Riot Games і LEOGAMING запускають прийом платежів в League of Legends на території України

Компанія Riot Games видавець і розробник популярної онлайн-гри League of Legends – починає прийом платежів на території України

danilenko_expert

Riot Games і LEOGAMING запускають прийом платежів в League of Legends на території України. Поповнення віртуальної валюти буде доступним для українських користувачів всіх термінальних мереж України (ПриватБанк, EasyPay, City24, E-Pay, 2Click, GlobalMoney, ФК «Система», PinBank) на ігровій платформі leogaming.net і за допомогою електронного гаманця Portmone. Поповнення буде відбуватися без комісії.

riot-games

«Ми дуже раді, що українські гравці нарешті зможуть отримати повноцінний ігровий досвід від League of Legends. Це був непростий в реалізації проект, і ми хочемо подякувати наше співтовариство за терпіння та підтримку, а наших партнерів з LEOGAMING – за старанність у роботі», – прокоментував Геворг Акопян, Керівник з комунікацій Riot Games в країнах СНД.

ceo-leogaming

«Більше року наша команда наполегливо працювала для того, щоб надати цю можливість українським геймерам. Вихід на наш ринок самій популярною і прибутковою онлайн-гри у світі – це не лише успіх, яким ми раді поділитися в кінці цього непростого року, але й свідчення того, що наша країна рухається у правильному напрямку», – заявила Олена Дегрик, CEO LEOGAMING.

Riot Games — розробник і видавець League of Legends, самої популярної комп'ютерної гри у світі. Аудиторія League of Legends налічує більше 100 000 000 гравців в місяць. Одна з цілей Riot Games в країнах СНД – зробити League of Legends найпопулярнішим видом спорту, орієнтуючись на потреби і інтерес гравців. У 2015 році Чемпіонат світу з LoL привернув увагу 334 000 000 унікальних глядачів.

LEOGAMING – міжнародна процессинговая компанія, що забезпечує прийом платежів онлайн-ігор, ігрових сервісів. В партнерстві з провідними платіжними системами України та зарубіжжя, компанія забезпечує надійне і безпечне зарахування коштів на рахунки користувачів, доступність поповнення в будь-якому терміналі на вигідних умовах і працюють над залученням на український ринок провідних світових видавців і розробників ігрового контенту.


» » » Riot Games і LEOGAMING запускають прийом платежів в League of Legends на території України