буде трендом в 2017-м.

В 2016 році трендом в просуванні стало відео. У наступному році, на думку інтернет-маркетологів, цей тренд не втратить актуальність. При цьому основний упор буде робитися на відео для Facebook.

Частка відеореклами в Instagram за рік зросла з 30 до 65%, за даними дослідження Brand Networks.

  • Плануючи свою активність на наступний рік, закладіть необхідну суму на просування в соціальних мережах.

Ще одним напрямком у наступному році для соцмереж стане можливість підтримки користувачів прямо в рамках соцмережі. Таким чином, не виходячи з соцмережі, користувач-покупець отримає всі відповіді на свої питання або оформити покупку.

social-media-net

Фото: Digital Monkey

Все більше бюджетів буде спрямовано на просування в соцмережах. Маркетологи продовжують активно використовувати платні можливості соцмереж. А соцмережі постійно мотивують до платних дій, знижуючи органічні охоплення для брендових сторінок.

  • Чим більше лайків, шерів, репостов, тим вище ранжируватиметься ваш пост.

У соціальних мережах все більше цінується якість аудиторії, яке вимірюється рівнем залученості (залученість, або Engagement Rate (ER) — це кількість взаємодій з контентом з боку користувачів). Тому створюйте контент, цікавий вашому покупцеві.

До речі, в наступному році буде падати популярність Google+, від якої вже починають відмовлятися при просуванні бренду в соцмережах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Соціальні мережі сприяють зростанню ринку електронної комерції — Юрій Іванов, «Вконтакте»


» » » Соціальні мережі в 2016: факти, тенденції, прогнози