Як вивести гроші з Яндекс.Гаманця на карту Приватбанку: ідентифікація гаманця, висновок через обмінники

Як вивести гроші з Яндекс.Гроші на картку Приватбанку: докладна інструкція

У листопаді 2016 року Національний банк України розіслав банківським установам телеграму з нагадуванням про те, що правила використання сервісу електронних платежів Яндекс.Гроші не узгоджувалися з регулятором і, відповідно, діяльність цієї платіжної системи на території країни в даний час знаходиться під забороною. Незважаючи на те, що прямий вивід коштів, а також переведення на банківський або картковий рахунок із Яндекс.Гаманця в даний момент неможливі, для багатьох громадян України залишається питання: як вивести гроші з Яндекс.Гроші на картку Приватбанку для отримання грошей з власного гаманця або гаманців родичів, знайомих і ділових партнерів залишається актуальним.

Найбільш часто у користувачів виникає потреба в переведенні грошей на картковий рахунок Приватбанку, який є лідером на ринку роздрібних банківських послуг і надає зручний інтернет-банкінг в системі «Приват24». На жаль, у списку електронних платіжних систем, з якими працює банк, присутні тільки WebMoney.UA і PayPal, користувачі же Яндекс.Грошей і інших сервісів змушені використовувати альтернативні способи виведення грошей на карту Приватбанку.

Ідентифікація Яндекс.Гаманця

Перед тим, як вивести Яндекс Гроші будь-яким з перерахованих нижче способів, користувачеві необхідно пройти процедуру ідентифікації Яндекс.Гаманця. Ідентифікація дозволить отримувати і відправляти перекази з власного гаманця на банківський або картковий рахунок, користуватися послугами обмінних пунктів, поповнювати прив'язаний гаманець WebMoney, а також збільшить ліміти витрат і переказів. На території України одним з офіційних представників Яндекс.Гроші є сайт , що має своїх партнерів у більшості великих міст країни. Процедура ідентифікації складається з наступних етапів:

 1. Користувач проходить реєстрацію на сайті .
 2. Заповнює заявку в режимі онлайн і докладає відскановані копії паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.
 3. Вибирає зручний спосіб оплати (картка Приватбанку, WM-гаманець, інша система електронних платежів) послуги в розмірі 150 гривень.
 4. Телефонує за вказаним на сайті телефоном і отримує код підтвердження.
 5. Особисто є в офіс, маючи при собі код, оригінал та копію паспорта, а також копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.
 6. Після обробки інформації (3-20 робочих днів) користувач отримує запит на підтвердження персональних даних.
 7. Користувач перевіряє і підтверджує правильність даних, завершуючи ідентифікацію.

Одним з переваг проходження ідентифікації за допомогою сайту obmenka.ua є подальше зарахування сплаченої суми за послуги в оборот учасника програми лояльності.

Переклад за допомогою сервісів обміну

Послуги численних сервісів обміну електронних грошей є одним з найбільш швидких, простих, комфортних і вигідних способів перевести Яндекс Гроші на карту Приватбанку. Ми рекомендуємо цей спосіб, він, можливо, займе більше часу через ідентифікації гаманця, і більше сил, проте після завершення ідентифікації ви спокійно зможете в будь-який час переводити гроші на картку Приватбанку. Наприклад, щоб перевести Яндекс.Гроші на Приват24 з одночасним обміном карбованців на гривні за допомогою сервісу потрібно зробити наступні кроки:

 1. На головній сторінці сайту вказати у вікні «Я перекладаю» необхідну суму в рублях і вибрати зі списку платіжних систем сервіс Яндекс.Гроші.
 2. У розташованому нижче вікні вибрати ПриватБанк, при цьому система автоматично конвертує зазначену суму в рублях у гривні. У лівій частині вікна користувач має можливість отримати інформацію про поточному обмінному курсі і розмір комісії.
 3. Після натискання кнопки «Обміняти» користувач перенаправляється на сторінку обміну, де, крім номерів гаманця Яндекс.Гроші і картки Приватбанку, зобов'язаний внести прізвище, ім'я, по батькові, адреса електронної пошти і номер телефону.
 4. Користувач повторно підтверджує переклад і може відстежувати статус операції.

Крім згаданого сайту перевести Яндекс.Гроші на Приват24 можна за допомогою наступних надійних сервісів обміну – , , або інших. Виводити Яндекс.Гроші в Україні на карту Приватбанку за допомогою обмінників досить просто, крім того, такий спосіб виведення має перелік відчутних переваг:

 • Можливість перевірки надійності сервісу.
 • Вибір обмінника, який пропонує найбільш вигідний курс обміну і прийнятний розмір комісії.
 • Простота використання й висока швидкість виконання операцій.
 • Участь в акціях, бонусних і партнерських програмах.

Для перевірки надійності обмінника, а також вибору оптимального курсу можна скористатися послугами сайтів моніторингу обмінних пунктів (, або інших).

Виведення коштів на картку Приватбанку за допомогою WebMoney

Використання інших сервісів електронних платежів, діяльність яких дозволено на території України, є ще одним способом вивести Яндекс Гроші на карту Приватбанку. Так, наприклад, в якості «посередника» для подвійного перекладу можна використовувати систему WebMoney. У цьому випадку користувач перераховує потрібну суму на свій WM-гаманець, а вже з нього відправляє гроші на карту Приватбанку. Такий спосіб не набагато складніше описаного вище, але має ряд істотних недоліків:

 • Для проведення операцій потрібно взаємна прив'язка гаманців.
 • Ліміт перекладів обмежений сумою 15000 рублів в день і 300000 в місяць.
 • Конвертація валюти відбувається за запропонованим WebMoney курсом, який далеко не завжди є найбільш вигідним.
 • Користувач платить подвійну комісію (4,5% від суми при перекладі на WM-гаманець, 0,8% при виведенні коштів з WebMoney на банківську карту звичайним способом і додатково 1,5% у разі термінового виводу).

Крім того, для багатьох клієнтів сервісу Яндекс.Гроші проходити процедуру реєстрації та отримання атестата ще в одній платіжній системі виключно з метою виконання перекладів не має сенсу.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Як вивести гроші з Яндекс.Гаманця на карту Приватбанку: ідентифікація гаманця, висновок через обмінники