Як вивести (готівку) вебмані в Україні. З особистого досвіду

Спробувавши себе на терені онлайн заробітку (докладніше тут і тут), я, як і багато початківці вебмастера, зіткнувся з необхідністю конвертації (обміну) віртуальних грошей на цілком реальні грошові знаки. Частково питання вирішувалося оплатою товарів і послуг електронними грошима (наприклад, оплата товарів за вебмані в інтернет магазинах або оплата мобільного зв'язку та/або інтернету за ті ж вебмані).

Проте, нині в Україні (та й в , напевно, теж) далеко не всі товари послуги можна сплатити електронними грошима (вебмані, яндекс гроші і т.д.).
У пості Як перевести в готівку чек Гугл в Україні я поділився рішенням (оптимальним особисто для мене) по конвертації гугл-доларів в українські гривні. Сьогодні ж хотілося поділитися інформацією про те, як я обналичивать вебмані. Або, як це прийнято говорити офіційною мовою: як я виводжу (обмінюю) вебмані в гривні.
Звичайно, я не винаходжу велосипед: на просторах рунету та уанету існують сотні обмінних пунктів вебмані-державні грошові знаки (гривня, долар, євро і т.д.) При цьому комісія таких обмінників складає 5-15% від суми обміну. На мій погляд — це грабіж. З цієї причини я і зайнявся пошуком більш дешевого засобу виведення вебмані в Україні. І знайшов його – виведення вебмані через Українське Гарантійне агенство.

Ціна питання: 0.5% — 1%, в залежності від тарифів банку. Особисто я, коли виводив через Банк Кредит-Дніпро — вартість обналічки склала 0,5%; при виведенні через ПриватБанк — 1%.

Погодьтеся, віддати 1% приємніше, ніж 5 або 10% (хоча і 1% теж віддавати шкода .


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Як вивести (готівку) вебмані в Україні. З особистого досвіду