Одна з платіжних систем знизила тарифи на грошові перекази

qiwi_unistreamМіжнародна система грошових переказів «Юністрім» представила нові тарифи на грошові перекази, діючі на всіх інтерфейсах платіжного сервісу QIWI.

Для того, щоб відправити переказ, достатньо в меню Терміналу QIWI або програми Visa QIWI Wallet зайти в розділ «Грошові перекази», вибрати систему «Юністрім» або скористатися сервісом пошуку. Далі необхідно вказати країну, ПІБ одержувача або дані Карти Клієнта Юністрім і вибрати валюту отримання переказу.

Скориставшись сервісом QIWI, можна відправити грошовий переказ по системі Юністрім по , Вірменію, Узбекистан, Киргизстан, Таджикистан, Грузію, Молдову, Україну, Білорусь, Казахстан, а також країни далекого зарубіжжя — Болгарії, Великобританії, В'єтнаму, Ізраїлю, Латвії, Литви, Монголії, Чехії.

Отримати переклад «Юністрім», відправлений за кордон, можна не тільки в рублях і доларах США, але і в євро (крім Великобританії), і в британських фунтах (для Великобританії та Латвії).

«Ми намагаємося зробити наш сервіс максимально доступним і зручним для наших клієнтів. Зниження комісії на такі популярні види операцій, як перекази через систему «Юністрім», дозволять нам зміцнити лояльність користувачів, пропонуючи їм надійний і безпечний сервіс на вигідних умовах», — коментує Ганна Стоклицкая, керуючий директор QIWI.

Нагадаємо, в квітні QIWI і ЮНІСТРІМ розширили географію грошових переказів.


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Різне » Одна з платіжних систем знизила тарифи на грошові перекази