Як здійснюється SMS переклад з карти на карту Приватбанку

SMS переклад з карти на карту Приватбанку – зручний сервіс, що дозволяє здійснювати платежі, за допомогою свого мобільного телефону. Не потрібно йти до відділення банку, шукати банкомат або термінал і навіть використовувати інтернет. Як здійснюється SMS переклад з карти на карту Приватбанку?

як здійснюється SMS переклад з карти на карту Приватбанку

Виконувати платежі таким способом дозволяє смс-банкінг. Для перерахування грошей достатньо відправити команду на номер 10060. Текст повідомлення: SENDxxxVAL+ХХХХ+YYYYYYYYYYYYYYYY без прогалин, у якому:

  • ххх – це сума платежу;
  • VAL – валюта (UAH, USD, EUR);
  • ХХХХ – останні чотири цифри номера картки відправника;
  • YYYYYYYYYYYYYYYY – номер картки одержувача.

Вартість перекладу залежить від типу картки відправника (кредитна, миттєва, елітна), а також того, які засоби використовуються – особисті або кредитні. Детальну інформацію про тарифи можна дізнатися у консультанта банку по телефону. Вартість відправлення повідомлення згідно тарифного плану відправника.

як здійснюється SMS переклад з карти на карту Приватбанку

Для SMS перекладу існують обмеження — не більше 6 операцій в день. Крім того, найбільша сума, яку можна перераховувати між своїми рахунками за один раз – 5000 грн., у добу – 30000 грн. На рахунок іншого клієнта за одну операцію дозволено переводити не більше 2000 грн., і не більше 5000 в добу.

Операція виконується дуже швидко — за кілька хвилин. Після цього відправник отримує повідомлення про статус перерахування, а одержувач – про зарахування коштів на рахунок.


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Фінансові питання та відповіді » Як здійснюється SMS переклад з карти на карту Приватбанку