Як використовувати кошти на «Бонус Плюс»: чи можливо перевести, як дізнатися баланс

Що таке «Бонус Плюс»: як зняти і витратити

«Бонус Плюс» від Приватбанку – є клієнтською програмою лояльності, яка дозволяє користувачам заощаджувати гроші і накопичувати додаткові фінанси на кредитній карті. Витрачений баланс частково повертається назад, тим самим надаючи клієнтам всі умови для економії особистих фінансів. З їх допомогою можна здійснювати за ті ж гроші додаткові придбання в магазинах і торгових точках по всій території України.

Як діє програма

Програму можна підключити на всіх картах із зображенням полунички на лицьовій стороні. Підключається вона автоматично при отриманні та активації карти в одному з відділень банку.

Роблячи багато покупок у магазинах і оплачуючи картою Приватбанку, на ваш рахунок надходять грошові накопичення в еквіваленті від 1 до 20% від суми укладеної покупки. Таким чином, витрачений

Ці гроші зберігаються на додатковому рахунку і можуть бути використані під час майбутніх покупок. Відсоток повернення бонусів адміністрація всіх торгових точок встановлює самостійно.

Цікавий факт: Розплачуватися карткою за товари через програму можна тільки в тих магазинах, які вважаються офіційними партнерами банку. В Україні діє близько 44000 дистриб'юторських точок, які дозволяють оплатити покупки грошима за послугу «Бонус Плюс». В їх число входять найбільші супермаркети, салони побутової техніки, популярні інтернет-магазини і бутіки. Переглянути детальний список партнерів програми у своєму місті можна на сайті .

Переведення в готівку грошей

Для тих клієнтів, які хочуть знати, як зняти «Бонус Плюс» в додатку Приват24 інформація буде невтішна. Грошові накопичення з бонусного рахунку можна перевести в готівку і зняти через Приват. Програмою не передбачені будь-які види переказів і здійснення виводу грошей на основний рахунок або третім особам.

Важливо: Гроші з «Бонус Плюс» можна витратити тільки в магазинах-партнерах банку. При купівлі товарів чи оплати послуг повідомте на касі, що ви бажаєте розплатитися карткою по програмі «Бонус Плюс» і з цього рахунку буде списана вартість покупки.

Як подивитися, скільки грошей перебувати на бонусному рахунку

Після кожної покупки на телефон буде надходити повідомлення з кількістю зарахованих бонусів. Щоб зробити перевірку засобів і дізнатися розмір грошових накопичень в системі «Бонус Плюс» можна 3-ма способами:

  • За допомогою будь-якого банкомату в розділі «Перегляд балансу» — «Бонус Плюс»;
  • Через сервіс «Приват24» в розділі «Виписка з карток» — «Рахунок Бонус Плюс»;
  • Через мобільний телефон. Відправте SMS на номер 10060». У тексті вкажіть останні чотири цифри номера вашої картки. У зворотному повідомленні надається повна інформація по загальній сумі діючих бонусів.

Додаткові переваги програми

Клієнтам «Приватбанк» можна збільшити грошові нагромадження для покупок з допомогою депозитної системи «Депозит Плюс». Якщо на рахунку щомісяця зберігається певна кількість фінансових засобів, то ви зможете отримувати додаткові кошти в розмірі 15% річних, які будуть зараховані на основний рахунок. При цьому 2% будуть переведені на бонусний рахунок для оплати покупок в магазинах.

Важливо: Для отримання депозиту, залишок по карті кожен місяць не повинен опускатися менше 100 грн.

Активувати послугу депозиту на «Бонус Плюс» можна через будь-який банкомат або за допомогою мобільного додатку «Приват24» в розділі «Депозити».

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Як використовувати кошти на «Бонус Плюс»: чи можливо перевести, як дізнатися баланс