Як отримати переказ Western Union через Приват24 за 3 хвилини

Отримати переклад Вестерн Юніон через Приват24: як отримати, труднощі та рішення

Система грошових переказів Western Union є однією з найбільш популярних свого роду систем у світі. У країнах СНД Western Union також працює давно і з успіхом. На сьогодні з нею співпрацюють сотні найбільших банків України, та інших країн СНД, Європи і всього світу. В Україні відправити або одержати переказ через «Вестерн Юніон» через Приват24 дуже просто. Це можна зробити чи не в будь-якому банківському відділенні, через термінал і навіть в режимі «онлайн».

Мабуть, найбільш широкий перелік зручних послуг за такими операціями пропонує найбільший банк країни – «ПриватБанк». ПриватБанк надає своїм клієнтами кілька способів відправлення та отримання коштів через Western Union: у відділенні банку, через термінал, зателефонувавши в службу підтримки банку, в режимі «онлайн» – через онлайн-банк «Приват 24». Для отримання переказу одним з цих способів потрібні одні і ті ж дані, тому нам залишається тільки вибрати, яким способом скористатися.

Найпростіше отримати кошти через систему онлайн-банкінгу «Приват 24». Цей спосіб привабливий тим, що дозволяє навіть не виходити з дому. При цьому він дуже зручний, швидкий і простий у використанні.

Отримання переказу Western Union через Приват 24

Для отримання коштів ви повинні бути зареєстровані в системі Приват24, якщо ви досі цього не зробили, рекомендую вам ознайомитися з у нас на сайті.

Коли ви успішно авторизувались в онлайн-банку Приват 24, можна приступати до процедури отримання коштів. Для цього виконуємо кілька нескладних команд:

  1. Спершу шукаємо закладку «Всі послуги»;
  2. Далі знаходимо вкладку «Переклади»;
  3. Натискаємо «Отримати переклад»;"Отримати переклад" в Приват24
  4. У ній побачимо кілька способів перекладів. У нашому випадку необхідно вибрати «Western Union»;Отримання переказу вестерн юніон в Приват24
  5. Тепер система зажадає ввести деякі дані з перекладу, які відправник повинен був передати вам раніше. Це: номер переказу і валюта для виплати переказу.
  6. Якщо всі дані введені правильно, система запропонує вам вибрати рахунок у валюті переказу для завершення операції та зарахування коштів на ваше ім'я.

Труднощі в переказі коштів через Приват 24 і їх рішення

Мешканці України давно користується такими валютними операціями через Western Union. Як правило, перекази Western Union через Приват 24 проходять успішно, швидко і без будь-яких труднощів. Однак завжди можливі форс-мажорні обставини і якісь проблеми.

У разі якщо отримати кошти так і не вдалося, перевірити ще раз правильність і відповідність всіх введених вами даних. А якщо ви упевнені, що всі дані введено вірно, але система все одно не зарахувала на ваш рахунок кошти, зверніться в службу підтримки Приватбанку за номером 3700. Далі зв'яжіться з оператором і опишіть свою проблему. Оператор зобов'язаний допомогти отримати гроші в телефонному режимі.

Варто звернути увагу, що валюта зарахування завжди відповідає валюті вашої карти. Іншими словами, якщо кошти були відправлені в доларах США, а у Вас гривнева картка, то при отриманні коштів банк проведе автоматичну конвертацію валюти в гривні за поточним курсом банку. Якщо переклад зробили в рублях на гривневу карту – пройде аналогічна конвертація в гривню.

Ще один важливий момент: переклад «Вестерн Юніон» не є миттєвим. Процедура переведення може тривати протягом 45 днів з моменту відправлення грошей. Якщо по закінченню терміну гроші не були зараховані на картку одержувача, то вони автоматично повертаються на рахунок відправника. Однак на практиці такі випадки трапляються не часто.

.

» » » Як отримати переказ Western Union через Приват24 за 3 хвилини