Оформлення кредитної картки «Універсальна» в Приватбанку

Карта «Універсальна» дає Вам більше можливостей

оформити кредитну карту Приватбанку

Кредитні картки стали значущою частиною нашого життя, тому не дивно, що часто виникає питання про те, як оформити кредитну карту Приватбанку? Чому саме в цьому банку? Все просто – найбільш прийнятні умови, швидке обслуговування і найголовніше, будь-яку платіжну карту можна використовувати як в країні, так і за її межами.

Гарант безпеки розрахунків за кордоном надають міжнародні платіжні системи. Крім того, всі операції контролюються створеної банком сучасною автоматизованою програмою, яка протидіє шахрайським операціям.

Якщо за кордоном потрібно підтвердження платежу, співробітники банку зв'яжуться з клієнтом. Оформити кредитну карту Приватбанку потрібно ще тому що, користувач може налаштувати рівні безпеки для своїх карт, самостійно встановлюючи ліміти на інтернет-покупки або ж на покупки за кордоном. Для цього варто просто зайти у спеціальний додаток Приват24, яке доступне для гаджетів, так і для комп'ютерів.

Говорячи про картці «Універсальна»

«Універсальної» називають пластикову платіжну картку, що дозволяє використовувати як свої особисті кошти, так і кошти банку (кредит). На карту також можна перераховувати гроші будь-яким зручним способом. За допомогою цієї картки можна здійснювати наступні операції:

  • Оплачувати покупки;
  • Оплачувати комунальні послуги;
  • Оплачувати інтернет, кабельне телебачення, мобільний зв'язок;
  • Здійснювати покупки в інтернеті;
  • Знімати готівку в банкоматах (будь-яка точка світу).

Як оформити

Картку можна отримати в будь-якому відділенні Приватбанку. Якщо ви любите свою країну, у вас є можливість отримати «Універсальну» карту з патріотичним дизайном. Процес оформлення займе близько 15 хвилин, для цього потрібно надати паспорт та ІПН, ніякі інші документи більше не потрібні (у деяких випадках можуть попросити довідку з місця роботи, за рахунок якої визначається кредитний ліміт картки). Або ж скористатися послугою онлайн оформлення банківської карти на офіційному сайті.

Оформити карту

Зберігання особистих коштів і кредитний ліміт картки

«Універсальна» кредитна карта ще зручна тим, що дає можливість користувачам зберігати власні кошти, за які можна отримати додатковий дохід у розмірі 10% річних (зарахування коштів відбувається на бонусний рахунок), для цього потрібно активувати додаткову функцію. Зробити це можна в банкоматі або в Приват24.

Говорячи про кредитний ліміт, можна відзначити наступне:

  • Сума може бути будь-який, в залежності від вашого бажання (якщо звичайно ви не в чорних списках банків). Якщо ви хочете отримати більшу суму, краще взяти з собою довідку про доходи, виписки по карті з іншого банку (якщо такі є);
  • Надається пільговий період до 55 днів (якщо за цей час ви сплатите витрачену суму, не потрібно буде платити відсоток);
  • Обов'язковий платіж (мінімальний внесок кожен місяць – 5% від заборгованості (не менше 100 грн). Суму обов'язкового платежу можна дізнатися у співробітника банку, подивитися в терміналі, банкоматі, а також в Приват24).
.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Кредити » Оформлення кредитної картки «Універсальна» в Приватбанку