Питання і відповіді

Що таке VO Code (код виду операції)

Що таке VO Code (код виду операції)


Більшість з тих, кому доводилося переводити гроші в Російську Федерацію, стикалися з поняттям «код виду операції». Пропонуємо розібратися, що таке VO Code і навіщо він потрібен?


що таке VO Code


VO Code – код виду валютної операції, необхідний для всіх платіжних доручень в рублях (як вхідних, так і вихідних). Ці номери описують призначення грошового переказу.VO Code визначає Центральний Банк РФ. Код виду валютної операції можна дізнатися в операційному відділі або на сайті фінансово-кредитної установи, в якій ви відправляєте рублевий переклад. Така ж інформація є на сайті Центрального Банку Росії. Періодичні ЦБ РФ вносить до номера зміни, тому для здійснення платежу без проблем потрібно вказувати актуальні дані.


що таке VO Code


Складається VO Code з п'яти цифр, укладених у фігурні дужки без відступів і прогалин, наприклад {VO00000}, а символи «VO» обов'язково прописуються великими латинськими літерами. Він вказується в графі «Призначення платежу», а потім текстом прописується мета платежу. Код обов'язково повинен відповідати меті переведення та іншими даними документів, поданих відправником у банк. При некоректному коді або помилки в ньому у здійсненні операції буде відмовлено.Випадкові питання:

Як відкрити рахунок в банку фізичній особі в Україні?
Чи варто брати кредит в Ощадбанку на утеплення будинку
Акредитив та його види. Розрахунки акредитивами в Україні
Як замінити номер телефону в базі даних по картковому рахунку
Як здійснюється SMS переклад з карти на карту Приватбанку
Що робити, якщо банкомат не повернув картку (зажував карту)