Комісії Приватбанку на переклад грошей: з карток свого банку, з карток інших банків і терміналів

Комісія Приватбанку за переказ грошей: на кару Приватбанку, на картку іншого банку

Як і будь-який інший банк, ПриватБанк стягує додаткову плату з клієнта за перерахування валюти на рахунок або іншу банківську картку. Комісія Приватбанку за переказ грошей може бути мінімальною або досить великий. Все залежить від того, який тип операції ви будете здійснювати і якого типу кредиткою або банківським рахунком будете користуватися.

Відправляти гроші можна самими різними способами: з кредиткою і без, вдома, в терміналі самообслуговування або у відділенні банку. Відразу зазначимо, що більшість операцій все ж передбачають мінімальний відсоток в якості комісійної плати. Однак деякі способи можуть обійтися вам дорожче, а деякі – дешевше.

Отже, розглянемо, як можна відправити гроші через банк «Приват». Найбільш поширені способи:

  1. Готівковий або безготівковий платіж у найближчому відділенні банківської установи;
  2. Через термінал самообслуговування;
  3. Через систему онлайн-банкінгу «Приват 24»;
  4. За допомогою оператора на телефонній лінії установи.

Від чого залежить розмір комісії при перерахуванні грошей

Кожна послуга знімає певну суму в якості комісійної плати за операцію. Її розмір не завжди однаковий і залежить, насамперед, від типу і географії здійснення послуги. Якщо це операція між двома кредитками Привату, то плата буде мінімальною. Якщо ж ви робите зарахування за кордон, плата не може бути більше в рази.

Також розмір плати може відрізнятися від того, де ви здійснюєте операцію. Наприклад, зарахування валюти на певний рахунок через ТЗН завжди обходиться трохи дешевше, ніж через касу в банківському відділенні.

Касир або телефонний оператор також допоможуть вам здійснити ту чи іншу послугу, але такі послуги облаживаются додатковими тарифами. Відзначимо й те, що за перерахування через систему Приват 24 може стягуватися додаткова плата за послуги, але вона буде менше, ніж в касі.

Ця сума може змінюватися в залежності від обсягу валюти. Зазвичай, банком встановлюються нижні межі – мінімальна сума. Проте в деяких випадках, чим більше платіж, тим відсоток може бути менше.

також Сума залежить від того, з якою кредитки або на яку картку робиться платіж. Якщо це «Універсальна», то мінімальний розмір сплати в деяких випадках складає 1%. А якщо «розрахункова Картка», «нижня» плата може становити і 0,5%. Також не варто забувати, що при зарахуванні валюти на картку Привату такого ж типу банк взагалі не стягує додаткові кошти (у разі, якщо ви оперуєте особистими грошима між власними картками).

Нарешті, розмір комісійної пені залежить ще і від того, які гроші ви перераховуєте. Якщо потрібно перевести валюту з основного рахунку, відсоток буде мінімальним, але операція з кредитних коштів зазвичай передбачає підвищену комісію (найчастіше в 2 рази вище).

Комісія при перекладі на карту/рахунок в Приватбанку

з Картки «Універсальна»з Карти для виплатз Елітної картиз Корпоративної картки

Плата за перерахування на кредитку/рахунок в іншому банку

з Картки «Універсальна»з Карти для виплатз Елітної картиз Корпоративної карткиc картки іншого банку

ПриватБанк може брати підвищену плату, якщо ви відправляєте гроші на рахунок або кредитку іншого банку. Для більшості карток Приват діють схожі тарифи. При перекладі на будь-який банківський рахунок в Україні стягується комісія в розмірі 1%, але мінімум 3 грн. При перерахуванні на картку іншого банку знімається той же 1%, але не менше 5 грн. А ось при перекладі на кредитку закордонного банку Приват знімає 2%, але не менше 50 грн. Ці тарифи актуальні для коштів з основного рахунку.

При переведенні кредитних коштів на рахунки банків України знімається 4% коштів. При перекладі з елітних кредиток банк може зняти 3% в аналогічному випадку.

Переваги перерахування коштів через термінали самообслуговування

Головною перевагою перерахування коштів через термінали є низька плата за операцію або повна її відсутність. ПриватБанк стягує мінімальну комісію за перерахування грошей на картку через термінал, в залежності від типу карти. Цільові картки (соціальні, зарплатні, студентські та ін.) не беруть плату за послуги при знятті грошей. Зате при поповненні картки вона стягується і виявляється більше, ніж при операціях на інші кредитки.

При зарахуванні через термінал комісія складає, як правило, 0,5% — це мінімальний розмір комісії в Приватбанку.

Термінали самообслуговування вважаються найбільш вигідним засобом для перерахування грошей на картки або рахунку Приватбанку або інших банків. Такі ТЗН є по всій Україні, по всіх містах. Як правило, термінали встановлюють у супермаркетах, торгових і розважальних центрах, магазинах, аптеках, банківських відділеннях. А на офіційному сайті Приватбанку є інтерактивна карта з позначенням всіх терміналів у Вашому місті.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Комісії Приватбанку на переклад грошей: з карток свого банку, з карток інших банків і терміналів