Поповнити Інтертелеком через Приват24: інструкція і опис послуги, важливі поради

Як поповнити Інтертелеком через Приват24: проста покрокова інструкція

Інтертелеком є одним з найпопулярніших в Україні операторів мобільного зв'язку та інтернету. На вітчизняному ринку зв'язку він працює вже майже двадцять років. Завдяки розширеним комунікацій та інфраструктури, а також співпраці з іншими великими організаціями, тепер поповнити рахунок абонента можна кількома способами, в цій статті ми розповімо, як поповнити Інтертелеком через Приват24 буквально за пару хвилин.

Поповнити через онлайн-банкінг Приватбанку можна не тільки номер мобільного, але і абонентський номер інтернету. А сама операція займає приблизно стільки ж часу, як і, приміром, поповнення картки Приватбанку через Інтернет або зарахування грошей на будь-який інший мобільний номер. Розглянемо інструкцію операції більш докладно.

Оплата послуги Інтертелекому через Приват24

Одразу зазначимо, що і мобільний номер і абонентський номер Інтертелекому мають однаковий формат, тому поповнити їх можна одним і тим же способом:

  1. Заходимо на сайт онлайн-банку Приват24 (детальна інструкція реєстрації на сервісі описана );
  2. Вибираємо меню «Всі послуги»;
  3. Вибираємо вкладку «Послуги зв'язку», а в ній «Поповнення телефону»;Поповнення телефону в Приват24
  4. Далі заповнюємо необхідні поля: номер, суму зарахування, кату, з якою буде проведена оплата. А також при необхідності відзначаємо, що хочемо зробити цей платіж регулярним;Інструкція як поповнити мобільний телефон в Приват24
  5. Перевіряємо дані про операції і підтверджуємо платіж;Підтвердження платежу в приват24
  6. Читаємо смс-повідомлення, в якому міститься код для підтвердження операції. Вводимо код і завершуємо операцію.

В Інтертелекомі запевняють, що платежі за допомогою онлайн-Приват банку зараховуються на рахунок протягом не більше 5-10 хвилин. На практиці зарахування дійсно відбувається протягом цього періоду часу. Однак можливі і винятки, про які ми поговоримо нижче.

Нюанси оплати Інтертелекому через інтернет

Що робити, якщо гроші не прийшли на рахунок

В деяких поодиноких випадках платіж зараховується довше ніж зазвичай. А іноді він затримується на кілька діб або не доходить до адресата взагалі. Такі випадки – надзвичайна рідкість, але вони бувають. Навіть якщо ваші гроші не надійшли на рахунок протягом декількох годин, потрібно почекати ще деякий час. Проте якщо гроші так і не зачислились після двох-трьох діб, потрібно звернутися за допомогою.

Звертатися в таких випадках потрібно або ПриватБанк, або в Інтертелеком. Гарантом вашої правоти в таких випадках буде електронний чек про здійснення операції. Якщо ви не зберегли його відразу після здійснення операції, зайдіть в Приват24 в меню «Архів платежів». Знайдіть необхідну операцію. У ньому буде міститися вся інформація. Якщо ці дані у вас є, звертайтеся з чеком у банк та/або до оператора зв'язку. З'ясувавши, з чиєї вини гроші так і не дійшли до адресата, і надавши підтвердження виконаної операції, вам повинні або повернути кошти, або все-таки поповнити ваш номер.

З ким і як зв'язатися

Зв'язатися з адміністраціями двох організацій, можна на їх офіційних сайтах: intertelecom.ua і privatbank.ua отримавши консультацію і допомогу в онлайн-режимі.

Додамо, що ПриватБанк подбав і про те, щоб клієнти змогли поповнювати свої рахунки в Інтертелекомі і іншими способами самостійно. Зробити це можна через термінали самообслуговування. ми раніше опубліковувати на сайті.

Таким чином, послуги віддаленого банкінгу дозволяють клієнтам поповнювати свої мобільні рахунки і абонентські номери Інтертелекому, не виходячи з дому.


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Поповнити Інтертелеком через Приват24: інструкція і опис послуги, важливі поради