Інтернет-магазин allo.ua дозволяє здійснювати покупки за допомогою Bitcoin

bitcoin0210Інтернет-магазин allo.ua став першим українським онлайн-гравцем, який запускає новий сервіс від Приватбанку – оплата покупок за допомогою кріптовалюти Bitcoin.

При оплаті платіжною карткою замовлення на сайті необхідно вибрати платіж Bitcoin і підтвердити транзакцію скануванням QR-коду. Сума покупки автоматично конвертується за поточним курсом Bitcoin.

«Алло» разом з нами стали першопрохідцями ринку Bitcoin в Україні, найближчим часом послуга Bitcoin-еквайрингу буде доступна для всього українського і європейського бізнесу. З 20 грудня послуга буде активована автоматично для всіх торговців Приватбанку. Інтернет-магазинам для прийому Bitcoin не потрібно робити додаткових дій або відкривати Bitcoin-гаманець, оплата зараховується на розрахунковий рахунок продавця у гривнях, таким чином оплата биткоинами для торговця відрізняється від інших методів платежу», — заявив заступник голови правління Приватбанку Олександр Вітязь.

Як зазначили в банку, Bitcoin-еквайринг – це перша послуга в ряді планованих продуктів банку на основі кріптовалюти і технології Blockchain.


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Різне » Інтернет-магазин allo.ua дозволяє здійснювати покупки за допомогою Bitcoin