Карта «Gold» від Приватбанку

Карта «Gold» від Приватбанку: умови, тарифи та переваги

Карта «Gold» від Приватбанку – унікальна можливість отримати ексклюзивне обслуговування і цілий ряд переваг. Оформлення такої кредитки автоматично робить її власника учасником Gold-клубу. Такого типу кредитки оформляються за таким же принципом, як і будь-які інші продукти Приватбанку. Процес не займаємо багато часу. Зате власник «золотої кредитки» зможе скористатися розширеним переліком послуг і можливостей.

Тарифи

Умови

Валюта картки Гривні/долар США/Євро/Рублі РФ
Вартість оформлення Безкоштовно
Щомісячний членський внесок за участь в gold-клубі 20 грн.
Кредитний ліміт Для карт у гривні
Пільговий період До 55 днів
Максимальний розмір кредитного ліміту до 75 000 грн.
Плата за заборгованість кредитних коштів Якщо Ви не вклалися в пільговий період, то Вам потрібно щомісяця вносити на картку обов'язковий платіж для погашення кредиту. Мінімальний щомісячний платіж становить 5% від суми заборгованості (але не менше 100 грн). Внести до 25 числа.
Технологія безконтактних платежів на іменних карти (Visa payWave)
Оформлення додаткової картки Безкоштовно і миттєво
Персональний менеджер
Повідомлення про операції на рахунках Безкоштовне, за допомогою СМС або додатки Privat24 (Sender)
Депозитне властивість 10% річних на залишок власних коштів по карті, 5% річних по валютних картах. Функція активується через Приват24.
Надання виписки по карті Безкоштовно

Комісія

Зняття готівкових коштів 1%
Зняття готівки за кордоном 2%
Зняття кредитних коштів 1-100 грн – 7 грн
100,01–200 грн – 12 грн
200,01–300 грн – 18 грн
300,01–400 грн – 24 грн
400,01–500 грн – 30 грн
500,01 — 1 000 грн 47 грн
більше 1000 грн – 4% від суми операції
Поповнення карти 0%
Програма «Оплата частинами» 0% власні кошти, 4% кредитні кошти
Поповнення мобільного телефону Власні кошти 1 грн., кредитні 1 грн.+1%
Переклад на будь-яку карту світу 10 грн. + 1% власних коштів, 4% кредитних коштів
Переказ на карту «Універсальна» 0% власних коштів, 4% кредитних кошти + 2 грн. якщо переказ через телефон
Переклад на рахунок юридичної особи (По Україні) 0,5% власні кошти (максимум 200 грн.), 4% кредитні кошти + 2 грн. якщо переказ через телефон
Переклад на рахунок юридичної особи у дургом українському банку 1% сосбвенных коштів, 4% кредитних коштів. По телефону + 2 грн. Через Приват24 + 3 грн.

Умови оформлення та обслуговування

Картка типу Gold від Приватбанку не вимагає ніяких особливих умов для її оформлення. Головне, що для цього потрібно – наявність паспорта та ідентифікаційного коду. Оформляється вона за такою ж схемою, як і «Універсальна», а процес займає стільки ж часу.

Оформляється «Універсальна Gold» безкоштовно. Однак важливо знати, що банк буде стягувати щомісячну плату за обслуговування. Ця комісія не настільки велика – всього двадцять гривень. При цьому власник отримує можливість відкрити рахунок в будь-який з «ходових» валют: в гривнях, рублях, доларах або євро.

Крім того, клієнт отримує можливість необмежено використовувати як свої особисті кошти, так і кредитні гроші. Умови погашення заборгованості залишаються незмінними.

Переваги участі в Gold-клубі

Перелік переваг володіння «золотою кредитки» досить великий. При мінімальній комісії за обслуговування, її власник отримує широкі можливості як всередині країни, так і перебуваючи за кордоном.

Необмежена географія роботи є одним з основних переваг. Ви можете розплачуватися практично в будь-якій країні світу майже необмежених масштабах.

Важливою перевагою обслуговування цього продукту є знижена процентна ставка за використання кредитних коштів.

Члени «золотого клубу» в банку «Приват» обслуговуються індивідуально. У будь банківському відділенні по Україні вас завжди обслужить персональний банкір без черг та в найкоротші терміни. Ви можете звернутися з будь-якого необхідного питання. Наприклад, вам потрібно перерахувати кошти на інший рахунок. Зверніться до персонального банкіра в будь-який зручний для вас час протягом робочого дня, і він негайно надасть вам необхідну допомогу.

Для власників таких карт створена окрема лінія клієнтської підтримки. Звернутися за допомогою можна в телефонному режимі, зателефонувавши на номер 0 800 504 707, або ж через електронну пошту – звернувшись за адресою [email protected]

Клієнти отримують знижки до 30% в мережі партнерських торгових точок по всій Україні, яка налічує близько .

Будь-які покупки робити стало ще простіше. «Золоті» картки системи Visa дозволяють зробити це в лічені миті. А при покупці на суму до двохсот гривень покупцеві навіть не потрібно вводити пароль або розписуватися на квитанції про оплату.

«Золотий клуб» дозволяє замовити картку з особистою фотографією та ім'ям власника, а також скористатися послугами зберігання цінних речей в сейфах і осередках банку.

Як бачимо, карта «Універсальна Gold» має широкий перелік переваг при дуже низьких тарифах на обслуговування.

Просимо наших читачів залишити відгук про картку Gold в коментарях.
.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Карта «Gold» від Приватбанку