Висновок Webmoney на карту Приватбанку: простий висновок, миттєвий і через обмінники

Як вивести гроші з Вебмані на картку Приватбанку в Україні

Власники гаманців Webmoney використовують їх для різних цілей, часто для ведення бізнесу або фріланса. Тому питання, як вивести гроші з Вебмані на картку Приватбанку в Україні, актуальне для багатьох. Існує кілька варіантів, кожен з них має свої особливості. Виведення грошей на ПриватБанк є самим зручним, так як дозволяє перевести гроші з Webmoney миттєво, з невеликою комісією.

Способи виведення Webmoney на карту Приватбанку

Система Webmoney надає кілька способів виведення на карту Приватбанку. Комісія за операцію залежить від того, як швидко буде виконаний переклад.

Простий висновок

При простому виведення гроші на кару надійдуть протягом 3-х днів. При цьому комісія буде мінімальна і складе всього 1 грн з боку платіжної системи. Що б перевести Вебмані на ПриватБанк, необхідно:

 1. Перейти на сайт ;
 2. Увійти в меню «Вивести»;Виведення коштів з сайту Webmoney на картку Приватбанку
 3. Вибрати спосіб «Картка Приватбанку» (не миттєво);
 4. Натиснути «+» і додати новий шаблон;Додавання шаблону для виведення грошей з Вебмані
 5. Внести необхідну інформацію у відповідні поля;
 6. Дочекатися перевірки даних;
 7. У особистому кабінеті сформується рахунок для оплати;
 8. Виконати переказ коштів по рахунку.

Для виконання цієї операції знадобляться єдині реквізити для поповнення картки Приватбанку. Перевірка інформації може займати до доби. Після виконання оплати, шаблон поповнення буде доданий у систему, більше перевірка не потрібно. При виборі цього способу обов'язково слід враховувати значну втрату часу. Загалом з перевіркою платіж може зайняти 3-4 доби.

Миттєвий висновок

Система Webmoney Україна пропонує користувачам і миттєвий висновок, відрізняється він підвищеної комісією. Щоб вивести Вебмані на кредитку Приватбанку, необхідно:

 1. Авторизуватися в системі
 2. Вибрати грошовий гаманець WMU;
 3. Вибрати «Вивести кошти/на банківську карту/карта»;
 4. У відкритому вікні заповнити обходимую інформацію (номер картки і сума);
 5. Натиснути «Ок»;
 6. Ввести пароль, який прийде на мобільний телефон у відповідне поле;
 7. Дочекатися повідомлення про те, що операція виконана успішно.

В WebMoney Keeper приблизно така ж схема:

Гроші можна перевести на кредитку Приватбанку або іншого банку. Висновок Webmoney на карту Приватбанку виконується моментально, буквально через хвилину гроші надійдуть на рахунок.

Для оптимізації процесу карту можна прив'язати до гаманця. Це суттєво спростить поповнення гаманця з цієї карти, а також дасть можливість швидко і просто отримати гроші. Крім того, деякі операції доступні лише прив'язаних банківських кредиток.

Щоб прив'язати карту, необхідно:

 • перейти по посиланню ;
 • авторизуватися в системі;
 • увійти в меню «Картки»;
 • ввести номер картки;
 • натиснути кнопку «додати».

Відкриється вікно для перевірки кредитки. Перед тим, як зняти гроші, ознайомтеся з наданою інформацією і натисніть кнопку «Перевірити». Після чого буде виконаний перехід на сторінку верифікації карти. Потрібно буде внести інформацію про термін дії, вказати та натиснути «Перевірити». На телефон клієнта, зареєстрований в Приватбанку, прийде пароль, який потрібно буде ввести для підтвердження. Зверніть увагу, для виконання операції на рахунку має бути залишок мінімум 1 грн.

Виведення коштів через обмінник

Як вивести Вебмані на карту Приватбанку з допомогою сторонніх сервісів? Для перекладу з Webmoney на Приват 24 можна скористатися електронним обмінним пунктом. Щоб вибрати його, використовуйте сайту моніторингу обмінників, який дозволяє підібрати ресурс з найвигіднішим курсом (мінімальною комісією).

Розглянемо виведення коштів з Вебмані на Приват24 за допомогою ресурсу obmenka.ua:

 1. Вибираємо «Я перекладаю» — Webmoney UAH (WMU);
 2. Вибираємо «На» — "ПриватБанк";
 3. Вказуємо суму;
 4. Натискаємо «Змінити»;
 5. Заповнюємо надану форму;
 6. Ознайомтеся з регламентом;
 7. Приймаємо умови угоди;
 8. Натискаємо «Оплатити».

Система перенаправляє на сторінку сервісу Webmoney, де необхідно буде пройти авторизацію, щоб виконати перерахування. Перед тим, як перевести гроші, зверніть увагу на один момент – для виводу через обмінний пункт, клієнт повинен бути зареєстрований в Приват24, а його картка відкрита для розрахунків в інтернеті.

На закінчення можна зробити висновок, що Вебмані вивести на кредитку Приватбанку просто. Зробити це можна декількома способами. Користувач сам вирішує, вибрати більш дорогий і миттєвий або переказ без комісії, який може йти декілька діб.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Висновок Webmoney на карту Приватбанку: простий висновок, миттєвий і через обмінники