Як перевести та відправити гроші з іншої країни: Польща, Німеччина, США в Україну готівкою і онлайн на карту Приватбанку та інші банки через банківський переказ, за допомогою платіжних систем і електронних гаманців

Як перевести гроші з Польщі в Україну (готівкою і онлайн на карту)?

Денежные переводы из Польши в Украину

Автор: Bigenergy. Оновлено 06.01.2023

Пересилання грошей з Польщі в Україну – одна з найактуальніших і важливих проблем для багатьох українських мандрівників і громадян, які виїхали на заробітки, адже багатьох цікавлять тільки найнадійніші і вигідні способи відправки грошей, як готівкою, так і через Інтернет на карти українських банків. У цьому огляді розглянемо найбільш вигідні та актуальні способи переказу грошей в Україну з Польщі, звернемо увагу на особливості кожного способу, реальні комісії та ліміти різних компаній і сервісів, а також виділимо найвигідніші варіанти.

Всі способи відправки грошей, описані нижче, розділені на 2 основні категорії: перша – відправка грошей на карти банків в Україні (в гривні, злотих, євро і доларах), друга – пересилання грошей готівкою + у висновку до огляду описано, які із зазначених варіантів – найвигідніші за зручністю, лімітами і комісіями.

Як можна перевести гроші з Польщі в Україну онлайн на банківську карту

TransferGo

Transfergo перевод денег из Польши в Украину

TransferGo – сучасний і зручний спосіб пересилання грошей з Європи в Україну, при цьому користується величезною популярністю серед нових користувачів, так як при здійсненні першого переказу можна отримати в подарунок 10 GBP (британських фунтів стерлінгів). Важлива умова для отримання бонусу-ввести при реєстрації аккаунта спеціальний код запрошення (промокод) і здійснити переказ на суму понад 50 GBP (еквівалент в будь-якій іншій валюті).

Код запрошення для ТрансферГо: S6TW8t

Подарунок у вигляді грошового бонусу буде зарахований на ваш рахунок в TransferGo після здійснення першого переказу на 50 GBP (подарункові гроші можна вивести на свою банківську карту). Не пропустіть можливість заробити на своєму першому переказі грошей з Польщі в Україну!

Переваги: якісний авторитетний сервіс, користувачам доступно кілька видів переказів (термінові - з більш високою комісією і нетермінові-без комісії), при першій відправці грошей можна заробити реальні гроші.

Недоліки: при перекладі більше 1015 EUR необхідно пройти швидку верифікацію особистості.

Комісії: від 0 до 14.99 злотих за переказ.

Офіційний сайт: https://www.transfergo.com ( огляд ТрансферГо).

Wise (Transferwise)

Transferwise перевод денег из Польши в Украину

Wise (раніше Transferwise) - подібний попередньому європейський сервіс для онлайн відправки грошових коштів, що підтримує напрямок Польща-Україна і також має вітальний бонус для нових клієнтів-Безкоштовний переказ без комісії при відправці грошей на суму до 500 GBP (або еквівалент в інших валютах) , якщо пройти реєстрацію за цим посиланням.

Переваги: надійний сервіс, зручний і зрозумілий в роботі інтерфейс сайту, перший переклад без комісії, висока швидкість обробки платежів.

Недоліки: переказ можливий тільки на карту Приватбанку в Україні.

Комісії: фіксована комісія, вказується в калькуляторі на сайті Transferwise (в середньому 25.59 злотих за швидкий переказ).

Офіційний сайт: https://wise.com ( обзор Вайс).

Easysend

Easysend перевод денег из Польши в Украину

Easysend-швидко набрав популярність сервіс для онлайн переказу грошей по всьому світу, через який можна швидко і комфортно переслати гроші з Польщі в Україну (на карту Приватбанку або карти MasterCard інших українських банків).

Переваги: зручний сайт, низькі комісії, висока швидкість відправки грошей, отримати переказ в Україні можна в різній валюті (євро, долар, гривня) .

Недоліки: немає безкоштовного переводу.

Комісії: фіксовані комісії (4.99 PLN або 7.99 PLN, залежно від терміновості переказу).

Офіційний сайт: https://www.easysend.pl ( огляд Easysend).

Paysend

Paysend перевод денег из Польши в Украину

Paysend-якісний сервіс для перерахування грошей з Польщі на банківську карту в Україні зі зручним багатофункціональним мобільним додатком і високою швидкістю відправки грошей.

Переваги: быстрый и удобный сервис денежных переводов, качественная круглосуточная поддержка, низкая комиссия за отправку денег, обработка транзакции занимает всего несколько минут.

Недоліки: отримати переказ можна тільки на карту в гривні, немає бонусів і безкоштовних переказів для нових користувачів.

Комісії: фіксована = 7 Польських злотих.

Офіційний сайт: https://paysend.com ( огляд Paysend).

Azimo

Azimo перевод денег из Польши в Украину

Azimo-надійний європейський сервіс для міжнародних переказів грошей, за допомогою якого можна швидко перевести потрібну суму грошей в Україну з Польщі, при цьому отримати гроші в Україні можна на карту будь-якого банку або готівкою в доларах або євро (більше 8000 відділень партнерів по всій Україні).

Сервіс Azimo всім новим користувачам пропонує відмінну можливість провести 2 перших перекази без комісії + отримати в подарунок 10 GBP (британських фунтів стерлінгів), якщо ввести спеціальний промокод (код запрошення) при реєстрації за посиланням, вказаним нижче в полі офіційний сайт.

Промокод Azimo: IGOTB

Важлива умова для отримання бонусів-перший переказ після реєстрації повинен бути на суму понад 100 GBP (еквівалент в інших валютах).

Переваги: надійний Британський сервіс (працює з 2012 року), вигідні умови для нових користувачів (можна отримати подарунок в реальних грошах і зробити 2 перекази без комісії), отримати гроші в Україні можна готівкою у валюті і на банківську карту SWIFT переказом (USD, EUR).

Недоліки: після реєстрації потрібно пройти верифікацію особи (процедура обов'язкова згідно законів ЄС).

Комісії: індивідуальні (в залежності від суми і способу переказу грошей), можна дізнатися на офіційному сайті сервісу.

Офіційний сайт: https://azimo.com ( обзор Azimo).

Perekaz24

Perekaz24 перевод денег из Польши в Украину

Perekaz24-новий і в міру популярний сервіс для відправки грошей з європейських країн в Україну, через який можна вислати гроші з Польщі і отримати на території України готівкою або на банківську карту.

Переваги: зручний в роботі сайт, гроші отримати в Україні можна готівкою в доларах або на карту в гривнях, перший переказ на суму до 100 USD-безкоштовний.

Недоліки: невигідний внутрішній курс конвертації валют.

Комісії: вираховуються при перекладі (залежать від суми і обраного способу пересилання грошей).

Офіційний сайт: https://perekaz24.eu ( огляд Perekaz24).

Profee

Profee

Profee-новий сучасний сервіс для миттєвих міжнародних переказів грошей з картки на картку (популярні напрямки-з Європи в Україну).

Переваги: надійний європейський сервіс, зручний сайт і мобільний додаток (Android, iOS), низькі комісії, вигідний курс конвертації валют, резидентам ЄС можна оформити віртуальну або пластикову карту в Євро (EUR), переводити гроші можна на карти будь-яких українських банків (Visa, Mastercard).

Недоліки: немає бонусу для нових користувачів.

Комісії: може становити до 4,5% (комісія, що застосовується до кожної транзакції, чітко відображена користувачеві перед виконанням транзакції).

Офіційний сайт:  https://www.profee.com ( огляд Profee).

SWIFT переказ на картку Приватбанку

SWIFT перевод на карту Приватбанка из Польши в Украину

Завдяки співпраці польського банку Alior Bank і Приватбанку в Україні, можна вигідно переводити гроші з Польщі в Україну в євро і доларах за допомогою SWIFT переказу між даними банками.

Для здійснення переказу необхідно пройти реєстрацію в мобільному додатку або на сайті Alior Bank, купити за польські злоті долари або євро і здійснити переказ на карту Приватбанку (на універсальну або на карту для виплат).

Переваги: переказ виконується через найбільші і надійні банки (Польщі та України), висока швидкість переказу грошей, низька комісія, переказ здійснюється в доларах і євро.

Недоліки: – .

Комісії: у Євро-без комісії, в доларах комісія = 3 USD (при перекладі будь-якої суми) + при перекладі на карту для виплат в ПриватБанку знімається комісія 0,5% від суми переказу.

Офіційний сайт: https://privatbank.ua/ru/besplatnyy-swift-v-ukrainu.

Złotówka (KredoBank)

Złotówka – популярне рішення від Кредобанку в Україні, який є дочірнім банком польського PKO Bank Polski. За допомогою Złotówka можна переказувати гроші з Польщі без додаткової конвертації (не втрачаючи гроші на комісії за конвертацію валют).

Переваги: просте і зручне рішення для переказу грошей, миттєві перекази, низька комісія.

Недоліки: необхідно відкривати рахунок у польському банку.

Комісії: 10-200 Польських злотих (залежно від суми переказу).

Офіційний сайт: https://kredobank.com.ua/private/rakhunky-ta-pakety/zlotowka.

Через додаток RIA і банкомати Euronet в Польщі на карту Приватбанку

Приватбанк RIA Euronet перевод денег из Польши в Украину

Приватбанк спільно з Міжнародним сервісом грошових переказів RIA та банкоматами мережі Euronet у Польщі запустили зручну послугу з переказу грошей з Польщі в Україну без необхідності відкриття рахунків у банках Польщі.

Для здійснення переказу необхідно завантажити і встановити додаток RIA, створити в ньому платежі і оплатити в найближчому банкоматі Euronet в Польщі, після чого гроші через кілька хвилин одержувач переказу зможе отримати переказ через додаток Приват24 в Україні.

Переваги: зручне рішення для відправки невеликих сум грошей з Польщі, вигідні комісії, висока швидкість переказу.

Недоліки: даний спосіб підходить для відправки невеликих сум грошей (до 3000 PLN).

Комісії: 9-45 Польських злотих (залежно від суми переказу).

Офіційний сайт: https://privatbank.ua/ru/sistemy-denegnih-perevodov/ria/perekazy-z-polshchi.

Міжнародні перекази від Альфа Банк Україна (Сенс Банк)

Альфа банк перевод денег из Польши в Украину

Міжнародні перекази від Альфа Банку-вигідна можливість переслати гроші з Польщі та інших країн Європи на картки Visa та MasterCard від Альфабанку в Україні

Переваги: низька комісія, висока надійність переказів.

Недоліки: необхідно бути клієнтом Альфа Банку.

Комісії: 2% від суми переказу (не менше 2 євро).

Як переслати гроші готівкою в Україну з Польщі

Друзі, партнери, знайомі, родичі

Найнадійніший і вигідний спосіб пересилання грошей з Польщі в Україну – через свої друзів, знайомих і родичів, які їдуть на батьківщину і можуть перевезти потрібну суму грошей.

У більшості випадків при такій формі відправки грошей не потрібно доплачувати будь-яких комісій, головне вибирати надійну людину, передаючи гроші через якого, не потрібно буде переживати про їх збереження.

Істотним мінусом такого виду відправки грошових коштів є їх несистематичність (не кожен день хто-небудь із знайомих збирається їхати в Україну і зможе перевезти ваші гроші).

WesternUnion

WesternUnion перевод денег из Польши в Украину

Грошові перекази WesternUnion – один з найпопулярніших сервісів, представлених в більшості країн по всьому світу. Відправляти гроші через Western Union готівкою дуже зручно, але при цьому буде потрібно чимало заплатити за послуги даного сервісу.

Переваги: швидкі і надійні перекази, велика мережа відділень партнерів в Польщі та Україні, отримати переказ можна в доларах і євро.

Недоліки: високі комісії.

MoneyGram

MoneyGram перевод денег из Польши в Украину

Переказ грошей через MoneyGram – не менш популярна послуга, як і Western Union, зважаючи надійності даного сервісу і також досить великої мережі відділень в різних країнах.

Переваги: великий сервіс з надійною репутацією, швидка відправка грошей.

Недоліки: висока комісія.

Відправка грошей поштою

Пересилання грошей поштою-вигідне рішення абсолютно для кожного, адже за раз можна переслати з Польщі до 4000 євро, при цьому переказ в Україні також можна отримати в Євро в будь-якому відділенні Укрпошти. Детальніше в статті: міжнародні поштові перекази Укрпошта.

Переваги: вигідно і зручно (практично в кожному населеному пункті є пошта), відправка та отримання грошей в Євро, високий ліміт на відправку.

Комісії: 1% від суми переказу + 23 злотих.

Недоліки: перевод может идти до 10 дней.

Висновок, як найкраще переводити гроші з Польщі в Україну

Пошук найвигіднішого способу переказу грошей з Польщі в Україну – складне заняття, так як в цьому напрямку з кожним днем з'являється все більше якісних сервісів + багато польських і українських банків намагаються надати найбільш вигідну пропозицію своїм клієнтам (зважаючи на високий попит серед громадян, які працюють в Польщі і відвідують дану країну в ролі туристів). Залежно від виду грошового переказу можна звернути увагу на такі способи пересилання грошей:

 • Онлайн на картку: TransferGo, Wise, Azimo, SWIFT переказ на картку Приватбанку (через Alior Bank).
 • Готівкою: через друзів або знайомих, або через пошту.

Важливо завжди стежити за тарифами кожного з представлених сервісів, а також звертати увагу на акції, щоб мати можливість відправляти гроші без комісії, а деяких випадку навіть заробляти на своїх переказах.

Свої корисні поради та рекомендації з особистого досвіду, а також відгуки, як переводити гроші з Польщі в Україну, залишаємо в коментарях до цього огляду і ділимося ним в соціальних мережах, якщо він був вам корисний.

Необхідність виконати грошовий переказ з Німеччини в Україну через ПриватБанк або на рахунок будь-якого іншого банку може бути пов'язана з різними причинами. Людина може перебувати за кордоном на заробітках, але при цьому продовжувати користуватися українською карткою. Можливо, гроші потрібно перевести родичам і т.д. у кожному з таких випадків краще заздалегідь дізнатися, як відправити гроші з Німеччини в Україну, і які можуть бути умови. Це дозволить вибрати найбільш зручний, швидкий, а головне – вигідний варіант.

багато з тих, кому потрібно переводити гроші в Україну, радять не поспішати з вибором способу відправки грошових коштів. Нерідко банківські установи приховують справжній розмір комісії, затримують перекази і не тільки. При цьому є сервіси, за допомогою яких пересилати гроші можна взагалі без комісійного збору. Як краще перевести гроші з Німеччини в Україну, читайте далі.

Переказ грошей з Німеччини в Україну на карту Приватбанку і не тільки: доступні способи

Найчастіше, переказ грошей з-за кордону на карту Приватбанку або інших банків пропонується здійснити декількома способами. Якщо мова про Німеччину, Польщу або інші країни ЄС, можна розглянути такі варіанти, як SWIFT і SEPA. Саме перший спосіб вартий уваги, так як тільки він дозволяє перевести кошти на рахунки і карти банків, зареєстрованих на території України. Далі ми пропонуємо більш детально ознайомитися з особливостями такого переказу.

Перше, на що важливо звернути увагу, – скористатися даною фінансовою послугою можна в будь-якому німецькому банку. При цьому гроші вдасться перевести на карту будь-якої банківської установи України. Відповідно, довго шукати, як перевести гроші з Німеччини в Україну через ПриватБанк та ін.не доведеться. Крім того, доступна можливість отримання готівки. Для цього одержувачу потрібно відвідати конкретне відділення банку. При відправці грошей мати власний рахунок в обраному німецькому банку не обов'язково. Але, якщо ви все ж хочете його відкрити, ознайомтеся з докладною інструкцією і конкретними рекомендаціями про те, як нерезиденту отримайте банківський рахунок у Німеччині без зайвих складнощів.

Вибираючи, як перевести гроші в Україну на карту Приватбанку і не тільки за допомогою SWIFT-переказу, не варто забувати про комісію, яка стягується банківськими установами за надану послугу. Специфікою є те, що в даному випадку в процес перекладу можуть залучатися сторонні банки, що виконують роль проміжних ланок. Вони також стягуватимуть певний комісійний збір за послугу.

Сама процедура переказу з Німеччини в Україну через ПриватБанк тощо може відрізнятися, залежно від того, яку банківську установу обирає відправник. Найчастіше, щоб перевести гроші, необхідно вказати такі дані:

 1. Країну призначення і валюту, в якій здійснюється переказ. Конвертація може бути здійснена безпосередньо під час перекладу. Це актуально, якщо відправник висилає євро на гривневу картку.

 2. Дані одержувача-номер рахунку в міжнародному форматі IBAN*, прізвище та ім'я, адреса і т. п.

 3. Суму переказу. При цьому необхідно враховувати, що комісію може оплачувати відправник або обидві сторони. Цю інформацію також слід вказати при оформленні перекладу.

Денежные переводы из Польши в Украину

Як виглядає IBAN

З актуальними Умовами того, як перевести гроші в Україну на карту Приватбанку або інших, завжди можна ознайомитися на офіційному сайті обраного банку. Варто зробити це заздалегідь, щоб не упустити важливих моментів.

Зверніть увагу-якщо, перебуваючи за кордоном, ви бачите, що гроші можна перевести за допомогою переказу SEPA, такий варіант не підійде для Приватбанку та інших українських банків, хоча і пропонує вельми вигідні умови з низькими комісіями. Це не вирішення питання, Як відправити гроші з Німеччини в Україну. Вся справа в тому, що він доступний лише для перекладу в будь-яку з країн, що входять в зону SEPA – Європейського Союзу та європейської організації вільної торгівлі. Україна до їх числа не належить. Але якщо вас зацікавила можливість переслати гроші в Польщу, Францію або, наприклад, Естонію, заздалегідь ознайомтеся з особливостями SEPA-переказів.

У пошуках відповіді на питання, як перевести гроші з Німеччини в Україну в ПриватБанк і не тільки, варто враховувати і ще один можливий варіант. Це переклад через віртуальний сервіс Profee. Його можна використовувати як в Web-версії, так і в форматі мобільного додатку. Такий спосіб порадує користувачів своєю простотою, адже виконати переклад з його допомогою вдасться всього в кілька кліків. Гроші також надійдуть на рахунок одержувача вкрай швидко. Про всі особливості сервісу ви зможете дізнатися нижче.

Актуальні ціни на перекази з Німеччини в Україну

Замислюючись про те, як краще перевести гроші з Німеччини в Україну, необхідно спочатку ознайомитися з встановленими комісіями. Однак в цьому питанні не все так однозначно, як може здатися на перший погляд. Іноді банки частину комісійних зборів покривають в рахунок курсу обміну валют. Ознайомившись з пропозиціями таких установ, відправник може порахувати їх вельми вигідними на тлі всього ринку. Однак при цьому реальної вигоди він не зможе отримати. Тому слід враховувати як офіційну комісію за поповнення картки Приватбанку або інших банків відправниками з Німеччини, так і умови конвертації.

На поточний момент актуальні тарифи німецьких банків на переведення з Німеччини в Україну в ПриватБанк та ін. наступні:

 • Deutsche Bank. При здійсненні безготівкового переказу передбачена комісія 1,5% (не менше 10 EUR) + 1,55 EUR + 25 EUR. Якщо передбачено готівковий платіж-13 EUR для переказів до 250 EUR, а також 1,5% (не менше 15 EUR) для переказів від 250 EUR + 1,55 EUR + 25 EUR. Такі цифри актуальні, якщо комісію оплачує відправник. Якщо ж відсоток ділиться для оплати обома сторонами, замість фіксованої комісії 25 EUR потрібно сплатити 2,6 EUR.

 • Nord/LB. Незалежно від того, яким є переказ (готівковий або безготівковий), передбачена комісія в розмірі 1,5% (не менше 10 EUR). Однак якщо потрібно Експрес-платіж, додатково буде стягуватися фіксований платіж 5 EUR.

 • TargoBank. Якщо комісія за поповнення картки Приватбанку або ін. оплачується відправником, комісія-0,3% (не менше 12,5 EUR, але не більше 999 EUR). Якщо ж комісійний збір оплачують обидві сторони-0,15% при таких же лімітах. Важливо звернути увагу, що при здійсненні переказу в рахунок кредитних коштів передбачається додаткова фіксована комісія в розмірі 10 EUR.

Варто враховувати, що самі українські банки також можуть стягувати комісію за отримання SWIFT-переказу. Наприклад, ПриватБанк пропонує такі тарифи:

Денежные переводы из Польши в Украину

Тарифи ПриватБанку

Розглядаючи, як відправити гроші з Німеччини в Україну, варто враховувати можливість переказу коштів на карту Монобанку. У цьому випадку діятиме стандартна комісія цієї банківської установи, яка становить 1,8%.

Всі зазначені вище дані актуальні на момент підготовки матеріалу. Однак банки можуть змінювати розміри своїх комісійних зборів, виходячи з поточної економічної ситуації та інших причин. Тому, оформляючи переказ з Німеччини в Україну через ПриватБанк та ін., цифри краще перевірити ще раз.

Переваги міжнародних переказів в Україну з сервісом Profee

Якщо ви хочете дізнатися, як відправити гроші з Німеччини в Україну, – спробуйте сервіс грошових переказів Profee. Він надає клієнтам можливість значно спростити процес відправки грошових коштів. Ось лише деякі переваги:

 • можливість оформити переказ з Німеччини в Україну через ПриватБанк і не тільки всього за пару хвилин;

 • швидке надходження грошей на рахунок одержувача-кілька хвилин при перекладі з картки на картку;

 • більше 40 доступних напрямків для здійснення переказів;

 • відсутність прихованих платежів і перекази в Україну без комісії;

 • зручність користування завдяки простому і інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу;

Можливість відправити гроші з карти, рахунку, Apple Pay, Google Play.

Якщо ви ще не знаєте, як перевести гроші з Німеччини в Україну в ПриватБанк та ін.банки за допомогою Profi, пропонуємо ознайомитися з простою інструкцією. Вона складається з таких кроків:

 1. Для початку необхідно зареєструватися в сервісі. Реєстрація проводиться дуже швидко-досить вказати контактний номер телефону, а після цього ввести код, який буде відправлений системою, і вказати основну інформацію про себе.

 2. Перед першим переведенням в Україну потрібно буде вказати точну адресу в Німеччині. Надалі він збережеться в системі, вводити його ще раз не знадобиться.

 3. Щоб перевести гроші з Німеччини в Україну через Profee, потрібно буде вибрати спосіб отримання. На багатьох напрямках способів може бути кілька, але для України доступні тільки перекази на карти VISA.

 4. Потім потрібно буде ввести дані одержувача: номер карти VISA і ім'я та прізвище (латинськими літерами, так, як на карті). Зверніть увагу, що карту можна зберегти (тоді її дані не потрібно буде вводити при наступному перекладі).

 5. Після цього потрібно буде вибрати, звідки спишуться гроші – з Apple Pay, Google Pay, з карти або з рахунку в німецькому банку, і заповнити необхідну інформацію (наприклад, при перекладі з карти потрібно ввести її номер, термін дії, тризначний код).

 6. Нарешті, потрібно буде ввести суму переказу і підтвердити відправку. При перекладі з Німеччини в Україну ви Введіть суму в євро і відразу побачите, скільки прийде одержувачу в гривнях і за яким курсом. Це особливо зручно, якщо вам потрібно перевести точну суму в гривнях, а з німецького рахунку будуть списуватися гроші в Євро.

Денежные переводы из Польши в Украину

Переказ грошей з Німеччини в Україну

Якщо ви визначаєте, як краще перевести гроші з Німеччини в Україну, Profee точно стане відмінним варіантом. Незаперечна перевага - сьогодні переклади такого типу здійснюються без комісії. Досить поглянути на графік нижче, щоб побачити реальну вигоду.

Денежные переводы из Польши в Украину

Порівняння мінімальних комісій за переклад (*Пмається на увазі розмір комісії при перекладі мінімальної суми найвигіднішим способом)

Що стосується курсу конвертації, він наближений до біржового і точно виявиться більш вигідним, ніж при проведенні більшості банківських переказів. За посиланням ви зможете більш детально прочитати про те, чому варто вибирати сервіси грошових переказів, і чому вони більш вигідні, ніж банки.


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Як перевести та відправити гроші з іншої країни: Польща, Німеччина, США в Україну готівкою і онлайн на карту Приватбанку та інші банки через банківський переказ, за допомогою платіжних систем і електронних гаманців