Які грошові перекази є у Приватбанку: перекази на рахунки по Україні, системи міжнародних грошових переказів

Які переклади є у Приватбанку: внутрішні і міжнародні

Системи грошових переказів в Приватбанку найбільш універсальні серед усіх банків України. Банк пропонує клієнтам різні формати і кілька способів їх здійснення. Так які ж переклади є у Приватбанку?

Переводити кошти у Приватбанку можна між своїми рахунками або кредитними картками, на рахунку і картки інших банків України, за кордон, на оплату різних товарів і послуг та інше. Кожну операцію можна здійснити кількома способами. При цьому гроші можна перевести, так і отримати.

Переклади на кредитну картку або банківський рахунок

Найпростіше оперувати засобами через власний банківський рахунок або кредитну карту. сьогодні дуже просто. Заявку на отримання можна відправити, навіть не виходячи з дому. При отриманні картки, а також залежно від її типу, клієнт може встановити . Розпоряджатися власними або кредитними коштами можна як завгодно за бажанням клієнта.

Якщо у клієнта є кілька карток Приватбанку, перекази між ними проводяться без комісії. В залежності від типу карти або рахунку іншого банку, на який здійснюється операція, стягується певна комісія.

Отримані шляхом переказу кошти можна зняти готівкою, так і залишити їх на карті, а потім розплачуватися карткою за товари і/або послуги.

Здійснити операцію зі своєї картки на іншу картку або рахунок по Україні можна кількома способами: Приват24, в відділенні банку, за допомогою терміналу самообслуговування, зателефонувавши оператору.

Системи грошових переказів Приватбанку

ПриватБанк співпрацює з декількома системами грошових переказів. Залежно від обраної системи, умови відрізняються розміром комісії, термінами проведення та рівнем складності певної операції.

На сьогоднішній день ПриватБанк співпрацює з такими системами:

  • PrivatMoney (працює з дев'ятьма країнами світу, включаючи Україну, за кордоном є близько 1700 пунктів обслуговування системи, операції здійснюються в різних валютах);
  • Western Union (працює з понад 200 країнами по всьому світу, операції здійснюються в різних валютах);
  • MoneyGram (найбільш стрімко розвивається система грошових переказів у світі, має вже понад 320 тисяч пунктів обслуговування по всьому світу);
  • RIA (працює в сотнях країн світу, здійснює операції тільки в доларах США);
  • Sigue (обслуговується в понад 140 країнах світу, не має прив'язки до адреси отримувача).
Статті про переклади з різних систем зібрані у нас .

Таким чином, міжнародні перекази Приватбанку сьогодні оформити дуже просто, скориставшись однією з перерахованих вище систем. Здійснити операцію можна як через віддалений доступ до своєї карті (через Приват24), так і безпосередньо у відділенні банку. Як правило, відправити переклад – справа кількох хвилин. При оформленні доведеться надати банку деяку додаткову інформацію про відправника та одержувача, а також попередити одержувача про операції, попередньо виславши йому необхідні дані. Але які переклади можна отримати у Приватбанку?

Отримати кошти можна за допомогою тих же систем. Принципи роботи цих систем зберігаються і в зворотному напрямку. Відправник повинен поінформувати вас про переведення. Повідомлення про доставлених засобах приходить від банку, найчастіше, у вигляді СМС-повідомлення.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Які грошові перекази є у Приватбанку: перекази на рахунки по Україні, системи міжнародних грошових переказів