Комісія за поповнення картки Приватбанку через термінал: яка комісія стягується для різних типів карт і від чого залежить

Комісія при поповненні картки Приватбанку через термінал

Термінали самообслуговування Приват – досить універсальними, оскільки дозволяють здійснювати різні платежі і перекази. Мабуть – це один з найшвидших способів покласти валюту на картку. «Податок» за зарахування на карту Приватбанку через термінал не велика і її розмір залежить від певних умов. В деяких випадках комісія може бути вище, а в деяких нижче. В третіх випадках вона не стягується взагалі. Більш докладно про це розглянемо по порядку.

Від чого залежить розмір комісійного збору

Яка комісія встановлена ПриватБанком при поповненні картки? Відповідь на це запитання ми отримаємо, проаналізувавши кілька факторів. Рамки комісійного збору залежать від типу кредитки і способу виконання операції.

Відразу зазначимо, що можна або з її наявністю, або без її присутності. В останньому варіанті клієнт завжди доплачує «податкові» кошти.

Її обсяг при зарахуванні на картковий номер через такі пункти самообслуговування залежить від типу вашого рахунку. Але більшість пластикових кредиток передбачають податок за будь-які операції в ТЗН.

Яка плата стягується при поповненні різних типів кредиток Приватбанку

Карта «Універсальна»

Банківський податок при перерахуванні грошей на «Універсальний» рахунок є мінімальним і становить лише 0,2% від суми зарахування, але не менше двох гривень. Проте це лише у випадку роботи зі своєю власною карткою. Поповнення чужого карткового рахунку обійдеться трохи дорожче. В такому випадку пункт самообслуговування потребує внести плату в обсязі 0,5% від суми платежу, але не менше 5 грн.

Таким чином, комісійна плата залежить ще і від суми поповнення. Чим вище його величина, тим вище буде і розмір стягуваної плати. Але за великим рахунком тарифи досить низькі.

«Карта для виплат»

Трохи інші підходи до розмірів комісійних тарифів у «Карти для виплат». Якщо покласти валюту на такого типу рахунку через ТЗН, банк стягує плату в обсязі 0,5%, але не менше 5 грн. Виходить, що незалежно від того, свою або чужу картку ви поповнюєте, заплатити у вигляді комісійної доплати все одно доведеться однаково.

Елітна картка Gold

Не всі знають, скільки комісії в приватівських ТЗН стягують для власників карти Gold. Справа в тому, що такі картки, обслуговування яких платне, мають свої переваги. Одним з них як раз і є розмір плати за обслуговування в терміналах. Для членів клубу Gold така плата за поповнення в ТЗН не стягується взагалі.

Комісія з присутністю пластикової кредитки і без

Важливим нюансом всього процесу є присутність рахунку при виконанні операції. Справа в тому, що банк «Приват» стягує додаткову плату в випадку, якщо у клієнта немає кредитки. Межі додаткової комісії не великий, і складає всього 2 грн, незалежно від суми поповнення.

Таким чином, бачимо, що комісія при роботі з терміналами Приватбанку може бути різною в залежності від типу карти, способу зарахування та суми бажаного платежу.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Комісія за поповнення картки Приватбанку через термінал: яка комісія стягується для різних типів карт і від чого залежить