Брати чи не брати кредит в мікрофінансової організації

Плюси і мінуси приватного кредитування

В останнє десятиліття сфера послуг по видачі кредитів населенню дуже швидко пішла вперед. Зараз практично немає такої людини, який би не був знайомий з таким видом грошової допомоги. Існують банківські та не банківські види позики, а також гроші в борг можна взяти у приватної особи. У цій статті ми розглянемо всі позитивні і негативні сторони саме приватного кредитування.

Припустимо, що вам необхідні фінанси прямо зараз. Причини такої гострої необхідності можуть бути найрізноманітнішими. Це і гроші на лікування, відпочинок чи на купівлю техніки. І ось ви наважуєтеся звернутися до приватної особи. А де ж його знайти? Варіанти пошуку:

  • Перш за все, зверніться до заможним знайомим.
  • Також існує безліч оголошень приватного порядку в інтернеті і в друкованих виданнях.
  • Порада друзів теж не буде зайвим.
  • Ще є спеціальні інтернет-форуми, де обговорюються такі питання.

Також ви можете розмістити оголошення на сайті або в газеті.

Обережно! Шахраї!

Дуже хочеться попередити, що звертаючись до приватним особам з неперевірених джерел, ви можете стати жертвою шахраїв. В основному велика частина таких привабливих друкованих та віртуальних оголошень – це обман. Зазвичай там пропонують "найвигідніші умови", швидкі гроші. Не вимагають довідок, застав і навіть деякі оформляють кредит у телефонному режимі. Такі пропозиції мають як мінімум насторожити. Краще все ж подумати про інших варіантах, де можна взяти грошей у борг.

Що буде, якщо ви звернулися до недобросовісного кредитора?

найпоширеніший випадок — це коли вас просять зробити передоплату за послугами, а потім зникають, причому назавжди.

Вас також можуть попросити завести електронний гаманець і поповнити його, нібито для активації. На цьому співпраця закінчується, і ви залишаєтеся без грошей, навіть без своїх власних.

Ще буває така ситуація, що ви пишете розписку, де повинні виплатити всю суму боргу з відсотками або укладаєте договір під яку-небудь заставу. Після цього аферист вам ніякої суми не виплачує, а ви стаєте йому за документами, що повинні. І ось замість грошей ви отримуєте головний біль і неприємності.

Так що, перш за все, переконайтеся в благонадійності людини. Пробийте інформацію з інтернету або з якихось інших джерел.

Умови отримання позики у приватного кредитора

Звичайно, є заможні люди, які зробили бізнес на видачі позичок під розписку або за договором позики. Тут у кожного власні умови і вимоги. Як правило, приватні особи дають гроші в борг на невеликий термін до півроку, а в основному на пару місяців, і під дуже високий відсоток. Причому він нараховується на всю суму боргу, на відміну від банку, де відсоток нараховується на залишок суми.

Переваги

  • Мінімум документів. Необхідний тільки паспорт.
  • Швидкість отримання грошей. Протягом декількох годин.
  • Невеликі вимоги. В основному приватний інвестор не звертає уваги на кредитну історію позичальника.

Недоліки

  • Велика ймовірність стати жертвами шахраїв.
  • Дуже високий відсоток.
  • Заставу. Найчастіше лихвар для своєї безпеки оформляє з позичальником договір під заставу цінного майна. І якщо боржник за якихось причин не може повернути гроші в строк, то відстрочка йому не надається і майно автоматично переходить до кредитора.

А тепер давайте підсумуємо отриману інформацію. Безумовно, якщо існує гостра необхідність у грошах, а взяти їх ніде, то отримати гроші в борг – це вихід із ситуації. І все ж, зваживши всі за і проти приватного кредитування, можна зробити висновок, що звертатися до такого виду позики потрібно в останню чергу. Причини такого рішення очевидні.

Вихід з скрутного положення

Краще вибрати альтернативний вихід із ситуації і звернутися до небанківській виду кредитування. Це швидко, надійно і без зайвих клопотів.

найшвидший і зручний спосіб отримати фінансову допомогу – це оформити кредит онлайн. Зробити це можна прямо зараз на нашому сайті. «Джерело грошей» ніколи не відмовить вам. А ось звертаючись в банк, вам можуть відмовити з-за поганої кредитної історії, наявного у вас боргу або причину можуть навіть не озвучити. І звичайно, такий підхід займе чимало часу.

На нашому ресурсі ви можете подати онлайн-заявку на отримання готівкових прямо зараз.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Кредити » Брати чи не брати кредит в мікрофінансової організації