Як зробити переказ з картки Укрсиббанку на картку Приватбанку: 4 простих і швидких способу

Як перевести гроші з картки Укрсиббанку на картку Приватбанку: 4 способу

У сучасному суспільстві багато громадян мають на руках по кілька банківських кредиток. Для кого-то це не дуже зручно, але діватися нікуди, адже часто різні виплати, будь то заробітна плата, соціальна допомога тощо, надходять на рахунки різних банків. Іноді виникають ситуації, коли потрібно перевести кошти з банківської картки одного банку на картку іншого банку. Такі ситуації можуть виникнути і в робочій обстановці, і в побутовій, коли, наприклад, потрібно перевести гроші родичам. УкрСиббанк, ПриватБанк є найбільшими банками України, які надають банківські послуги практично будь-яким категоріям клієнтів, юридичним і фізичним особам. Так, як перевести гроші з картки Укрсиббанку на карту Приватбанку?

У цій статті розглянемо способи перекладу карткових коштів з картки Укрсиббанку на карту Приватбанку. Кожен з описаних нижче способів досить простий і зручний і залежить від можливостей та індивідуальних уподобань клієнтів.

Переклад через офіційний сайт Укрсиббанку

Відносно недавно керівництво Укрсиббанку зробило можливим переводити гроші з кредитки банку на карту будь-якого іншого банку України (і не тільки України) прямо на своєму офіційному сайті. (Даний сервіс був розроблений і реалізований спільно з платіжною системою iPay). Зробити це простіше простого:

 1. Для початку заходимо на офіційний портал Укрсиббанку – ;
 2. Наступним кроком буде вибір опції «Перекази між картками», яка розташована на головній сторінці сайту в кольоровому меню зверху;
 3. Далі справа залишається за малим – ввести реквізити відправника і одержувача. Варто відзначити, що при виборі опції «Перекази між картками» сайт відразу перенаправить Вас на сайті системи iPay. У віконці треба ввести детальні дані кредитки відправника (номер картки Укрсиббанку, термін її дії і тризначний код на зворотному боці), а також дані одержувача (тільки номер картки). Система проводить карткові операції з будь-якими іншими банками, чиї кредитки обслуговуються Visa, Mastercard або Maestro, і ПриватБанк входить до їх числа;
 4. Нарешті, необхідно ввести в поле нижче, і завершити операцію.

Після того, як всі обов'язкові поля будуть заповнені, можна сміливо переводити кошти. Варто звернути увагу, що на сторінці також є ще два поля для заповнення. Це «Номер телефону відправника» і «Коментар». Заповнювати їх не обов'язково.

Переводити таким способом можна будь-яку суму коштів у рамках від 5 до 25000 гривень за раз. Комісія становить 1% + 5 грн, незалежно від суми переказу.

Переклад через банкомат Укрсиббанку

Переводити кошти на карту Приват можна також і через будь-який банкомат Укрсиббанку. Це не складний процес до того ж — дуже швидкий. Розглянемо інструкцію покроково:

 1. Для початку Вам потрібно вставити свою кредитку Укрсиббанку в банкомат;
 2. З запропонованих варіантів операцій вибрати «Платежі та переказ коштів»;
 3. У наступному меню необхідно вибрати команду «Переказ коштів»;
 4. Після цього на екрані з'являться детальні інструкції для завершення операції. Потрібно буде ввести реквізити одержувача і суму коштів.

Переклад у відділенні банку

Найбільш «консервативним» методом переказу коштів на картку Приватбанку є операція прямо у відділенні Укрсиббанку. Щоб скористатися таким способом, достатньо прийти у відділення банку по всій Україні, мати при собі свою картку, знати свої реквізити та реквізити отримувача. Співробітник банку допоможе Вам здійснити операцію, надавши всі необхідні інструкції.

Переказ коштів через інші платіжні системи

Популярні платіжні системи пропонують клієнтам переказати кошти з будь кредитки будь-якого банку на будь-яку іншу банківську карту. Популярним сервісом, оперативно працюють в Україні, є сервіс «Портмоне». Для того щоб ним скористатися, необхідно відвідати сайт :

 1. Відразу ж на головному меню з'являться основні опції. Перша з них – «Переклад з карти на карту»;
 2. Відкриваємо цю опцію і бачимо перед собою поля для реквізитів відправника і одержувача. Вводимо необхідні дані;
 3. Вводимо суму переказу. Поля «Email відправника» та «Коментар» заповнювати не обов'язково.
 4. Вибираємо «Перевести».

На цьому операція завершена. Комісія за переклад «Портмоне» стягується за таким же принципом, як і при переведенні на сайті Укрсиббанку.

Варто відзначити, що у всіх перерахованих вище способи переказу коштів на ПриватБанк є ризик, що платіж буде доставлений із запізненням. У 95% операцій платіж зараховується на картку одержувача протягом півгодини, зазвичай протягом декількох хвилин. Однак бувають випадки, коли доводиться чекати кілька годин і навіть кілька днів. Максимальний термін зарахування – п'ять днів. У випадку якщо Ви виконали операцію безпомилково, а через п'ять днів переклад так і не був доставлений одержувачу, варто звернутися в службу підтримки банку або сервісу, який виконував операцію.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Як зробити переказ з картки Укрсиббанку на картку Приватбанку: 4 простих і швидких способу