Мікрозайм в Україні — все що треба знати про микрозайме

Все що стосується мікропозик в Україні від приватних фінансових організацій. Де можна брати кредит і які сервіси кращі.

 

Зміст статті:
 1. Мікрозайм що це таке
 2. Де взяти позику онлайн
 3. Як отримати онлайн позику
 4. Який позику онлайн не відмовляє
 5. Що робити якщо прострочив мікрозайм
 6. Що буде якщо не віддавати мікрозайм
 7. Мікрозайм який я не брав що робити
 8. Можна мікрозайм виплачувати частинами
 9. Можна взяти мікрозайм в кількох організаціях
 10. Можна мікрозайм переоформити на іншу людину

 

1. Мікрозайм що це таке

Що таке мікрозайм, ніж відміну від кредиту?

Мікрокредит – одна з різновидів кредитування, яка допоможе за лічені хвилини отримати позику будь-яким зручним способом. Мінімум документів і тимчасових витрат, максимально зручні умови та вагомі суми, ось чим може зацікавити ця форма кредиту. Микрозаймы видаються спеціальними микрофинансовыми компаніями особисто і в режимі онлайн, при цьому кредитна історія позичальника не перевіряється. Крім цього позика може бути виданий на короткий термін (до 30 днів), але правда під більшу відсоткову ставку, нарахування якої буде відбуватися за кожен день користування грошових коштів. Мікрокредит вигідний лише тоді, коли є можливість його погашення, протягом декількох днів після оформлення. На відміну від банків мікрофінансові компанії не висувають жодних мораторіїв щодо дострокового погашення.

Кредит видається в банку, після ретельної перевірки документів та кредитної історії. Сума може бути різною, залежно від достатку і платоспроможності позичальника. Процедура оформлення може зайняти деякий час, так як банк може запросити поручителя, або провести збір необхідної інформації, узгодити заявку і т.д. Також істотною відмінністю між цими операціями є те, що кредитор неодмінно повинен мати статус юридичної особи. Кредит, як правило, повертається частинами, за дострокове погашення може бути призначений високий відсоток і комісія.

2. Де взяти позику онлайн

Онлайн позику та кредит готівкою. Де оформити і швидко отримати?

Позику онлайн – дуже зручний і практичний спосіб миттєво отримати кредит через Інтернет. Це означає, що заявку можна оформити де завгодно і коли завгодно не переживаючи за свою кредитну історію. Щоб отримати швидкі гроші треба знати, що є два способи отримання коштів:

 • Зарахування на банківську картку або рахунок. Це один з популярних способів, так як практично кожен має в своєму розпорядженні платіжну картку, на яку може нараховуватися стипендія, заробітна плата або пенсія. У заявці слід вказати крім паспортних даних та ІПН номер рахунку/карти. Практичність цього способу радує, так як вся процедура може зайняти 10-15 хвилин. Але цей спосіб складно назвати швидким, так як зарахування коштів на карту може відбутися протягом дня, крім вихідних. Рішення щодо видачі позики приймається швидко (клієнт отримує сповіщення). Одним з головних переваг такого запозичення є те, що не потрібно відвідувати банк, подавати довідку про доходи і т. д.
 • Видача позики готівкою. Для його отримання необхідно відвідати спеціальну компанію/організацію, там за допомогою співробітника заповнити заявку, дочекатися відповіді і отримати гроші. Цей спосіб швидше і ефективніше (гроші видаються особисто в руки), але оформити подібний позику можна лише в робочі години компанії;
 • Кредитування покупок. Деякі інтернет-магазини мають таку послугу як товар в кредит, це досить зручно, особливо для тих, у кого виникла потреба у нової побутової техніки. Щоб оформити покупку необхідно вибрати товар, ознайомиться з діючими кредитними умовами банків, які працюють з магазином. У разі схвалення заявки клієнт отримує товар з комплектом відповідних документів.

На сьогоднішній день в Інтернеті досить багато онлайн платформ, на яких можна без проблем терміново оформити мікрозайм. Сьогодні великою популярністю користується система WebMoney. Актуальна вона для тих, хто має фінансові гаманці та персональний атестат, що підтверджує персональні дані. Для того щоб отримати мікрокредит необхідно мати боргової та доларовий гаманці. Єдиним мінусом виступає наявність великої комісії при переведенні в готівку коштів.

Ще однією популярною системою отримань онлайн позики є Crediton. Компанія пропонує вигідні умови і відносно низьку процентну ставку. Також великим попитом користується система «Грощі всім». Цей сервіс славиться оперативністю оформлення заявки і простотою погашення позики, який можна оплатити в відділенні банку, так і в терміналах самообслуговування.

3. Як отримати онлайн позику

Як уже позначалося, позику онлайн можна отримати на спеціалізованій фінансовій платформі цілодобово. Для оформлення знадобиться надати свої паспортні дані, ІПН і номер банківської карти. Отримати мікрокредит можна терміном від 7 до 65 днів. Деякі організації надають досить великі суми (до 100000 грн), але така позика видається під певний заставу. Мікрозайм може отримати будь-який громадянин нашої країни, який досяг 18 років.
Онлайн позику можна отримати в Харкові, Києві, Дніпропетровську, Одесі, Львові, Кропивнецком, Полтаві, Чернігові, Вінниці, Миколаєва та в інших містах України.

4. Який позику онлайн не відмовляє

Маючи погану кредитну історію, якою позику можна отримати?

Навіть з поганою кредитною історією є можливість отримати онлайн позику. І якщо банки в подібному випадку відмовлять, то фінансові микроорганизации зможуть допомогти. Так, можна отримати швидкі гроші навіть з простроченими платежами за попередніми кредитами в системі Moneyveo. Компанія лояльно відноситься до всіх клієнтів, пропонує оптимальні умови і хороші суми позики. Щоб отримати мікрокредит, досить просто мати доступ до Інтернету, надати дані, заповнивши форму заявки. Одним з головних достоїнств сервісу є те, що Moneyveo чітко позначає всі умови одержання позики на сайті, що позбавляє від неприємних сюрпризів.

5. Що робити якщо прострочив мікрозайм

Ситуації трапляються різні, і іноді навіть найсумлінніший платник може прострочити виплату за микрозайму. На відміну від банків, фінансові компанії не завжди здатні себе захистити, тому йдуть на свого роду ризик, видаючи позику. Якщо ви прострочили платіж, то в першу чергу вам необхідно домовитися про відстрочення платежу. Багато компаній йдуть на компроміс, переглядають умови і продовжують термін виплати. Звичайно, це вплине на підсумкову суму, адже відсотки ніхто не відміняв. Ще один варіант, що також діє за обопільною домовленістю, полягає у виплаті відсотків первісної, а потім погашення усієї суми. У всякому разі, ці моменти необхідно прояснити з представником компанії, в якій було взято позику. Пам'ятайте, чим довше не платити, тим будуть вищі відсотки.

6. Що буде якщо не віддавати мікрозайм

Якщо боржник відмовиться виплачувати мікрокредит, компанія може зробити наступне:

 • Подати в суд. У такій ситуації прийде повістка та боржнику доведеться відстоювати свою правоту у вищій інстанції. Для того щоб компанія подала в суд не потрібно виплачувати позику близько року;
 • Залучити колекторів.

Якщо справа все-таки дійде до судових розглядів, боржнику достатньо довести відсутність доходів і власності, тоді компанії доведеться відступити, так як з такої людини не буде що взяти.

7. Мікрозайм який я не брав що робити

Мікрозайм. Не оформляв, але він з'явився

Що робити, якщо на вас оформили мікрозайм? Головне не панікувати і спробувати заспокоїтися. На жаль, шахраї не дрімають, і ні в чому не винні громадяни потрапляють під їх дії. Може трапитися таке, що вам почнуть дзвонити представники колекторської служби, кажучи про наявний позику, який був оформлений в режимі онлайн, а кошти були зараховані на банківську карту.

В першу чергу заспокойтеся і нервуйте. Зберіть максимум інформації про заборгованості і організації (дізнайтеся номер телефону, адресу, назву).

Потім підготуйте заяву у вільній формі для правоохоронних органів із зазначенням точних дат дзвінків та їх періодичністю (не зайвим буде встановити на своєму мобільному телефоні спеціальний додаток для запису дзвінків). Тут варто вказати свої припущення щодо того, хто б міг скористатися вашими персональними даними, або де ви могли залишити свій паспорт.

До заяви потрібно додати копію паспорта і віднести його в відділ за місцем знаходження кредитної організації, в якій ви повинні бути відповідний талон. Потім просто залишиться чекати прояснення ситуації.

8. Можна мікрозайм виплачувати частинами

Микрозаймы можна погашати як повністю, так і оплачувати частинами (обговорюється при отриманні позики). Єдина умова – в день повного погашення потрібно внести потрібну суму.

9. Можна взяти мікрозайм в кількох організаціях

Деякі користувачі задаються питанням: чи можливо оформити мікрокредит у декількох організаціях? Така можливість є, якщо ви платоспроможний чоловік, в іншому разі щодня будуть нараховуватися величезні відсотки, погасити які буде не так легко.

10. Можна мікрозайм переоформити на іншу людину

Життя сповнене сюрпризів і за фінансової неплатоспроможності з наявністю позики, виникає потреба в його переоформлення. Тоді виникає питання: чи можливо таке? У принципі так, якщо на подібну процедуру згоден кредитор (все повинно застерегти з представником компанії).

Для переоформлення потрібно звернутися в організацію, в якій був виданий позику і написати відповідну заяву. Подібна процедура можлива лише при пред'явленні доказів подальшої неплатоспроможності (втрата постійного доходу, інвалідність, хвороба і т.д.). У цьому випадку можлива перевірка кредитної історії нового позичальника (організація захоче переконатися в сумлінності та фінансової стабільності).

Операція передачі позики повинна буде мати нотаріальне підтвердження (актуально не для всіх компаній). Процедура переоформлення займе стільки ж часу, скільки було витрачено на отримання позики і набуде чинності після підпису позичальника.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Кредити » Мікрозайм в Україні — все що треба знати про микрозайме