Як замовити долари в Приват24: замовлення валюти в Приват24 і відділенні банку, важливі моменти

Як замовити валюту в Приватбанку: всі способи включаючи Приват24

ПриватБанк пропонує своїм клієнтам можливість замовити долари або готівкові кошти в інших валютах. При цьому зробити це можна як в режимі віддаленого банкінгу, так і безпосередньо у відділенні банку. У цій статті розглянемо: як замовити долари в Приват24, а також звернемо вашу увагу на важливі нюанси в процесі цієї операції.

Відразу зазначимо, що нижче представлені способи не є миттєвими, однак, є варіант, що вам пощастить і коли ви прийдете в банку на касу, у касира виявиться валюта, але на практиці таке буває рідко.

Оформлення замовлення в Приват24

Замовляти долари у Приватбанку тепер можна, навіть не виходячи з дому. Для цього всього лише необхідно бути учасником системи віддаленого банкінгу Приват24. В ній потрібно буде провести нескладний набір операцій.

Розглянемо все по порядку:

  1. Для початку заходимо в Приват24 і відкриваємо меню «Всі послуги»;
  2. Далі відкриваємо закладку «Послуги» і далі вибираємо опцію «Замовлення готівки», як це показано на малюнку;де знаходитися "Замовлення готівки" в приват24
  3. Після цього слідуємо покрокової інструкції виконання операції, яка буде показана на малюнку: сума і валюта, вибираємо і натискаємо «Замовлення валюти»;Замовлення готівки в приват24
  4. Після цього потрібно вказати відділення банку, на який прийдуть гроші;
  5. Фінальним етапом стане узгодження дати доставки грошей.

Важливі моменти у процесі виконання замовлення

Варто пам'ятати, що оформлений вами платіж не буде здійснено моментально. Для того, щоб кошти дійшли до пункту призначення, знадобиться певний час. Це, в свою чергу, теж залежить від певних нюансів, які ми розглянемо нижче.

Кожна операція за замовленням доларів виконується або до полудня, або після полудня робочого дня. Різниця в тому, що при оформленні до 12:00 гроші прийдуть на вказаний рахунок у банківському відділенні вже на наступний день. Однак при замовленні пополудні доведеться почекати ще добу.

Ще один важливий момент: замовити гроші у вихідні дні не можна. При цьому здійснити таку операцію можна тільки в головному міському відділенні Приватбанку.

Існують і серйозні обмеження в сумі замовлених коштів. ПриватБанк встановив ліміт у розмірі 250 тисяч гривень в еквіваленті валюти. Тобто, максимально ви зможете замовити тільки 8-9 тисяч доларів, в залежності від курсу на день оформлення.

Замовлення доларів через відділення банку

Замовити будь-яку іноземну валюту в Приватбанку можна і безпосередньо у відділенні Приватбанку. При цьому процедура аналогічна замовлення через Приват24. Для оформлення заявки вам знадобиться вказати суму, валюту, в якій буде здійснюватись операція, адреса переказу коштів та дату завершення операції.

При цьому важливо пам'ятати, що обмеження при замовленні доларів або іншої валюти будуть такими ж, як і у випадку виконання операції через Приват24.

Замовляти і купувати валюту у Приватбанку не тільки вигідно, але ще і дуже просто. Розвинена інфраструктура банку дозволяє зробити це одним зі зручних способів.

.

» » » Як замовити долари в Приват24: замовлення валюти в Приват24 і відділенні банку, важливі моменти