Почтоматы Приватбанку: як відправляти і отримувати, вартість доставки та відео-інструкції

Як користуватися почтоматом Приватбанку, відправити, оплатити і отримати посилку

Найбільший банк України тепер надає своїм клієнтам можливість відправляти та отримувати посилки різного типу прямо через почтоматы Приватбанку, вартість доставки у яких залишається цілком демократичною. Мережа таких пунктів доставки поступово розширюється. Вони прості у використанні, надійні і зручні. А відправити чи отримати посилку можна кількома способами.

Що таке почтомат і які тарифи передбачені

Почтомат – це пункт самообслуговування клієнтів банку, який співпрацює з мережею популярних сервісів доставки. Він дозволяє відправити або прийняти посилку протягом декількох днів. Посилка може бути різною за змістом, типом, розміром.

Мережа пунктів самообслуговування Привату поступово розширюється. Головною перевагою доставки товару є низький тариф на послугу і відсутність черги. Якщо в інших сервісах по доставці клієнтам часто доводиться стояти в черзі, то на приватовском почтомате кожна людина може обслужити себе швидко і без черги.

Крім відсутності черг, в таких пунктах самообслуговування є інша важлива перевага – низький тариф. Стандартна вартість доставки – 25 гривень. У процесі відправлення або одержання з клієнта може стягуватися додаткова комісія за деякі послуги. Наприклад, за послугу післяплати на пошті Приватбанку, клієнтові доведеться заплатити комісію в розмірі одного процесу, але не нижче трьох гривень.

У поштових пунктах встановлені стандартні комірки, куди клієнт кладе посилку перед відправкою. Комірки бувають трьох типів: висока, середня і велика. Якщо стандартна осередок не підійшла за розміром, за середню або велику клітинку доведеться доплатити ще 10-25 гривень.

Як користуватися почтоматом Приватбанку

Пункти ЗІ Приват дуже прості у використанні. Відправлення та отримання товару через почтомат займає не більше кількох хвилин. До того ж, посилку почасти можна відстежити в процесі доставки через СМС-повідомлення.

Перш за все, варто пам'ятати, що не всі банківські відділення обладнані почтоматами. Мережа таких пунктів самообслуговування показана на інтерактивній карті України на офіційному сайті банку . Також для деяких операцій з поштовими пунктами потрібно бути зареєстрованим в системі Приват24 і завантажити додаток «Приват24» на свій смартфон. Отримати детальну інформацію щодо реєстрації можна .

Як відправити посилку

Щоб відправити посилку вам треба прийти у відділення банку, де є почтомат. На почтомате відскануйте з допомогою програми «Приват24» спеціальний код. Далі поступово введіть в додатку всі дані для надсилання (повне ім'я, номер мобільного телефону, адресу одержувача), а також вибрати додаткові послуги (якщо це необхідно) – збільшений розмір комірки та/або накладений платіж. Також при необхідності потрібно вказати свої дані для отримання переказу за посилку. Після завершення операцій з додатком, просто залиште відправляється річ у клітинці. Одержувачу вона прийде через кілька днів.

Можна відстежити, як отримати і забрати посилку

Одержувач має можливість відстежити свій товар тільки в день його отримання. На вказаний при відправленні номер телефону прийде СМС-повідомлення з інформацією про відправлення. В СМС буде вказано адресу потрібного відділення.

Отримати і безпосередньо забрати доставлену посилку дуже просто. Для цього прийдіть на вказану адресу, попередньо взявши з собою свій смартфон або будь-яку картку Приватбанку. У відділенні вам доведеться провести нескладну операцію з терміналом.

Раніше ми писали за користування терміналом, радимо вам ознайомитися.
  1. В терміналі введіть номер свого телефону;
  2. Введіть пароль, який прийшов вам разом з СМС-повідомленням про доставку;
  3. Після цього на екрані терміналу з'являться дані про вашу посилку. Перевірте їх, і якщо все вірно, оплатіть товар і послугу, внісши кошти в термінал або використовуйте кредитку;
  4. Заберіть чек про оплату і завершіть операцію, натиснувши кнопку «Відкрити комірку»;
  5. Заберіть свій товар.

Як видно, почтоматы Приват зручні і прості у використанні, відрізняються демократичними тарифами і стають все більш популярними в Україні.

.

» » » Почтоматы Приватбанку: як відправляти і отримувати, вартість доставки та відео-інструкції