Питання і відповіді

Як здійснюється SMS переклад з карти на карту Приватбанку

Як здійснюється SMS переклад з карти на карту Приватбанку


SMS переклад з карти на карту Приватбанку – зручний сервіс, що дозволяє здійснювати платежі, за допомогою свого мобільного телефону. Не потрібно йти до відділення банку, шукати банкомат або термінал і навіть використовувати інтернет. Як здійснюється SMS переклад з карти на карту Приватбанку?


як здійснюється SMS переклад з карти на карту Приватбанку


Виконувати платежі таким способом дозволяє смс-банкінг. Для перерахування грошей достатньо відправити команду на номер 10060. Текст повідомлення: SENDxxxVAL+ХХХХ+YYYYYYYYYYYYYYYY без прогалин, у якому:
  • ххх – це сума платежу;

  • VAL – валюта (UAH, USD, EUR);

  • ХХХХ – останні чотири цифри номера картки відправника;

  • YYYYYYYYYYYYYYYY – номер картки одержувача.


Вартість перекладу залежить від типу картки відправника (кредитна, миттєва, елітна), а також того, які засоби використовуються – особисті або кредитні. Детальну інформацію про тарифи можна дізнатися у консультанта банку по телефону. Вартість відправлення повідомлення згідно тарифного плану відправника.


як здійснюється SMS переклад з карти на карту Приватбанку


Для SMS перекладу існують обмеження — не більше 6 операцій в день. Крім того, найбільша сума, яку можна перераховувати між своїми рахунками за один раз – 5000 грн., у добу – 30000 грн. На рахунок іншого клієнта за одну операцію дозволено переводити не більше 2000 грн., і не більше 5000 в добу.


Операція виконується дуже швидко — за кілька хвилин. Після цього відправник отримує повідомлення про статус перерахування, а одержувач – про зарахування коштів на рахунок.


Випадкові питання:

Як відкрити рахунок в банку фізичній особі в Україні?
Що робити, якщо банкомат не повернув картку (зажував карту)
Як вибрати надійний банк: 7 головних критеріїв
Як здійснюється SMS переклад з карти на карту Приватбанку
Що таке VO Code (код виду операції)
Акредитив та його види. Розрахунки акредитивами в Україні