Які умови миттєвої кредиту від Приватбанку і як оформити програму

Умови та оформлення «Миттєвої розстрочки» від Приватбанку

ПриватБанк на сьогоднішній день є найбільшим, популярним та розвиненим банком України. Він має розвинену інфраструктуру та партнерську програму. В наші дні за допомогою своєї картки Приват можна зробити практично будь-яку покупку, оплатити будь-які послуги, штрафи, пені. Але іноді для тієї або іншої операції клієнту просто не вистачає грошей. Наприклад, при покупці автомобіля, дорогої побутової техніки або нерухомості людині просто не представляється можливим заплатити всю суму відразу. В послузі «Миттєва розстрочка» умови від Приватбанку ідеально підходять для таких випадків.

Що таке «Миттєва розстрочка» від Приватбанку

Дана послуга ідеально підходить для придбання речей у партнерських магазинах Приватбанку, мережа яких на сьогоднішній день дуже різноманітна. Працює вона за принципом традиційної розстрочки. Простими словами, клієнту надається можливість заплатити за щось не відразу, а по частинах, але на певних умовах.

Ця опція пропонується покупцеві при купівлі товару у будь-якому партнерському магазині Приватбанку без винятків. Скористатися нею можна при купівлі різних груп товарів. При цьому продавець або касир може запропонувати розстрочку особисто, але і ви можете попросити про її оформлення.

Умови даної програми

Умови приватівської розстрочки нагадують умови будь-якої іншої аналогічної програми. Напевно ви вже хоча б побічно стикалися з нею в онлайн-магазинах або торгових центрах у вашому місті. В Приватбанку створили цільову систему, і передбачили, як оформити розстрочку з мінімальними витраченими зусиллями.

ПриватБанк пропонує своїм клієнтам оформити миттєву розстрочку на будь-який термін, в рамках допустимого встановленими нормами, а саме – від одного місяця до двох років. Згідно з умовами оформлення, клієнт зобов'язується виплачувати певну суму грошей, передбачену договором, протягом цього періоду. При цьому необхідно зробити перший внесок на момент оформлення договору.

Зручністю даної партнерської програми Приватбанку є те, що потрібна сума буде списуватися кожен місяць автоматично. Наприклад: клієнт оформив миттєву розстрочку на купівлю 8 березня. Значить, в цей же день він здійснює перший внесок, а потім, рівно через місяць після оформлення, наступний внесок буде знятий автоматично. Головна умова – щоб на момент планового місячного платежу на рахунку клієнта була достатня сума коштів. Тому свій рахунок потрібно поповнювати регулярно і вчасно.

Згідно з умовами програми, комісія за програму складає 2,9% від суми платежу при щомісячних внесках.

Оформлення програми

Звісно, для того, щоб стати учасником програми розстрочки від Приватбанку, потрібно мати власну кредитну картку, з якої буде списуватися щомісячний платіж. Якщо у вас її немає, радимо зайнятися її . Крім того, на рахунку завжди повинна бути достатня сума коштів.

Важливо враховувати, що в залежності від суми платежу потрібно, щоб на картці був доступний , оскільки спочатку на кредитку встановлюється певна верхня планка» — сума, яка максимально може бути списана з рахунку.

Щоб дізнатися свій ліміт або збільшити його, скористайтеся одним із способів:

  1. Зателефонуйте за безкоштовним номером гарячої лінії 3700 і зв'яжіться з оператором;
  2. Надішліть повідомлення з текстом «chast» на номер 10060;
  3. Увійдіть в Приват 24 в меню «Кредити».

Безпосередньо скористатися сервісом можна вже на місці, здійснюючи покупку в магазині, або на онлайн-майданчику. Список доступних товарів від партнерських магазинів доступний на сайті new-chast.privatbank.ua.

Просто повідомте касиру про те, що ви бажаєте скористатися сервісом. Він видасть покупцеві спеціальний чек, який є одночасно і договором. Якщо покупка здійснюється в режимі «онлайн», при оформленні просто поставте відповідну галочку.

.

» » » Які умови миттєвої кредиту від Приватбанку і як оформити програму