Висновок QIWI на картку Приватбанку: 2 простих способи

Як вивести гроші з Qiwi на картку Приватбанку: 2 простих способи

Платіжний сервіс Qiwi являє собою віртуальну банківську систему для виконання грошових переказів та оплати різних послуг. Їм легко можна оплачувати тарифи мобільних операторів, інтернет-провайдерів або здійснювати покупки через інтернет-магазини, не виходячи зі свого будинку.

Крім оплати за послуги платіжна система Qiwi дозволяє здійснювати будь зарахування на банківські картки або інші інтернет-гаманці. Особливість роботи з Qiwi полягає в тому, що система не суворо прив'язана до певної валюти, і при операції на будь-яку з грошових карт або України автоматично конвертується у потрібну валюту.

Виведення грошей

Можливості електронних платіжних сервісів необмежені і дозволяють клієнтам моментально і швидко здійснювати будь-які грошові операції. Проте багато клієнтів часто стикаються з проблемами при здійсненні фінансових операцій на прив'язані банківські карти. У власників гаманця Qiwi часто виникає питання про те, як перевести гроші з ківі на Приват. Існує два принципових методу, які дозволяють вивести гроші.

Спосіб №1. Переклад за допомогою офіційного сайту Qiwi

 1. Необхідно зайти на свій гаманець і вибрати вкладку «Вивести».
 2. У списку можливих варіантів слід вибрати платіжну систему одержувача – «На банківську карту»Вивести гроші на банківську карту платіжної системи Qiwi
 3. У наступному вікні необхідно вказати країну одержувач – Україна, і заповнити спеціальну форму з особистою інформацією одержувача. У зазначених рядках слід ввести Ф. І. Про одержувача, номер картки і особистий телефон, прив'язаний до гаманця, а також місто та адресу самого відправника.Заповнення необхідних полів для виведення грошей на банківську картку в Qiwi
 4. Після того, як всі поля будуть заповнені, система запропонує ввести необхідну суму і підтвердити операцію.
 5. Через невеликий проміжок часу на номер телефону, зазначеного у формі, прийде смс-повідомлення з кодом підтвердження зарахування. Введіть його у вказане поле і натисніть кнопку підтвердження операції.
 6. Далі слід відкрити вкладку зі звітом і скопіювати контрольний номер операції.
 7. Після цих кроків потрібно авторизуватися в системі «Приват24» і в меню «сервіс» вибрати пункт «Переклади» — «Отримати переклад».Отримання переказу в Приват24
 8. У вікні потрібно вибрати тип перекладу «PrivatMoney», вставити контрольний номер грошового переказу Qiwi із зазначенням точної суми і валюти, а потім підтвердити отримання платежу.

Спосіб №2. Переклад через віртуальні обмінні пункти.

Цей спосіб набагато ефективніше і дозволяє легко скидати гроші без великої комісії. В інтернеті користуються популярністю віртуальні обмінні пункти, які надають своїм клієнтам можливість вільно здійснювати грошові переклади з будь-яких віртуальних гаманців і банківських карт.

Найбільшою популярністю і довірою користуються сайти:

Працюють вони за однаковою схемою, і щоб вивести гроші на карту Приватбанка, слід зробити 5 простих кроків:

 1. На головній сторінці з представлених найменувань слід обрати напрямок перекладу з «QIWI RUB» на «Приват24 UAH».
 2. Сайти запропонують список з курсом валют при перекладі карбованців на гривні з ківі на приват. Відвідувачам залишиться вибрати вигідний курс і переконатися в наявності достатнього грошового резерву в даному обмінному пункті.
 3. Перейшовши на сторінку оптимального обмінника, слід повторити п. 1 і натиснути кнопку «Продовжити».
 4. Далі слід заповнити спеціальну форму, вказавши суму, номер гаманця Qiwi, номер картки Приват24, контактний телефон у міжнародному форматі для підтвердження переказу за допомогою смс-повідомлення і натиснути кнопку продовжити.
 5. Відкриється вікно з підтвердженням операції, де потрібно буде ввести код, отриманий на телефон через SMS та натиснути кнопку «Підтвердити»

Після цього залишиться перевірити баланс на карті і переконатися в успішній операції. Виведення грошей при цьому займає від 1 до 20 хвилин.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Висновок QIWI на картку Приватбанку: 2 простих способи