Де взяти кредит з поганою кредитною історією в Україні ?

кредит з поганою історієюКожна людина після звернення в банк за позикою та отримання необхідної суми грошей починає формувати свою кредитну історію, свою візитну картку і характеристику перед фінансовими організаціями. Саме на це звертають увагу банки у разі повторного звернення споживача за кредитом. Багато фінансові програми передбачають обов'язкову наявність позитивної історії у позичальника – такі вимоги допомагають банкам зрозуміти, чи варто давати позику клієнтові або немає.

Сьогодні в Україні єдина база даних кредитних історій жителів країни. Саме до неї звертаються банки, коли перевіряють відомості про потенційного позичальника, яка подала заявку на отримання позики. Якщо з'ясовується, що людина не погашає заборгованість, не виконує зобов'язання за раніше оформленим кредитам, а також порушує кредитні договори з фінансовими організаціями, йому відмовляють у наданні коштів.

Так як отримати кредит з поганою кредитною історією? Можна звернутися в банки, але потрібно бути готовим до того, що в такому випадку умови кредитування будуть дуже жорсткими. Банк, надаючи безвідповідальному позичальнику позичку, дуже ризикує. Звичайно, позичальникові, який має негативну кредитну історію, фінансові установи можуть надати позику, правда, в маленькому розмірі. Процентна ставка у такому випадку буде вище звичайних ставок банку. Також не буде винятком, якщо банк попросить надати заставу і поручителя з високим рівнем платоспроможності – гарантії погашення заборгованості.
Наприклад, КредитМаркет кредитує навіть громадян, які перебувають у чорних списках. Так що погана кредитна історія — не проблема! У нас на сайті можна дізнатися всі умови та Оформити заявку на кредит

Негативна кредитна історія: як вона впливає на можливість оформлення кредиту?

Якщо позичальник вчасно вносить платежі, не затримує внески, в такому разі його кредитна історія залишається позитивною – це свідчить про його надійність. Якщо з'являються прострочення виплат, порушуються умови кредитування або клієнт починає ухилятися від зобов'язань, взятих на себе, в його кредитної історії з'являються відповідні записи.

Досить запізнитися з внеском всього на кілька днів більше 3 разів на рік, і людині присвоять статус боржника – це може зіпсувати його репутацію. З цієї причини слід відповідально підходити до цього питання і вчасно вносити платежі. Завданням позичальника вважається уважне і своєчасне внесення необхідних виплат.

Негативна кредитна історія може обмежити або зовсім закрити доступ до позик. Багато банки жорстко ставляться до кредитної історії і не видають позики людям, у яких виявлено навіть найменші порушення. Є фінансові організації, у яких більш лояльна політика – погана кредитна історія клієнтів не лякає їх, і вони видають позички без проблем. Звичайно, в цьому випадку умови фінансування банки серйозно посилюють.

Що робити, якщо кредитна історія негативна?

Очевидним і оптимальним способом є виправлення своєї кредитної історії. Звичайно, на це потрібен час. Для цього достатньо взяти невеликий споживчий кредит в якому-небудь магазині або оформити кредитну карту. Це можна зробити, звернувшись в офіс фінансової організації або відправивши заявку через інтернет.

Після цього вчасно вносити платежі, можливо, погасити борг навіть раніше терміну. Банки дивляться кредитну історію останніх двох років. Якщо за цей час показати себе як відповідального позичальника, можна розраховувати на те, що фінансові організації переглянуть своє відношення до вашої кредитної історії та запропонують більш вигідні умови надання позики.

Кредити на рефінансування погашення кредитів в інших банках видає Банк «ТРАСТ». Тут можна . При цьому кредит готівкою без застави та поручителів на суму до 50 000 грн на термін до 36 місяців.

Допомога кредитного брокера

Отже, як ми вже з'ясували, кредитна репутація є важливим фактором, якому приділяють особливу увагу фінансові організації при розгляді потенційного позичальника. Звичайно, людський фактор є, був і буде: причин проблем, з-за яких зіпсувалася кредитна історія, безліч. Це і проблеми особистого характеру, і втрата роботи, будь-якої складності зі здоров'ям – все це може спровокувати появу прострочень.

Звичайно, в основному проблеми виникають із-за безвідповідальності, неуважність, незібраність і неуважності позичальника – все це є причиною несплати заборгованості. Буває, що повернути довіру банків може тільки досвідчений фахівець.

Якщо ви хочете, але не знаєте, де взяти кредит з поганою кредитною історією в Україні, зверніться до кредитного брокера. Якщо залучити фахівця, його професіоналізм, досвід та знання необхідних шляхів врегулювання проблем з фінансовими організаціями можуть допомогти отримати грошову позику на умовах, вигідних для вас.

В якості аргументів кредитний брокер використовує нинішнє фінансове становище клієнта, переконує банк в тому, що потенційний позичальник – стабільний і відповідальний платник. Також фахівець наводить аргументи на захист минулих несплат клієнта.

Звичайно, за роботу кредитному брокеру доведеться заплатити. Як правило, ціна за послугу складає якийсь процент від суми позики, отриманої клієнтом.

Банки, що пропонують вигідні умови кредиту

не Можна сказати заздалегідь, де можна взяти кредит з поганою кредитною історією. В основному багато банків йдуть назустріч своїм клієнтам – потрібно звернутися в кілька фінансових організацій, і тоді, бути може, якась із них оформить на вас кредит. Давайте розглянемо п'ять банків України, що пропонують найбільш вигідні умови кредитування.

Ідея Банк пропонує за програмою «Реалізуй ідею!». Можна отримати до 50 тис. гривень терміном до 5 років.

Банк Михайлівський видає кредити на будь-які споживчі цілі. Ознайомитися з повним списком умов отримання кредитів і вибрати кредитну програму можна тут: Банк Михайлівський Україна. Всі умови кредиту.

Небанківська організація КредитМаркет кредитує навіть громадян, які перебувають у чорних списках. У нас на сайті можна дізнатися всі умови та Оформити заявку на кредит.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Де взяти кредит з поганою кредитною історією в Україні ?