Поповнити Яндекс.Гроші через Приват24: 2 найпопулярніших способу

Як поповнити Яндекс.Гроші через Приват24: докладна інструкція

Яндекс.Гроші – популярний платіжний сервіс, яким користуються в багатьох країнах, в тому числі на Україні. Після реєстрації в системі, у користувачів виникає питання, як поповнити Яндекс.Гроші через Приват 24? Адже багато жителів нашої країни активно користуються послугами Приватбанку.

Поповнення через Приват24 за допомогою обмінника

Поповнити Яндекс гаманець безпосередньо в системі Приват24 на даний момент не представляється можливим. Сьогодні банк не надає цю послугу. Однак можна скористатися одним з обмінних сервісів, які в автоматичному режимі дозволяють виконати переклад з Приват 24 на Яндекс.Гроші.

Для здійснення операції можна вибрати один з популярних обмінних пунктів або скористатися послугами спеціальних моніторингових порталів, що дозволить виконати платіж з мінімальною комісією.

Розглянемо поповнення на прикладі одного з популярних сервісів Obmenka.ua:

  1. Для переказу грошей необхідно перейти на сайт .
  2. Вибрати варіант обміну «Я перекладаю» – ПриватБанк.
  3. Вибрати варіант обміну «На» – Яндекс гроші.Головна сторінка сайту obmenka
  4. Ввести суму поповнення та натиснути «Змінити».Сторінка для оформлення заявки на обмін грошей з Прива24 на Яндекс.Гроші
  5. У вікні, необхідно заповнити запропоновані поля. Власник карти і Яндекс-гаманця повинен бути одним і тим же особою. Обов'язково потрібно вивчити умови та правила користування ресурсом, ознайомитися з регламентом і підтвердити це, зазначивши відповідні поля галочками.угода
  6. Після система автоматично перенаправляє користувача на сайт Приват24. Тут необхідно авторизуватися, перевірити правильність введеної інформації і підтвердити виконання операції, шляхом введення СМС, який прийде на телефон клієнта.

Відкрити картку для розрахунків в мережі Інтернет, і з неї поповнити Яндекс.Гроші

Звертаємо вашу увагу, для того щоб виконати переклад з Приват 24 на гаманець Яндекс.Гроші, необхідно щоб карта користувача була відкрита для здійснення розрахунків у мережі Інтернет. Для цього в Приват 24 в розділі «Мої рахунки» вибираємо в списку потрібну картку і натискаємо «Управління карткою/рахунком». У меню потрібно включити оплату в інтернеті. На карту встановлюється щомісячний або денний ліміт, суму власник вказує сам.

Включаємо оплату в інтернеті в Приват24

Через 5-10 хвилин карта буде готова для виконання операцій.

Перед тим, як поповнити гаманець Яндекс.Гроші через Приват 24, необхідно проаналізувати пропозиції обмінників. При цьому варто керуватися не тільки розміром комісії, але і курсом.

Поповнення з карти

Гаманець можна поповнити з карти безпосередньо на сайті системи Яндекс.Гроші. Для виконання операції потрібно увійти в особистий кабінет і клікнути «Поповнити».

Після цього необхідно ввести номер картки, термін її дії, CVC код і суму до поповнення. Далі система перенаправляє в меню, в якому потрібно ввести пароль для підтвердження оплати, який прийде на мобільний телефон власника карти.

Власники Яндекс гаманця можуть поповнити його з карти Приватбанку кількома способами: через Приват24 з використанням обмінників або безпосередньо на сайті платіжної системи. Обидва способи прості, операція займе не більше 10-15 хвилин.

Обов'язкова умова для її виконання – карта повинна бути відкрита для розрахунків в мережі інтернет.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Поповнити Яндекс.Гроші через Приват24: 2 найпопулярніших способу