Перевести гроші з Київстару на картку Приватбанку: 2 способу з докладними інструкціями

Як перевести гроші з Київстару на картку Приватбанку: 2 офіційних способу

У багатьох власників банківських карт Приватбанку виникали ситуації, коли необхідно поповнити її шляхом переказу грошей з рахунку вашого мобільного телефону, в даному випадку розглянемо оператора «Київстар». Адже багато клієнтів Приватбанку також є клієнтами Київстару і вони задаються питанням: як перевести гроші з Київстару на карту Приватбанку. До недавнього часу перекинути гроші з мобільного рахунку на банківську карту було неможливо. Однак сьогодні компанія «Київстар» пропонує своїм клієнтам таку можливість.

Перш за все, розглянемо ситуації, при яких може знадобитися переказ коштів з мобільного рахунку на банківський:

  1. Помилкове поповнення мобільного, коли рахунок був поповнений на суму, більшу, ніж потрібно;
  2. Збір грошей на визначені цілі, коли кошти зручно перекладати як на банківські рахунки, так і за номером мобільного;
  3. Розрахунок за покупки або послуги, вчинені у віддаленому режимі;
  4. Екстрена потреба в деньгих на рахунку банківської карти.

Переклад через офіційний сайт

Для переказу грошей з Київстару на карти Приватбанку можна скористатися спеціальним сервісом «Мобільні Гроші». Сервіс доступний на офіційному сайті компанії за адресою .

Даний сервіс пропонує клієнтам оперувати коштами на своїх мобільних рахунках різними способами. Приміром, мобільними грошима можна оплатити різні послуг або покупки, забронювати квитки, перерахувати на благодійність, ну і перевести на банківський рахунок.

Сервіс «Мобільні Гроші» дуже простий у використанні:

  1. Щоб приступити до роботи, потрібно знайти опцію на верхній прихованої панелі головної сторінки «Київстару». Відкривши її, перед нами з'являється перелік послуг сервісу.
  2. Для переказу коштів на банківську карту потрібно вибрати «Мобільний банк», після чого з'явиться перелік можливих операцій.Мобільний банк на офіційному сайті Київстар
  3. Клієнтові пропонується перевести кошти на будь-яку карту VISA або MasterCard будь-яких банків України. Нас цікавить ПриватБанк, тому в списку вибираємо саме його.Поповнення банківської карти Приватбанку на офіційному сайті Київстар
  4. Далі справа залишається за формальністю. Потрібно заповнити деякі обов'язкові поля.
  5. Сервіс просить ввести номер картки одержувача. Нижче потрібно ввести суму. Варто звернути увагу, що скинути можна лише обмежену суму – до 3000 грн. При здійсненні операції сервіс стягує з клієнта комісію, але тільки у випадку, якщо сума становить 50 грн. і більше. Суми до 50 грн. переводяться без комісії. При перекладі від 50 до 199 гривень, стягується комісія в розмірі 8%. Починаючи від 200 грн. комісія становить 5% і може знижуватися в залежності від суми. Віконце нижче покаже суму, яка буде списана з рахунку Київстару разом з комісійними засобами.
  6. Нарешті, в самому нижньому полі потрібно ввести номер мобільного телефону, з якого будуть списані кошти. Після того, як всі поля заповнені, потрібно натиснути «Далі». Операція завершена.

Переклад через СМС-повідомлення

Перевести гроші з Київстару на ПриватБанк реально і іншим миттєвим способом. Для цього не потрібен доступ до Інтернету. Достатньо лише надіслати СМС-повідомлення зі спеціальним кодом послуги 63069 на короткий номер 888.

Повідомлення повинно містити код послуги, номер карти Приватбанку та сума переказу в такому форматі: «63069 Номер картки Сума». При цьому обов'язково враховуємо, що всі дані в тексті СМС вводяться через прогалини.

Корисні поради нюанси перекладу коштів на картку

Варто також враховувати, що переведення грошей з Київстару на карту Приватбанку можливий тільки з основного рахунку. Вивести бонусні кошти на банківську картку, оплатити ними покупки або послуги неможливо.

Таким чином, тепер у клієнтів Київстару з'явилася можливість миттєвого переказу коштів на рахунок Приватбанку. Переказати гроші можна в онлайн режимі або ж навіть без доступу до Інтернету – за допомогою СМС-повідомлення.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Перевести гроші з Київстару на картку Приватбанку: 2 способу з докладними інструкціями