Питання і відповіді

Можна анулювати грошовий переказ

Можна анулювати грошовий переказ


Зміст:

  • Можна анулювати переказ грошей з однієї банківської карти на іншу
  • Можна анулювати переклад, якщо одержувач не прийшли кошти вчасно
  • Можлива відміна переказу коштів між електронними гаманцями

чи Можна анулювати грошовий переказ? Це питання дуже актуальне, так як щодня здійснюються тисячі платежів з карт і електронних гаманців.


можна анулювати грошовий переказ


Можна анулювати переказ грошей з однієї банківської карти на іншу


Найпростіше скасувати переведення коштів, якщо були вказані неіснуючі реквізити одержувача. Просто такої карти не існує, а значить – гроші «зависають» у повітрі. Як тільки помилка виявлена, потрібно зв'язатися з банком (банкоматом якого ви користувалися) і пояснити ситуацію. Для прискорення процесу потрібно звернутися у відділення фінансово-кредитної установи та написати заяву. У документі слід вказати суму, дату, адресу банкомата (терміналу) і додати копію квитанції.можна анулювати грошовий переказ


Якщо потрібно анулювати переклад, зроблений на неіснуючий рахунок в системі інтернет-банкінгу, процедура аналогічна. Гроші повинні бути повернуті вам протягом 10 днів.У багатьох банків існує система перевірки реквізитів одержувача та кошти, надіслані на неіснуючий рахунок, автоматично повертаються.


У разі, коли ви перевели кошти на карту, яка існує, але помилилися з реквізитами, отримати їх назад набагато складніше. Для цього треба написати в банк заяву. Може бути, одержувач виявиться порядною і погодитися повернути кошти, тому банк повідомляє його про ваше прохання. В іншому випадку скасувати переведення можливе тільки через суд.


Така ж ситуація і з переказом без відкриття рахунку (якщо ви вносите гроші через касу). Якщо замислитись відразу (протягом декількох годин), то можна написати заяву і отримати кошти назад. Коли ж платіж відправлений одержувачу, залишається звертатися з проханням про повернення коштів до нього або домагатися цього через суд.

Можна анулювати переклад, якщо одержувач не прийшли кошти вчасно


Іноді трапляється, що всі реквізити одержувача вказані правильно, а кошти так і не надійшли на рахунок. Тоді необхідно звернутися в банк для подання заяви про розшук переказу та повернення його відправнику. При цьому обов'язково пред'явити квитанцію.


можна анулювати грошовий переказ


Працівники банку перевіряють «маршрут» грошей, роблять запит в банк одержувача (якщо переказ між картками різних фінансових установ). Послуга повернення може бути платною і займає деякий час.


Можлива відміна переказу коштів між електронними гаманцями


Часто перекази у системах WebMoney, Яндекс. Гроші, QIWI анонімні. Тому, скасування платежу в системі електронних гаманців неможлива.Випадкові питання:

Вигідно гасити кредит достроково
Як замінити номер телефону в базі даних по картковому рахунку
Що таке ануїтетний вид платежу
Що таке код IBAN (IBAN code), коли він застосовується фізичними особами
Що робити, якщо гроші не дійшли до одержувача
Як здійснюється SMS переклад з карти на карту Приватбанку