Заробіток на Алиэкспресс — як заробити гроші без вкладень за 5 кроків: інструкція для початківців інвесторів + професійна юридична допомога при шахрайстві на Алиэкспресс

Як заробити гроші без вкладень на Алиэкспресс? В чому особливості роботи на дому в Алиэкспресс? Який інструкції слід дотримуватися, якщо ви стали жертвою шахраїв на Алиэкспресс?

Перспектива пасивного заробітку приваблива і приваблива. Навряд чи знайдуться люди, які відмовилися б мати додатковий дохід (нехай навіть невеликий), особливо без вкладень, продажів, витрат сил і часу. Але де б знайти таку нішу?

Сьогодні ми вирішили звернутися до відомого багатьом сайту Алиэкспресс. Тому самому, на якому можна замовити і отримати з доставкою додому який завгодно товар. Але, виявляється, на Алиэкспресс можна ще й заробляти. Цю перспективу відкриє для вас онлайн-журнал і автор цієї статті Ганна Медведєва.

Для тих, хто всерйоз зацікавився темою, скажемо окремо: цей вид заробітку, як і будь-який інший, має підводні камені і навіть без вкладень пов'язаний з ризиками. Читайте статтю до кінця і будете в курсі, як уникнути поширених помилок новачків.

Отже, поїхали!

Заробіток на алиэкспресс

1. Що таке Алиэкспресс

Цей ресурс можна впевнено назвати зразком торговельної індустрії 21 століття. Алиэкспресс — це одна з найбільших торгових майданчиків, що працюють по всьому світу.

У 2010 році сайт відокремився від всесвітньо відомого китайського сайту «Алібаба» і став самостійним ресурсом. В плані роботи з роздрібними покупцями Алиэкспресс, безсумнівно, виграє — «Алібаба» працює з великими партіями товару, а продавці третьої відомої торгової площадки eBay часто продають речі лише в одиничному екземплярі.

Заробіток на Алиэкспресс — це додаткова можливість для тих, хто шукає віддалену роботу або суміщення. Сайт дозволяє не витрачати гроші на якісь речі, а заробити їх тут же, здійснюючи покупки.

Алиэкспресс пропонує товари китайського виробництва. Їх головний плюс   доступна ціна, а недолік — не завжди висока якість. Але право вибору залишається за клієнтом. Якщо ви не проти китайської продукції   освоюйте сайт, не витрачаючи час на традиційний шопінг, нерідко затягується до нескінченності.

Практично всі відомі способи заробітку на Алиэкспресс — це робота через кэшбэк-сервіси. Реєструючись на сайті і виконуючи умови продажу, ви отримуєте різний відсоток кешбека, тобто вам повертається частина суми, витраченої на покупку.

Приклад

найвідоміша і шановану багатьма користувачами платформа EPN.bz гарантує 8,5%.

Зустрічаються сервіси, що пропонують до 18%, але перш ніж вибирати таку співпрацю, перевірте, чи є вони офіційними партнерами Алиэкспресс.

Отже, якщо вас зацікавила можливість отримання доходу без відриву від виробництва або домашнього комп'ютера, вивчення теми продовжимо в наступному розділі.

2. Які є способи заробітку на Алиэкспресс — 4 перевірених способу

Звісно, для бажаючих отримати джерело доходу головний інтерес представляє заробіток на Алиэкспресс без вкладень.

Подивимося, як заробляють на всесвітньо відомому сайті.

Спосіб 1. Продаж товарів

найпростіший спосіб   перепродувати товари, пропоновані на сайті.

Тут два варіанти:

  • дропшипинговая схема;
  • завчасний закуп товару.

Що являє собою дропшипинговая схема? Покупець вибирає товар, що сподобався, і перераховує необхідну суму. Ви робите замовлення на Алиэкспресс, який висилає посилку на адресу вашого покупця.

У чому сенс таких дій? Дуже просто   далеко не всі вміють оформляти замовлення через інтернет і не прагнуть розбиратися в цьому. Є досить великий відсоток людей, яким простіше заплатити іншій людині і не вникати в нюанси процесу.

Можна заздалегідь купити певну кількість товару. Але є ризик, що якісь речі просто зависнуть на невизначений час або взагалі не продадуться.

Продаж товарів на алиэкспресс

В обох випадках, якщо ви дійсно хочете заробляти на перепродажі, потрібно добре організувати справу. Створіть інтернет-магазин і спеціальні групи в соцмережах. Щодня виставляйте на цих ресурсах анонси та додавайте нових учасників   тоді вас помітять потенційні покупці.

Спосіб 2. Партнерська програма

Робота в Алиэкспресс по партнерській програмі   ще один поширений варіант без вкладень. При реєстрації ви отримуєте реферальне посилання, через яку будете працювати. За кожну продаж вам нараховується 8,5%.

Додаткова можливість партнерської програми Алиэкспресс — це заробіток через мобільний додаток Aliexpress Mobile. Всякий раз, коли мобільний додаток встановлюють через вашу реферальне посилання, Алиэкспресс платить вам 50 центів.

Спосіб 3. Посередництво

Заробляють на товари і шляхом посередництва. Посередники отримують 5-10% з однієї позиції. У чому суть такого способу?

Ви оформляєте замовлення і відправляєте його покупцеві, а оплату замовник перераховує після отримання посилки. Багато покупці бояться шахрайства і не ризикують проводити оплату авансом. Для таких людей ваші послуги виявляться як раз до речі.

Працювати таким способом також рекомендується через блог, інтернет-магазин і соцмережі.

Спосіб 4. Заробіток на відгуках і оглядах

Це найпростіший спосіб, але і дохід тут мінімальний. Треба написати докладний і, головне, переконливий відгук на який-небудь товар. До відкликанню добре прикріпити фото і помістити його на ресурсі.

Модератор перевірить відгук, і його опублікують, а вам залишиться тільки чекати. Винагорода нараховується за кожен перегляд відкликання. Правда, воно зовсім мізерна (близько 5 копійок за перегляд). Зате — без жодних вкладень і подальших зусиль.

3. Як заробити на Алиэкспресс без вкладень — 5 простих кроків

Експертна інструкція по заробітку на Алиэкспресс розписує варіант роботи через партнерську програму.

Оскільки партнерка   найбільш ефективний і офіційно запропонований сайтом спосіб, ми вирішили звернутися саме до нього.

Крок 1. Реєструємося на СРА платформах

Звісно, для співпраці вибирайте офіційних партнерів Алиэкспресс. Такими є EPN.bz і Admitad.com.

Якщо у вас немає досвіду подібного заробітку, радимо працювати з EPN.bz. По-перше, новачкові в ній простіше розібратися. По-друге, цей майданчик містить більше інформації.

Крок 2. Знаходимо в списку потрібний сайт

Тепер належить вибрати сайт, з яким будете співпрацювати.

Тут знову згадаємо платформу EPN.bz. Якщо ви вирішили працювати на ній, проблема вибору вирішена   там весь асортимент знаходиться на одному китайському сайті.

Крок 3. Вибираємо вподобаний товар

Тепер визначайтеся з речами, які потрібно реалізовувати.

Дамо кілька порад:

  1. Для початку виберіть категорію товарів (одяг, електроніка тощо), причому таку, яка цікава вам самому.
  2. Відмовтеся від великогабаритних речей   з їх доставкою деколи виникають проблеми.
  3. Працюйте з новинками і робіть це оперативно.

Обов'язково перевіряйте, який відсоток за реалізацію товару призначає продавець. Для цього просто додайте позицію у вікно перевірки.

Крок 4. Створюємо посилання на товар

Створити партнерську посилання нескладно. Бажано її завуалювати, щоб при відкритті клієнтом посилання не було прямого переходу на сайт Алиэкспресс. Але в системі передбачена ця функція, і вона все зробить сама.

Як створити партнерську посилання на різних платформах:

Платформа Порядок дій
1 EPN.bz «Інструменти» — «Мої креативи» — «Отримати DeepLink» (вставляйте посилання на товар) — «Створити креатив» (система згенерує посилання)
2 Admitad.com «Інструменти»- «DeepLink генератор» (вставити посилання на товар) — «Згенерувати»

Крок 5. Вибираємо майданчик для розміщення посилання

Посилання розміщуйте на своїх сторінках в соцмережах, блогах тощо

У соцмережі створіть спеціальну групу. Щодня додавайте туди потенційних клієнтів та рекламні пости, щоб група була на виду у користувачів. Можна розміщувати рекламні пости в чужих групах, але це загрожує тим, що вас відправлять в бан. До речі, і на додавання друзів у кожній соцмережі встановлений ліміт на добу.

Також можна створювати теми на форумах і використовувати просування з допомогою ЯндексДирект.

На відео описується ще один спосіб заробітку на Алиэкспресс.

4. Які існують схеми шахрайства на Алиэкспресс   огляд основних схем

Заробіток на Алиэкспресс, навіть без вкладень, пов'язаний з певним ризиком, як і співпраця з сайтом в якості клієнта.

Уважно працюйте з сайтом і вчіться помічати тривожні моменти. Якщо їх ігнорувати, є ймовірність стати жертвою шахраїв.

Схема 1. Часткова компенсація за неотриманий товар

Продавець пропонує занижену вартість і не бере грошей за доставку експрес-перекладачами типу DHL/UPS/FedEx. Погодьтеся, пропозиція привабливе.

Але після проведеної оплати раптом виявляється, що митниця повернула посилку і продавець відправив її вдруге, але вже звичайним способом   поштою. Щоб не заробити негативний відгук і згладити неприємний осад у клієнта, продавець пропонує компенсацію   10-15 доларів.

Для отримання компенсації вам потрібно відкрити спір. Але після згоди продавця спір закривається, і відкрити його знову неможливо.

Підступ в тому, що крім часткової компенсації ви не отримаєте більше нічого. Замовлення не вишлють і гроші за товар, відповідно, не повернуть.

Щоб не попастися на цю вудку, не погоджуйтеся на пропозицію продавця. Вимагайте повернення повної суми за неотриманий товар. Ну і, звичайно, вибирайте продавців з хорошою репутацією, а товари   з реальною вартістю і умовами доставки.

Схема 2. Зміна назви товару

Тут ви ризикуєте придбати не зовсім те, що хотіли. Або зовсім не той.

Продавець виставляє певний товар, а після змінює його опис разом з найменуванням. Первісна назва залишається лише в адресному рядку браузера.

Мета такої маніпуляції   винести товар вище в пошуку сортування по ціні.

Подібна хитрість застосовується, щоб переконати клієнта в надійності продавця і гарному якості товару.

Простежується справжня історія продажів в розділі відгуків. Якщо факт шахрайства є, там ви обов'язково побачите відгуки з розбіжністю назв товарів і цін.

Схема 3. Нереальні знижки і ціни

Мова йде не про 10-20%, а 95% і більше. Хороші речі раптом пропонуються практично задарма   1-2 долари або того менше. Та ще з безкоштовною доставкою. Цікаво?

Мишача метушня з величезними знижками робиться з однією метою   накрутити історію продажів певного товару. Тому що в розділі операцій відображаються ціни без знижок.

Якщо ви підете на принцип і станете затівати суперечку, щоб повернути мізерні вкладення, то витратите якийсь час. Це нескладно, але, погодьтеся, приємно.

У такої схеми є ще характерна ознака   відсутність відгуків на товар і рейтингу у продавця.

Схема 4. Занадто швидка доставка

Дуже сумнівна перевага. Почекати треба всього якихось сім днів. Чому б не зробити замовлення?

Шахрайство на алиэкспресс

Однак незабаром продавець надішле повідомлення, що помилився і відправив посилку не тією службою, і доставка трохи затягнеться. Або взагалі не удостоїть вас поясненнями.

Підступ у тому, що коли закінчиться термін, на сайті з'явиться підтвердження отримання товару і угода автоматично закриється.

Безсовісний продавець залишиться при ваших грошах, а ви — без грошей і товару.

Схема 5. Обхід системи оплати

Бувають продавці, що пропонують відчутні знижки, якщо ви обійдете систему оплати і переведете гроші безпосередньо   на кредитну карту, рахунок PayPal або через систему миттєвих переказів.

Такий неофіційний спосіб співпраці не дає гарантій і робить клієнта абсолютно беззахисним перед шахраями.

чи Варто говорити, що подібна «економія» обходиться занадто дорого.

5. Куди звертатися, якщо ви стали жертвою шахраїв на Алиэкспресс   огляд ТОП-3 юридичних компаній

Бути обдуреним не хочеться. Але що робити, якщо ви все-таки зіткнулися з шахраями?

Якщо мова йде про принцип і досить відчутних суми, зверніться за допомогою до юристів.

1) Правознавець

ПравознавецьПортал об'єднує безліч фахівців різних юридичних галузей по всій . Незалежно від вашого місця розташування і ступеня складності питання, вам допоможуть, надавши якісну юридичну консультацію.

Тут видають безкоштовні рекомендації, які не доведеться чекати довше 15 хвилин. Якщо первинна консультація не дала відповідей на актуальні питання, укладайте договір на розгорнуту платну консультацію з урахуванням численних нюансів вашої справи. Доступні замовлення будь-яких юридичних документів.

Для отримання послуг просто опишіть подробиці і залиште заявку. Вже через кілька хвилин відгукнуться зацікавлені фахівці, серед яких ви виберете найбільш відповідного і компетентного.

Завдяки мобільному додатку, ви будете отримувати необхідну інформацію моментально. Встановіть його на мобільний пристрій, і юрист буде на зв'язку 24 години на добу.

На сайті Правознавець вже більше мільйона фізичних і юридичних осіб отримали грамотну юридичну допомогу. Завдяки професійному підходу до справи портал постійно розширює ресурси і привертає увагу все більшої кількості потенційних клієнтів.

2) Правосфера

ПравосфераПравовий портал надає безкоштовну юридичну допомогу по телефону в і Московській області. Гаряча лінія працює цілодобово.

Для отримання безкоштовної консультації потрібно лише замовити дзвінок по телефону або заповнити бланк заявки на сайті. Фахівці проведуть повний аналіз ситуації, і найближчим часом ви отримаєте розгорнуту консультацію.

94% питань, з якими зверталися в «Правосферу», вирішилося в досудовому порядку.

На сайті ви також знайдете великий обсяг корисної інформації в різних сферах юридичної практики.

3) Кліфф

КліффЮридична фірма працює в 28 містах країни вже 22 роки. Тут ви знайдете висококваліфікованих юристів у сфері корпоративного, зарубіжного та цивільного права. Сюди звертаються у разі виникнення необхідності в бухгалтерських і аудиторських послугах.

Якщо у вашому місті немає офісу компанії, користуйтеся послугами онлайн. Фахівці проводять консультації по телефону, скайпу або електронною поштою. Також можете укласти договір на абонентське юридичне обслуговування та придбати готові пакети документів для бізнесу.

6. Висновок

Підведемо підсумки.

Тепер ви знаєте, як заробити гроші на Алиэкспресс і як розпізнати нечесних партнерів. Заробіток на Алиэкспресс доступний всім бажаючим. Справа ця нескладна і не вимагає особливих вкладень, але для хорошої віддачі потрібно приділяти йому увагу і час.

Питання до читача

А який спосіб заробітку на Алиэкспресс найбільш цікавий вам?

Дорогі друзі! Залишайте відгуки про статтю і ставте оцінки і лайки в соцмережах. Слідкуйте за оновленнями — у новій статті ми докладно опишемо роботу в партнерській програмі Алиэкспресс. Знайдіть цікаве вам і будьте успішні!


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Фінанси » Бізнес для підприємців » Заробіток на Алиэкспресс — як заробити гроші без вкладень за 5 кроків: інструкція для початківців інвесторів + професійна юридична допомога при шахрайстві на Алиэкспресс