Де замовити або оформити кредитну карту онлайн в Україні

кредитні карти онлайн

Якщо вам потрібна кредитка, зовсім необов'язково відправлятися за її одержанням в банк. Завдяки сучасним технологіям всі бажаючі отримали можливість замовити кредитну картку онлайн, не виходячи з дому. Як це зробити? Читайте в нашій статті.

Переваги оформлення кредитки через інтернет

Оформити кредитну карту онлайн є вигідним з точки зору економії часу. Час, який ви витрачаєте на поїздку в офіс банку, стояння в чергах, спілкування з банківськими службовцями, ви можете залишити на інші корисні справи. Є карти, які можна отримати без довідки про доходи. Після того як заявка відправлена, з вами зв'яжеться фахівець банку і скаже про попередньому рішенні. Це вигідно як для клієнтів, так і для банків. Адже таким чином кількість клієнтів істотно збільшується.

Замовляючи карту в інтернеті, ви насолоджуєтеся повною свободою вибору. Над вами не буде стояти кредитні фахівці різних банків і намагатися нав'язати продукт, який вам не підходить. У спокійній обстановці ви вибираєте кредитну картку, яка подобається вам найбільше, маючи можливість порівнювати різні пропозиції. Карти, замовлені в інтернеті, найчастіше мають додаткові опції: СМС-банкінг та інші.

Недоліки оформлення кредитної карти в інтернеті

Набираючи в інтернеті «кредитка онлайн», ви повинні пам'ятати, що банківські продукти, оформлені в інтернеті, мають свої недоліки. По-перше, вартість користування кредиткою може виявитися набагато вище, ніж передбачалося спочатку. В короткій формі замовлення карти можуть бути вказані додаткові комісії та наявність платних операцій. По-друге, внесення заборгованості може бути не таким зручним, як ви думали, і привести до непередбачених витрат. Ще один недолік: вам можуть відмовити в видачі кредитки і не пояснити причину.

Куди податися?

Багато людей, яким необхідна кредитна карта, задаються цим питанням. У цьому немає нічого дивного. Адже свої послуги пропонують безліч банків, тому просто губишся, до кого звернутися.

Пропонуємо вашій увазі топ-10 кращих банків з кращими умовами по кредитках.

Кредитні картки в Україні— ТОП 10:

Банк Макс. ліміт, грн. Пільговий період, днів Ставка, % річних Відсоток погашення в місяць Комісія в місяць Плата за рік. обсл., грн. Комісія за зняття в банкоматі, %
Альфа-Банк (Альфа-Покупка) 50 000 50 30 7 4
БМ Банк (Віза Голд) 60 000 45 30,99 5 99 3,5
Ренесанс Кредит (Особлива) 20 000 30 36 5
Євробанк (Віза Класік) 10 000 40 36 12 50 3
ВТБ Банк (Віза Класік) 50 000 45 36 7 119 3
Credit Agricole (Віза Голд) 50 000 55 34 10 25 3
Альфа-Банк (Кредитка Varus) 3000 43 43 10 5
Дельта-Банк (Кредитна картка№1) 50 000 55 42 2 118 3,75
Укрсоцбанк (Карта можливостей) 50 000 45 38 5 65 2
Російський Стандарт (Віза Платинум) 100 000 55 26 7 199 2,9

Практично всі представлені банки пропонують можливість залишити заявку на кредитку в інтернеті.

Ліміти. Щоб заманити клієнтів, банки готові на різні хитрощі, які спочатку здаються бонусами. Наприклад, майже всі збільшили кредитні ліміти. Сума кредитного ліміту в середньому становить 25-60 тис. гривень. Є банки, які пропонують взяти в борг навіть 100 тис. грн. Але в цьому мало хорошого. Виплачувати таку суму не так-то просто. Зазвичай виплата взятого боргу розбивається на рік, але є установи, що вимагають виплатити позику за півроку. Крім того, банк обов'язково захоче перестрахуватися. Такий великий кредитний ліміт нададуть лише тим, чий заробіток не менше 30 тис. гривень.

Ставки. Банки дуже люблять кредитки з-за їх високих ставок. Середній річний відсоток в українських банках дорівнює 45-50 %. Тому, якщо вам хочуть видати таку картку, одразу поцікавтесь не тільки місячною ставкою, але і річний. Крім того, дізнайтеся, чи є комісії, чи потрібно платити за обслуговування рахунку (скільки в місяць і рік), суму штрафів за порушення пільгового періоду. Наприклад, банк запевняє вас, що процентна ставка по карті всього 7 % в місяць. Але це означає, що, взявши 10 000 грн. у кредит і виплативши через рік, ви переплатите 5100 гривень. Тобто річна ставка насправді становитиме 84 % річних. А якщо ще виявиться, що вам доведеться вносити щомісячну плату за обслуговування картки в розмірі 100 гривень, загальна переплата становитиме 6300 гривень за рік.

Пам'ятайте: якщо ви будете використовувати їх в супермаркетах і торгових мережах, комісія з вас стягуватися не буде. Але якщо захочете зняти гроші з банкомату, з вас візьмуть комісію від 2 до 4 % від знятої суми.

Пільговий період. Але не варто лякатися високих процентних ставок. Кредитні карти можуть бути вигідними. Але тільки в тому випадку, якщо ви збираєтеся брати гроші на місяць-півтора. Справа в тому, що практично у всіх кредитки передбачено пільговий період. У середньому він становить від 30 до 50 днів. Це означає, що, розрахувавшись позиковими коштами з картки, ви повинні будете погасити свій борг до завершення терміну. У цьому випадку відсоток з боргу не буде нараховано. По суті, ви візьмете в борг безкоштовно.

Але враховуйте, що якщо пільговий період пройде, а внести гроші ви не встигнете, то банк відразу нараховує відсотки по повній програмі. Ми хочемо сказати, що якщо ви взяли кредит на рік по карті з пільговим періодом на 2 місяці, то це не значить, що вам потрібно буде сплачувати відсотки тільки за 10 місяців.

Швидкість. Оформити картку можна за день. Причому отримати кредитку може повнолітня, працюючий громадянин України. Для оформлення картки вам потрібно ідентифікаційний код і паспорт. Важливо знати, що, швидше за все, з вас візьмуть довідку про доходи. Кредитні картки випускаються із чималим лімітом, тому банк хоче гарантій того, що ви зможете виплатити позику в повному обсязі. Зазвичай на картці встановлюється ліміт 1-6 тисяч грн. Ліміт залежить виключно від білої латки. При заробіток 8-12 тис. гривень кредитний ліміт може скласти 15-20 тис.гривень.

.

» » » Де замовити або оформити кредитну карту онлайн в Україні