Питання і відповіді

Можна анулювати грошовий переказ

Можна анулювати грошовий переказ


Зміст:

  • Можна анулювати переказ грошей з однієї банківської карти на іншу
  • Можна анулювати переклад, якщо одержувач не прийшли кошти вчасно
  • Можлива відміна переказу коштів між електронними гаманцями

чи Можна анулювати грошовий переказ? Це питання дуже актуальне, так як щодня здійснюються тисячі платежів з карт і електронних гаманців.


можна анулювати грошовий переказ


Можна анулювати переказ грошей з однієї банківської карти на іншу


Найпростіше скасувати переведення коштів, якщо були вказані неіснуючі реквізити одержувача. Просто такої карти не існує, а значить – гроші «зависають» у повітрі. Як тільки помилка виявлена, потрібно зв'язатися з банком (банкоматом якого ви користувалися) і пояснити ситуацію. Для прискорення процесу потрібно звернутися у відділення фінансово-кредитної установи та написати заяву. У документі слід вказати суму, дату, адресу банкомата (терміналу) і додати копію квитанції.можна анулювати грошовий переказ


Якщо потрібно анулювати переклад, зроблений на неіснуючий рахунок в системі інтернет-банкінгу, процедура аналогічна. Гроші повинні бути повернуті вам протягом 10 днів.У багатьох банків існує система перевірки реквізитів одержувача та кошти, надіслані на неіснуючий рахунок, автоматично повертаються.


У разі, коли ви перевели кошти на карту, яка існує, але помилилися з реквізитами, отримати їх назад набагато складніше. Для цього треба написати в банк заяву. Може бути, одержувач виявиться порядною і погодитися повернути кошти, тому банк повідомляє його про ваше прохання. В іншому випадку скасувати переведення можливе тільки через суд.


Така ж ситуація і з переказом без відкриття рахунку (якщо ви вносите гроші через касу). Якщо замислитись відразу (протягом декількох годин), то можна написати заяву і отримати кошти назад. Коли ж платіж відправлений одержувачу, залишається звертатися з проханням про повернення коштів до нього або домагатися цього через суд.

Можна анулювати переклад, якщо одержувач не прийшли кошти вчасно


Іноді трапляється, що всі реквізити одержувача вказані правильно, а кошти так і не надійшли на рахунок. Тоді необхідно звернутися в банк для подання заяви про розшук переказу та повернення його відправнику. При цьому обов'язково пред'явити квитанцію.


можна анулювати грошовий переказ


Працівники банку перевіряють «маршрут» грошей, роблять запит в банк одержувача (якщо переказ між картками різних фінансових установ). Послуга повернення може бути платною і займає деякий час.


Можлива відміна переказу коштів між електронними гаманцями


Часто перекази у системах WebMoney, Яндекс. Гроші, QIWI анонімні. Тому, скасування платежу в системі електронних гаманців неможлива.Випадкові питання:

Що таке код IBAN (IBAN code), коли він застосовується фізичними особами
Вигідно гасити кредит достроково
Як оформити вклад на користь третьої особи
Як замінити номер телефону в базі даних по картковому рахунку
Як використовувати банки в кризу
Можна анулювати грошовий переказ