Питання і відповіді

Як замінити номер телефону в базі даних по картковому рахунку

Як замінити номер телефону в базі даних по картковому рахунку


Пластикові картки стають все популярнішими, адже їх переваги очевидні. Разом з цим зростає кількість питань, що виникають у їх власників. Як замінити номер телефону в базі даних по картковому рахунку? Саме цим все частіше цікавляться клієнти банків.


як замінити номер телефону в базі даних по картковому рахунку


Замінити номер телефону в базі даних по картковому счетуможно двома способами:
  • через інтернет-банкінг;

  • звернувшись у відділення вашої кредитної організації.


У будь-якому випадку, ця операція не представляє великої складності, але вона може знадобитися коли:  • ви вирішили змінити свій номер телефону;

  • телефон загубився і восстановлениесим-карти неможливо;

  • є припущення, що вашим номером можуть скористатися шахраї.


Заміна номера телефону в базі даних по картковому рахунку через інтернет-банкінг або мобільний банк


За допомогою спеціального додатка на смартфоні або на сайті в мережі Інтернет легко змінити особисту інформацію в базі даних. Для цього увійдіть в особистий кабінет, використовуючи логін і пароль. В розділі налаштувань виберіть параметр зміни номера телефону. Будьте уважні, використовуючи цей спосіб, вам потрібен доступ до старих і до актуальних даних.


як замінити номер телефону в базі даних по картковому рахунку


Після того, як ви вкажете новий актуальний телефону, банківською організацією буде відправлено sms-повідомлення для підтвердження операції. Отриманий код потрібно ввести у відповідне поле.

Але, змінити номер телефону в базі даних по картковому рахунку за допомогою через інтернет або мобільний банкінг дозволяють не всі банківські організації, так як визнають його небезпечним. Для уточнення цієї інформації, а також при виникненні будь-яких питань звертайтеся в службу підтримки.


змінити номер телефону в базі даних по картковому рахунку, якщо сім-карта загублена


Якщо ви втратили сім-карту, до якої «прив'язана» банківська картка, постарайтеся відновити номер якомога швидше. Для цього достатньо звернутися до оператора мобільного зв'язку. У випадку, коли це неможливо оперативно зробити, попередьте банк про відсутність доступу до номеру. Це не дозволить шахраям скористатися вашими грошима.


як замінити номер телефону в базі даних по картковому рахунку


Далі зв'яжіться з центром підтримки банку і повідомте оператору, що втратили контактний номер телефону, вказаний в базі даних.Співробітник техпідтримки може змінити логін і пароль (за бажанням клієнта) мобільного банкінгу і встановить актуальний номер. Для підтвердження вам буде надіслане sms-повідомлення.


Також,можна звернутися безпосередньо у відділення банку. Для зміни особистої інформації знадобитися скласти заяву, а також подати документи, що підтверджують вашу особу і назвати кодове слово, вибране при оформленні договору.

Аналогічна процедура буде і в разі, якщо ви не пам'ятаєте старий номер телефону (у особистому кабінеті він прихований).Випадкові питання:

Як здійснюється SMS переклад з карти на карту Приватбанку
Як замінити номер телефону в базі даних по картковому рахунку
Як оформити вклад на користь третьої особи
Що таке ануїтетний вид платежу
Що таке код IBAN (IBAN code), коли він застосовується фізичними особами
Вигідно гасити кредит достроково