Українці зможуть поповнити рахунок мобільного в Bitcoin

bitcoin-2В Україні з'явився онлайн-сервіс оплати послуг з допомогою Bitcoin. На сьогоднішній день служба bitX дозволяє поповнювати рахунок мобільного телефону за допомогою кріптовалюти. У майбутньому розробники збираються розширити перелік послуг.

Зараз підтримуються всі основні оператори України: Київстар, МТС, life:), Інтертелеком, PEOPLEnet, Utel і оператор стаціонарного зв'язку Укртелеком. «Наша мета — дати можливість нашим користувачам оплачувати биткоинами все. Ми будемо постійно розширювати перелік доступних послуг. В даний момент йде робота над тим, щоб Ви змогли оплачувати криптовалютой телебачення, доступ до інтернету та комунальні послуги по всій Україні. На наступному етапі ми підключимо переклади на пластикові карти», — вказано на сайті bitX.

Для розрахунків використовується комерційний курс купівлі долара Приватбанку, курс биткоин/долар найбільших бірж. Максимальна сума поповнення за один раз — 1000 грн, мінімальна — 5 грн. Комісія за послуги з переказу коштів становить 5%+3 грн. Як і на стандартних сайтах поповнення рахунку, користувач повинен вибрати оператора, ввести номер телефону та зазначити суму поповнення. Потім служба запропонує вибрати спосіб надсилання Bitcoin і автоматично конвертує віртуальні гроші в гривні для зарахування на рахунок клієнта. Через кілька хвилин після першого підтвердження рахунок буде поповнений. Під час попередніх тестів було проведено понад 30 платежів на суму близько 3000 грн на всіх операторів. Середній час поповнення — 12 хвилин після першого підтвердження в блокчейне.

Ідея створення майданчика для оплати послуг Bitcoin виникла в ході експерименту. Розробники порталу намагалися повторити досвід американських користувачів кріптовалюти і прожити тиждень без традиційних грошей. Не домігшись своєї мети, ентузіасти створили bitX і зібрали команду фахівців, які будуть працювати на реалізацією проекту і втіленням його ідеї — «нічого крім Bitcoin».

Раніше повідомлялося, що в Україні з'явилися у продажу скретч-картки для поповнення Bitcoin.


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Різне » Українці зможуть поповнити рахунок мобільного в Bitcoin