Кредитна картка без довідки про доходи (Україна): огляд банків, які видають

кредитні картки україна

Якщо дивитися на підсумки першого півріччя 2013 року, то можна помітити зростання числа банків (статистика за п'ятдесяти найбільшим фінансовим установам), в яких можливо оформляти кредитки без довідки про доходи: число таких банків з початку року зросла ще рівно на дві установи. Це є показником більшої зацікавленості банків у залученні нових клієнтів при збільшенні ризику неповернень, що, в свою чергу, компенсується досить високими ставками (див. таблицю №1).

Дані станом на середину липня 2013 року підтверджують нашу інформацію про те, що кредитна картка без довідки про доходи оформляється в семи найбільших банках України. Числа п'ятдесяти найбільших банків при цьому розраховане у відповідності з розмірами активів (при цьому в розрахунок не бралися овердрафти, що випускаються під зарплатні картки працівників діючих підприємств). Якщо порівнювати список на початок року, то до переліку таких банків, як:

— АктаБанк,
— Альфа-Банк,
— Дельта Банк,
— ПриватБанк,
— «Фінанси і Кредит»,
тепер приєдналися Кредитпромбанк і PlatinumBank.

Якщо розглядати максимальний кредитний ліміт, яким обдаровує власника кредитна картка без довідки про доходи Україна, то можна помітити збереження стабільності: банки можуть встановлювати за такими кредитними картками ліміти все того ж рівня в п'ятдесят тисяч гривень. Саме такий ліміт отримують багато клієнтів, оформляючи карти Дельта Банку і Кредитпромбанку.

При цьому варто помітити тенденцію, що кредитна картка без довідки про доходи Київ оформляється значно легше. Це легко пояснити наявністю великої концентрації головних офісів банків саме в столиці, великим числом відділень, а також банківських клерків, які роблять швидкий професійний аналіз прогнозної платоспроможності клієнтів: перевіряють їх надійність, відсутність у так званих чорних списках неплатників і здійснюють контроль по ідентифікаційному номеру (ІПН) щодо зарплатних податків, що підтверджують наявність фактичних регулярних доходів потенційного позичальника. Здійснюється контроль достовірності інформації, наданої клієнтом, методом дзвінка пов'язаним з позичальником особам: подружжю, повнолітнім дітям, роботодавцям і т.д.

Після позитивно проведеної планової процедури контролю видається кредитна картка Київ, якщо ви є зареєстрованим жителем столиці, або ж кредитна картка Україна, якщо ви постійно проживаєте в якомусь іншому місці.

Не варто забувати про те, що банківський сервіс постійно розвивається і така послуга, як банкінг, наприклад, дає можливість користуватися зручним сервісом кредитна картка онлайн.

Розглядаючи основні показники діяльності банків у цьому напрямі, можна зайнятися рейтингом за найнижчими ставками користування засобами, доступними по кредитній карті протягом одного фінансового року від тих банків, які входять у число 50 найбільших організацій, що пропонують кредитні картки без довідки про доходи. Дані станом на 12.07.2013 р.

рейтинг кредитних карт

При цьому важливе значення мають подібні рейтинги за найнижчими ставками за користування коштами за допомогою кредитних карт і від набагато менших банків, також пропонують кредитні карти без довідок про доходи клієнтів.

без довідки про доходи

Окремо хотілося б поговорити про легке відкриття так званих інтернет-карт, дуже зручних для онлайн-розрахунків, до яких вдається все більша кількість мережевих магазинів, спрощуючи і роблячи більш безпечною роботу своїх кур'єрів. Для цих цілей вам знадобиться карта, яка буде не нижче, ніж Visa Classic. При цьому потрібно не забувати про функції розблокування можливості оплати будь-яких покупок в межах існуючого ліміту через інтернет. Все залежить від внутрішньобанківських правил: карта може бути розблокована відразу в режимі онлайн, або вам все ж доведеться відвідати банк, щоб підтвердити ваше бажання відкриття такої можливості.

Наприклад, кожен клієнт Приватбанку може розблокувати свої карти через систему «Приват24». Найчастіше на таку реєстрацію та безпосереднє приєднання нової карти витрачається не більше п'яти хвилин часу, звичайно, за умови того, що сам «Приват24» працює справно, на що є деякі нарікання клієнтів. Після того, як карта буде прикріплена, ви повинні самостійно дозволити проведення платежів через інтернет і встановити місячний ліміт на такі платежі, що обов'язково повинно робитися в цілях додаткової безпеки ваших коштів від стороннього несанкціонованого доступу.

Увага! Вкрай не рекомендовано використання для платежів в інтернеті зарплатних карт або карт, в яких розблоковано кредитний ліміт. Не забувайте про свою фінансової безпеки, яка зайвою ніколи не буває, тим більше в інтернеті, де існує маса шахраїв, хакерів, які прагнуть отримати доступ до ваших грошей.

Якщо ви помітите якісь дивні зміни в стан вашого карткового рахунку, то негайно звертайтеся в службу безпеки банку-емітента, який повинен прийняти всі необхідні заходи для контролю ситуації і прийняття відповідних дій за процедурою, встановленою банком і законодавчими нормами.

Якщо ви налаштовані на серйозний шопінг або дропшоппинг, то заведіть для цього спеціальну карту Visa Classic, за допомогою якої ви будете здійснювати всі свої платежі.

Якщо ви плануєте лише епізодичні покупки за допомогою такої картки, то вам варто скористатися альтернативним варіантом і оформити в Приватбанку так звану віртуальну візу – Visa Інтернет. Ви її отримаєте у зручному для вас відділенні банку лише за 35 грн., але не зможете користуватися цією картонною карткою з кодами в банкоматах, так що враховуйте цю особливість.

Можна заощадити і отримати свою віртуальну візу безпосередньо через систему «Приват24», не залишаючи свого житла. Наберіть послідовно «Настройка» -> «Карти» -> «Замовити нову карту» і отримаєте дані своєї картки по внутрішній пошті «Приват24». Таке замовлення буде абсолютно безкоштовним!

.

» » » Кредитна картка без довідки про доходи (Україна): огляд банків, які видають