Питання і відповіді

Як здійснюється SMS переклад з карти на карту Приватбанку

Як здійснюється SMS переклад з карти на карту Приватбанку


SMS переклад з карти на карту Приватбанку – зручний сервіс, що дозволяє здійснювати платежі, за допомогою свого мобільного телефону. Не потрібно йти до відділення банку, шукати банкомат або термінал і навіть використовувати інтернет. Як здійснюється SMS переклад з карти на карту Приватбанку?


як здійснюється SMS переклад з карти на карту Приватбанку


Виконувати платежі таким способом дозволяє смс-банкінг. Для перерахування грошей достатньо відправити команду на номер 10060. Текст повідомлення: SENDxxxVAL+ХХХХ+YYYYYYYYYYYYYYYY без прогалин, у якому:
  • ххх – це сума платежу;

  • VAL – валюта (UAH, USD, EUR);

  • ХХХХ – останні чотири цифри номера картки відправника;

  • YYYYYYYYYYYYYYYY – номер картки одержувача.


Вартість перекладу залежить від типу картки відправника (кредитна, миттєва, елітна), а також того, які засоби використовуються – особисті або кредитні. Детальну інформацію про тарифи можна дізнатися у консультанта банку по телефону. Вартість відправлення повідомлення згідно тарифного плану відправника.


як здійснюється SMS переклад з карти на карту Приватбанку


Для SMS перекладу існують обмеження — не більше 6 операцій в день. Крім того, найбільша сума, яку можна перераховувати між своїми рахунками за один раз – 5000 грн., у добу – 30000 грн. На рахунок іншого клієнта за одну операцію дозволено переводити не більше 2000 грн., і не більше 5000 в добу.


Операція виконується дуже швидко — за кілька хвилин. Після цього відправник отримує повідомлення про статус перерахування, а одержувач – про зарахування коштів на рахунок.


Випадкові питання:

Вигідно гасити кредит достроково
Що робити, якщо гроші не дійшли до одержувача
Що робити, якщо банкомат не повернув картку (зажував карту)
Як оформити вклад на користь третьої особи
Як вибрати надійний банк: 7 головних критеріїв
Як використовувати банки в кризу