Розрахункова картка від Приватбанку

розрахункова Картка Приватбанку: для яких цілей, у якій валюті і як працює

чи Замислювалися ви коли-небудь, як можна уникнути черг у касах при отриманні зарплат, пенсій, соціальних допомог? Або як можна отримувати заробітну плату та при цьому непомітно накопичувати і примножувати кошти? Як розплачуватися в магазинах і касах без готівки, у кілька разів швидше і зручніше? «Карта для виплат» – універсальна кредитка від Приватбанку, яка дозволяє отримувати на свій власний рахунок будь зарахування, від студентських стипендій до пенсій і соціальних допомог, вільно розпоряджатися цими грошима і навіть примножувати їх.

Тарифи

Умови

Валюта картки Гривні/долар США/Євро/
Вартість оформлення Безкоштовно
Вартість обслуговування Безкоштовно, якщо це , 20 грн. в місяць, якщо це

Комісія

Зняття готівкових коштів 0%
Зняття готівки за кордоном 2%
Зняття готівкових коштів без присутності картки 2 грн.
Поповнення карти 0,5%
Поповнення без карти У касі 5 грн. у терміналі 0,5% (мінімум 5 грн.)
Переклад на рахунок юридичної особи (По Україні) 1%
На картку будь-якого банку України 1% (мінімум 5 грн.)
На карту іншого закордонного банку 2% (мінімум 50 грн.)

Кому підходить валютна карта для виплат

Такий тип картки підходить практично всім клієнтам Приватбанку. Вона дуже універсальна і дозволяє не тільки отримувати гроші на свій рахунок, але і вільно ними розпоряджатися, як і з картою . Якщо ви є зайнятою людиною, бізнесменом, любите комфортне обслуговування, замовте , яка підтримує всі стандартні функції і послуги і передбачає додаткові переваги.

Валютна картка ідеально підходить студентам. Оформляється і обслуговується вона безкоштовно, а зняття готівки в ній теж відбувається без комісії. Людині, яка цінує свої гроші, вона підійде ідеально.

Будь-які типи заробітних плат, соціальних допомог та пенсій теж обслуговуються такий кредиткою. Це швидко, зручно і вигідно.

Окремо зазначимо, що кредитка ідеально підходить для одержання допомоги за народження дитини. Для батьків такий спосіб більш зручний, адже з карткою для виплат їм не доведеться простоювати в чергах за посібниками на касах.

Якщо ви хочете оформити рахунок для отримання грошових переказів, будь то перекази від родичів чи партнерів по бізнесу, кредитка стане самим комфортним варіантом.

Врахуйте, що кредитку можна оформити не лише у гривневій валюті. Банк дозволяє відкрити рахунок в доларах, євро або російських рублях.

Як оформити

Валютна картка є цільовою. Це означає, що отримати її може не кожен. Часто вона оформляється через офіційні підприємства: роботодавця, навчальний заклад, соціальний центр і т.п. Випускається через заявку відповідного підприємства чи організації або за заявкою майбутнього власника. Але для цього необхідно надати банку підтвердження від роботодавця/учбового закладу/установи соціального. Замовляти щомісячні виплати при цьому буде не потрібно — гроші будуть нараховуватися автоматично.

Замовити можна подавши заяву в банківському відділенні. Безпосередньо в банк потрібно буде принести свій паспорт та ідентифікаційний код. Оформлення займає не більше 15-20 хвилин. Якщо оформленням займається не майбутній власник, то при собі потрібно мати копії його паспорта та коду.

Як відбувається зарахування коштів

ПриватБанк подбав про те, щоб його клієнти отримували свої перерахування в найкоротші терміни. При оформленні картки між її власником, банком і умовним роботодавцем укладається договір.

В процесі перерахування зарплат, стипендій або соц. виплат спершу підприємство робить переклад в банк. Далі банківська організація перевіряє платіж і переводить гроші на рахунок одержувача. Вся ця операція не займає більше 2-3 годин. Якщо платіж затримується, це не завжди відбувається з вини банку. Можливо, його затримує платник. Тому завжди уточнюйте у умовного роботодавця, був виконаний переклад, перш ніж звертатися з претензіями до банку.

У деяких випадках платіж може бути здійснений, але одержувач не поінформований про це. Наприклад, у нього може бути відключена функція СМС-оповіщення. Завжди перевіряйте свій баланс. Як це зробити, ви дізнаєтеся в нашій .

Отримані гроші можна перевести в готівку чи залишити їх на карті. Безпосередньо кредиткою ви можете розплачуватися в магазинах, на залізничних та авіа-касах, оплачувати рахунки і комунальні послуги, штрафи, інтернет-покупки. Грошима можна вільно оперувати: перекидати з рахунку на рахунок, відкривати депозити, встановлювати ліміти на покупки, перераховувати на благодійність.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Розрахункова картка від Приватбанку